« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarskie zmagania służb więziennych w piątek. AŚ Ostrołęka broni tytułu

W piątek, 2 marca w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta zostanie rozegrany turniej halowej piłki nożnej o puchar dyrektora Okręgowej Służby Więziennej. W zawodach wezmą udział zespoły: Aresztu Śledczego w Ostrołęce, Aresztu Śledczego w Białymstoku, Zakładu Karnego w Białymstoku, Zakładu Karnego Grądy Woniecko ...


Zakładu Karnego Czerwony Bor, Aresztu Śledczego w Hajnówce, Aresztu Śledczego w Suwałach. Mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będą pracownicy służby więziennej w Ostrołęce na czele z Sebastianem Szczechowiakiem (czynnym bramkarzem Korony HiD Ostrołęka występującej obecnie w lidze okręgowej).

Spotkania w hali im. Arkadiusza Gołasia od godziny 9.00.

Odsłon: 3287
Komentarzy: 1
16:57, 29.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

» Wasze komentarze

Młody Gad :) @ 20:50, 01.03.2012r. IP: *.*.164.181

Ostrołęka wygra :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo