« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowy tryumf Gladiatora w Turnieju Ziemi Mińskiej (wideo)

Ostrołęccy Gladiatorzy działający przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej znów okazali się najsilniejszą w tym roku drużyną w rozegranym w weekend „III Otwartym Turnieju Ziemi Mińskiej w Ju Jitsu Ne Waza” (Brazylijskie Ju Jitsu). Ostrołęczanie zdobyli łącznie na tych zawodach 24 medale, w tym oczywiście złoty drużynowo!


W turnieju zmagało się ponad 130 zawodników z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Rudy, Łodzi, Konstancina i Ostrołęki. Nasi zawodnicy wystawili silną reprezentację naszego miasta składającą się z niemal 30 zawodników! Medale zdobyli zarówno doświadczeni fighterzy z Ostrołęki jak i debiutanci. W drodze do finałów ostrołęczanie musieli pokonać tak doświadczonych i silnych zawodników jak np. reprezentanci Czeczenii – Mohammed Tulshaev czy Sultan Visaev. Medale dla ostrołęckiego Gladiatora zdobyli:

Złote: Łukasz Zaniewski, kat. – 65 kg, Patryk Ogonowski, kat. – 72 kg, Wojciech Dudkowski, kat. – 78 kg, Karolina Kordowska, kat – 65 kg, Gabriela Siurnicka, kat. – 65 kg, Kamil Pieńkowski, kat – 45 kg, Kaja Pochmara, kat. +40 kg, Wioletta Panuś, kat – 40 kg, Antoni Pochmara, kat. – 35 kg, Błażej Suchecki, kat. – 30 kg.

Srebrne: Norbert Cychowski, kat. – 72 kg, Bartosz Żebrowski , kat. – 78 kg, Krzysztof Żebrowski, kat. – 72 kg, Karolina Kordowska, kat. – 65 kg, Gabriela Siurnicka, kat. – 65 kg, Jakub Bukowski, kat. + 90 kg, Aleksander Antoszewski, kat. – 30 kg, Konrad Samsel, kat. – 50 kg, Dariusz Mroczkowski, kat. – 37 kg, Wiktoria Szczudełek, kat. – 20 kg.

Brązowe: Dawid Dmochowski, kat. – 67 kg, Tomasz Sulima, kat. – 62 kg.

Kilku zawodników Gladiatora uplasowało się również tuż za podium. Nieco szczęścia w losowaniu zabrakło Sebastianowi Sucheckiemu, Dawidowi Grali, Adamowi Nowackiemu oraz Maciejowi Babińskiemu (debiut), którzy w pierwszych walkach trafili na późniejszych zwycięzców swoich kategorii wagowych i odpadli z turnieju w pierwszej fazie. Pozostało im walczyć o miejsca od czwartego, co wykonali bez zarzutu. W przyszłym tygodniu przed Gladiatorami kolejne starty, między innymi w turniejach MMA.

 

Odsłon: 3911
Komentarzy: 1
10:34, 13.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

» Wasze komentarze

Gratulacje @ 23:36, 15.02.2012r. IP: *.*.99.126

Gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę przyszłych. Drodzy gladiatorzy macie świetnego trenera. Świetnie, że umiecie to wykorzystać.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo