« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowy tryumf Gladiatora w Turnieju Ziemi Mińskiej (wideo)

Ostrołęccy Gladiatorzy działający przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej znów okazali się najsilniejszą w tym roku drużyną w rozegranym w weekend „III Otwartym Turnieju Ziemi Mińskiej w Ju Jitsu Ne Waza” (Brazylijskie Ju Jitsu). Ostrołęczanie zdobyli łącznie na tych zawodach 24 medale, w tym oczywiście złoty drużynowo!


W turnieju zmagało się ponad 130 zawodników z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Rudy, Łodzi, Konstancina i Ostrołęki. Nasi zawodnicy wystawili silną reprezentację naszego miasta składającą się z niemal 30 zawodników! Medale zdobyli zarówno doświadczeni fighterzy z Ostrołęki jak i debiutanci. W drodze do finałów ostrołęczanie musieli pokonać tak doświadczonych i silnych zawodników jak np. reprezentanci Czeczenii – Mohammed Tulshaev czy Sultan Visaev. Medale dla ostrołęckiego Gladiatora zdobyli:

Złote: Łukasz Zaniewski, kat. – 65 kg, Patryk Ogonowski, kat. – 72 kg, Wojciech Dudkowski, kat. – 78 kg, Karolina Kordowska, kat – 65 kg, Gabriela Siurnicka, kat. – 65 kg, Kamil Pieńkowski, kat – 45 kg, Kaja Pochmara, kat. +40 kg, Wioletta Panuś, kat – 40 kg, Antoni Pochmara, kat. – 35 kg, Błażej Suchecki, kat. – 30 kg.

Srebrne: Norbert Cychowski, kat. – 72 kg, Bartosz Żebrowski , kat. – 78 kg, Krzysztof Żebrowski, kat. – 72 kg, Karolina Kordowska, kat. – 65 kg, Gabriela Siurnicka, kat. – 65 kg, Jakub Bukowski, kat. + 90 kg, Aleksander Antoszewski, kat. – 30 kg, Konrad Samsel, kat. – 50 kg, Dariusz Mroczkowski, kat. – 37 kg, Wiktoria Szczudełek, kat. – 20 kg.

Brązowe: Dawid Dmochowski, kat. – 67 kg, Tomasz Sulima, kat. – 62 kg.

Kilku zawodników Gladiatora uplasowało się również tuż za podium. Nieco szczęścia w losowaniu zabrakło Sebastianowi Sucheckiemu, Dawidowi Grali, Adamowi Nowackiemu oraz Maciejowi Babińskiemu (debiut), którzy w pierwszych walkach trafili na późniejszych zwycięzców swoich kategorii wagowych i odpadli z turnieju w pierwszej fazie. Pozostało im walczyć o miejsca od czwartego, co wykonali bez zarzutu. W przyszłym tygodniu przed Gladiatorami kolejne starty, między innymi w turniejach MMA.

 

Odsłon: 3939
Komentarzy: 1
10:34, 13.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

» Wasze komentarze

Gratulacje @ 23:36, 15.02.2012r. IP: *.*.99.126

Gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę przyszłych. Drodzy gladiatorzy macie świetnego trenera. Świetnie, że umiecie to wykorzystać.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo