« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zgłoś swoją drużynę piłkarską do programu Nivea i wygraj wyjazd do Amsterdamu

Ronald de Boer, były piłkarz Ajaksu, Barcelony i Glasgow Rangers był gościem oficjalnej inauguracji programu „Szkółki piłkarskie NIVEA”. Dzięki tej akcji 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy.


Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajaksu Amsterdam.

Rozwój pod okiem ekspertów
15 lutego w warszawskim Pin-Up Studio zaproszeni goście stawili się ze swoimi pociechami, udowadniając, że rodzic jest nie tylko pierwszym trenerem, ale też kibicem dziecka. Spotkanie poprowadziła rodzina Kurzajewskich: Paulina i Maciej wraz z dziećmi, a uświetnili goście specjalni: Ronald de Boer oraz szkoleniowiec Eddie van Schaick – obaj związani z Akademią Ajax Amsterdam.

Sportowcy opowiedzieli zebranym o wyjątkowej metodzie treningowej wypracowanej przez Akademię, która w ramach programu zaszczepiana będzie także na polskim gruncie. Program stanowi odpowiedź na potrzeby wielu szkół podstawowych i klubów sportowych, które nie mają dostępu do nowoczesnych metod treningowych, szkoleń dla trenerów, a także nowoczesnego sprzętu treningowego.

Zobacz zdjęcia ze spotkania >

„Szkółki Piłkarskie NIVEA” zakładają równoległy rozwój fizyczności i psychiki młodego zawodnika. Opowiedzieli o tym zaproszeni do współpracy cenieni eksperci - fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski i psycholog dziecięca Anna Kałuba-Korczak. Zwrócili oni także uwagę na integrujący rodzinę oraz społeczność lokalną charakter tego sportu.

- Program „Szkółki piłkarskie NIVEA” dołączył do grona realizowanych dotychczas przez firmę NIVEA projektów, mających na celu propagowanie aktywnego psychofizycznego rozwoju, wartości rodzinnych i zacieśnianie więzi łączących lokalne społeczności. Troska o rodzinę wpisana jest w filozofię naszej firmy od chwili jej powstania – podkreśla Ingo Tanger, Dyrektor Marketingu NIVEA.

Trwają zgłoszenia do programu
Szkoły podstawowe i kluby sportowe z całego kraju mogą zgłaszać swój udział w programie rejestrując się na stronie internetowej: szkolkinivea.pl

Zgłoszone placówki biorą udział w ogólnopolskim głosowaniu, o wyniku którego zdecydują internauci. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi w czerwcu 2012 roku. 100 zwycięskich lokalizacji otrzyma dostęp do programu treningowego dla dzieci oraz szkoleń dla trenerów przygotowanych i monitorowanych przez specjalistów Akademii Ajax Amsterdam. Zwycięscy otrzymają także najwyższej klasy sprzęt sportowy niezbędny do realizacji treningu.

Jest to jednak dopiero początek ich sportowej przygody w ramach programu „Szkółki piłkarskie NIVEA”. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci zostaną szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajaksu Amsterdam, do udziału w którym zostaną zaproszeni także przedstawiciele mediów.

Natomiast od września 2012 roku rozpoczną oni realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Prowadzone przez trenerów szkolenia oraz postępy młodych piłkarzy będą na bieżąco monitorowane. Najlepsze „Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który stanowić będzie zwieńczenie cyklu treningowego. Nadzór na przebiegiem turnieju obejmie trener z Akademii Ajaksu. Nagrodą główną dla sześciu zespołów, które wygrają turniej  jest wyjazd na letni obóz szkoleniowy w Amsterdamie.

Odsłon: 2944
Komentarzy: 0
12:23, 17.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyżęli punkty z Wymakraczem (zdjęcia, wideo)

Wyżęli punkty z Wymakraczem (zdjęcia, wideo)

Czwarty mecz Rzekunianki przed własną publicznością i czwarta wygrana. Piłkarze Bartomieja Jezierskiego u siebie są nieomylni. Oby jeszcze na wyjazdach radzili sobie podobnie. W niedzielne popołudnie ekipa z Rzekunia ograł Wymakracz Długosiodło, chociaż goście prowadzili do przerwy.

 

Kurpik rozgromił. Rzekunianka wygrała. Porażka Bartnika (wyniki, tabela)

Kurpik rozgromił. Rzekunianka wygrała. Porażka Bartnika (wyniki, tabela)

Dwa zespoły z powiatu ostrołęckiego miały powody do radości. Kurpik Kadzidło wbił siedem goli ekipie z Andrzejewa. Rzekunianka w niedzielnym boju poradziła sobie z Wymakraczem Długosiodło. Bartnik Myszyniec wracał z Karniewa bez punktów. Zobacz wyniki i tabelę Klasy A.

 

Druga wygrana Jantarek. Lob Magdy, gol Klaudii (zdjęcia, wideo)

Druga wygrana Jantarek. Lob Magdy, gol Klaudii (zdjęcia, wideo)

Podopieczne Rafała Koska poradziły sobie z GOSiRkami Piaseczno. Piłkarki Jantaru Ostrołęka okazało się lepsze od przeciwniczek i zdobyły dwie bramki. W środku tygodnia przed dziewczętami finał wojewódzki Pucharu Polski. W najbliższy weekend nasza ekipa ma przymusową pauzę.

 

Żyrardowianka przeskoczyła KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Żyrardowianka przeskoczyła KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Porażka beniaminka z Troszyna spowodował spadek w tabeli. Żyrardowianka Żyrardów zrównała się punktami z ekipą Marcina Truszkowskiego. Żółto-czerwoni tracą do lidera osiem punktów. Zobacz stawkę oraz wyniki IV ligi.

 

Orz goni ULKS Ołdaki (tabela, wyniki)

Orz goni ULKS Ołdaki (tabela, wyniki)

Za nami szósta kolejka Klasy B. Orz Goworowo wygrał z GLKS Lelis. Narew II niespodziewanie uległa ekipie z Mystkówca Starego, zaś Świt podzielił się z KS Pniewo. Prezentujemy wyniki oraz tabelę Klasy B. W najbliższy weekend kolejne emocje.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo