Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

W sparingu Korona HiD z Narwią na remis (zdjęcia)

W sparingowym spotkaniu kontrolnym w sobotnie popołudnie na sztucznej nawierzchni bocznego boiska przy ulicy Witosa spotkały się dwa ostrołęckie zespoły, Korona HiD i Narew. Po dosyć wyrównanym spotkaniu doszło remisu 1:1. Do przerwy prowadzili podopieczni trenera Tomasza Słowika 1:0, a błąd formacji obronnej niebiesko-czerwonych wykorzystał Daniel Wargulewski.

Po zmianie stron Korona HiD mogła podwyższyć prowadzenie, ale dogodnych sytuacji strzeleckich nie wykorzystali Michał Rychlik i Robert Sokół. Do tego po zagraniu piłki ręką przez Marcina Manowskiego sędziujący drugą połowę meczu Piotr Wiski podyktował jedenastkę. Tę na bramkę pewnie zamienił Piotr Strzeżysz.

Więcej bramek w sobotniej konfrontacji blisko pięćdziesięciu kibiców przybyłych na ten sparing już nie obejrzało. Obie drużyny miały duży problem z wykańczaniem akcji ofensywnych, a do tego momentami bardzo niepewnie radziły sobie w obronie.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Bramki: Wargulewski 43. - Strzeżysz 52. (k)

Korona HiD: Szczechowiak - Gawrych, Manowski, Rupacz, Mierzejewski - Rychlik, Górski, Chodkowski, Wargulewski - Nosek, Sokół oraz Słowik, Olkowski, Orzoł, Szcześniak, Duda, Marcińczyk.

Narew: Łyziński - Stachowicz, Zalewski, Dawidzki, Dzwonkowski - Sowa, Strzeżysz, Roman, Dąbrowski - Olesiński, Nowak oraz Gwiazda, Jóźwiak, Kaczyński, Jędrzejczyk, Kuczewski, Ziemczyk, Niedźwiecki, Pełtak, testowany Gruzin.

Derbowe spotkanie kontrolne: Korona HiD Ostrołęka - Narew Ostrołęka (18.02.2012)

Odsłon: 3009
Komentarzy: 11
16:29, 18.02.2012r.

Wyżęli punkty z Wymakraczem (zdjęcia, wideo)

Czwarty mecz Rzekunianki przed własną publicznością i czwarta wygrana. Piłkarze Bartomieja Jezierskiego u siebie są nieomylni. Oby jeszcze na wyjazdach radzili sobie podobnie. W niedzielne popołudnie ekipa z Rzekunia ograł Wymakracz Długosiodło, chociaż goście prowadzili do przerwy.

Kurpik rozgromił. Rzekunianka wygrała. Porażka Bartnika (wyniki, tabela)

Dwa zespoły z powiatu ostrołęckiego miały powody do radości. Kurpik Kadzidło wbił siedem goli ekipie z Andrzejewa. Rzekunianka w niedzielnym boju poradziła sobie z Wymakraczem Długosiodło. Bartnik Myszyniec wracał z Karniewa bez punktów. Zobacz wyniki i tabelę Klasy A.

Druga wygrana Jantarek. Lob Magdy, gol Klaudii (zdjęcia, wideo)

Podopieczne Rafała Koska poradziły sobie z GOSiRkami Piaseczno. Piłkarki Jantaru Ostrołęka okazało się lepsze od przeciwniczek i zdobyły dwie bramki. W środku tygodnia przed dziewczętami finał wojewódzki Pucharu Polski. W najbliższy weekend nasza ekipa ma przymusową pauzę.

Żyrardowianka przeskoczyła KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Porażka beniaminka z Troszyna spowodował spadek w tabeli. Żyrardowianka Żyrardów zrównała się punktami z ekipą Marcina Truszkowskiego. Żółto-czerwoni tracą do lidera osiem punktów. Zobacz stawkę oraz wyniki IV ligi.

Orz goni ULKS Ołdaki (tabela, wyniki)

Za nami szósta kolejka Klasy B. Orz Goworowo wygrał z GLKS Lelis. Narew II niespodziewanie uległa ekipie z Mystkówca Starego, zaś Świt podzielił się z KS Pniewo. Prezentujemy wyniki oraz tabelę Klasy B. W najbliższy weekend kolejne emocje.

kibic @ 09:37, 19.02.2012r. IP: *.*.41.108

grał jeszcze w narwi kubat ale grą tego nazwać nie można:) rozbijał byłych kolegów na boisku i pokazał w tym sparingu jaki naprawdę jest słaby i technicznie surowy

... @ 10:23, 19.02.2012r. IP: *.*.2.20

mecz ciekawy. Pierwsza połowa troszke pod dyktando Narwi z biegiem meczu Korona się obudziała.druga połowa zdecydowanie Korona była lepsza grała piłką, Narew nie wiedziałą co się dzieje.

skaut @ 12:20, 19.02.2012r. IP: *.*.182.217

gra w niedziele ktos sparing na witosa?

aaaa @ 13:39, 19.02.2012r. IP: *.*.85.184

pan wiski ktory sedziowal 2 polowe tego meczu karnego dla narwii zobaczyl jak manowski zatrzymal pilke reka ale jak obronca narwii zatrzymal pilke reka w swoim polu karnym to zachowal sie jakby niby nic.co tu duzo mowic pomogl kolegom z narwii i oczywiscie lyzwa wybronil 2 sytuacjie 100 procentowe a narew nie zagrozila bramce korony,jedynie z wolnego stzrezysz probowal zaskoczyc bramkarza korony i to tyle na co bylo stac narew.

SKUTEK @ 21:07, 19.02.2012r. IP: *.*.70.142

Chyba nie byłes na meczu.Słowik też pomagał Hidowi.A Narew miała dużo sytuacji,Olesiński słupek,Mara(strzal z wolnego),Sowa też cos miał,Nowak miał kilka okazji,Niedzwiedz też.

312d @ 21:28, 19.02.2012r. IP: *.*.206.147

nie każde dotknięcie piłki ręką odgwizduje się jak karny ;) jeżeli dotknięcie jest celowe bądź nie wiem blokuje strzał to owszem gwiżdże się karny, ale nie w sytuacji kiedy pilka po rykoszecie trafia zawodnika przypadkiem, gdzie piłka nawet nie zmieniła po tym dotknięciu toru lotu itp.

Kasia @ 21:40, 19.02.2012r. IP: *.*.175.222

Ocena Kubata jest trochę niesprawiedliwa , rzeczywiście nie jest stworzony do gry kombinacyjnej i technicznie nienajlepszy ale ma dobre warunki fizyczne dobrze gra głową na pewno postacią pierwszoplanową nie będzie ale zadaniowo jako uzupełnienie, Narwi by się przydał. Jego gra lepiej by wyglądała gdyby zagrał w pierwszej połowie, bo druga połowa nie warta jest komentarza. Co do meczu to widać było że Korona wyszła skoncentrowana i zmotywowana żeby tego meczu nie przegrać, a Narew nic nie zrobiła aby ten mecz wygrać.

997 @ 08:43, 20.02.2012r. IP: *.*.38.197

oczywiscie Narew nic nie zrobila bo Korona na to nie pozwalała Korona wyszla poukladana scisla i mimo kilku drobnych bledow zagrala bardzo dobrze. wynik jest tak naprawde nie ważny ale ja uważam ze Korona wygrala!

Kasia @ 09:59, 20.02.2012r. IP: *.*.175.222

Wygrała to za mocno powiedziane. Korona ma swój styl i pomysł na grę i bez pięciu podstawowych zawodników z jesieni (Kubat, Nowak, Kuzia, Polak, Wysocki) potrafiła go podtrzymać. W Narwi na razie nie widać pomysłu na grę, po reakcjach Łyżwy widać było że nie wszystkim zawodnikom chciało się grać, a może to nie ich poziom. Chyba czas wybrać zawodników tych co coś wniosą a reszcie podziękować.

... @ 10:20, 20.02.2012r. IP: *.*.22.180

oglądam zdjęcia z ostatków z awalonu a tutaj pilkarzyki po sobotnim meczu graja dogrywke:)

abc @ 12:16, 20.02.2012r. IP: *.*.119.154

Najlepsze dla Ostrołęckiej piłki było by połączenie dwóch klubów i z tej mieszanki naprawde można by było zbudowaćsilny zespół. Wracając do mczu sobotniego to wydaje Korona wypadłą bardziej na duży plus niż Narew patrząc obiektywnym okiem. To co napisał/ła Kasia i ja się podpisuje pod dwiema wypowiedziami wyżej obiema rękami.