« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewięć medali ratowników ostrołęckiego WOPR w Grand Prix Polski

Trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe medale, puchar dla najlepszego młodzika (Karola Bojarskiego), a także puchar dla najmłodszej zawodniczki (Żakliny Wikieł) oraz powołanie dla Pawła Szulareckiego do reprezentacji Polski na zawody do Brna w kategorii juniorów. To wszystko dorobek ratowników ostrołęckiego WOPR na zawodach w Żyrardowie.


Trener Włodzimierz Janczewski będąc zadowolonym z występów swoich wychowanków ich nowych rekordów życiowych, podkreśla wagę brązowego medalu w kategorii seniorów sztafety 4 x 50m z pasem ratowniczym i walki jaka stoczyli nasi ratownicy. Na pierwszej zmianie Krzysztof Gumowski 50 m stylem dowolnym, na drugiej o rok młodszy jego brat Rafał 50 m w płetwach bijąc rekordy życiowe nie mogli sprostać o kilka lat starszym rywalom.

Na trzeciej zmianie Paweł Szulerecki płynąc z pasem odrobił część strat, na czwartej zmianie Adam Janczewski w płetwach holując Pawła na pasie ratowniczym po szaleńczym pościgu wyprowadził naszą sztafetę na trzecie miejsce i tylko trzech metrów zabrakło, aby przypłynęli na drugim miejscu.
- Medal drużyny w seniorach, rewelacyjny, rokuje w przyszłości na nowy rekord Polski, ale nasi zawodnicy muszą mocno pracować - podkreśla prezes WOPR Włodzimierz Janczewski.

Medale dla Ostrołęki zdobyli: w kategorii juniorów dwa brązowe Paweł Szulerecki, w kat. junior młodszy dwa srebrne medale Angelika Wikieł i brązowy Rafał Gumowski, w kat. młodzików dwa złote Karol Bojarski i jeden złoty Żaklina Wikieł. Druga nasza sztafeta płynąca w składzie Łukasz Równy, Karol Bojarski, Kacper Wróblewski i Marcin Wróblewski zajęła siódme miejsce również dobry rezultat.

 

Więcej informacji o ratownikach WOPR znajdziesz na ich oficjalnej stronie TUTAJ!

Odsłon: 3145
Komentarzy: 2
11:17, 13.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

» Wasze komentarze

KK @ 15:48, 13.02.2012r. IP: *.*.186.157

czemu Panie Wlodku nie wspomnial Pan o ratownikach z WOPR-OS ?

kibic @ 16:20, 13.02.2012r. IP: *.*.125.25

Super:) Gratulacje .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo