« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zobacz plan najbliższego sportowego weekendu

Kolejny weekend pełen sportowych emocji przed ostrołęckimi kibicami. W najbliższą sobotę ponownie emocjonować się będziemy występem siatkarzy Pekpolu, którzy podejmować będą przed własną publicznością Joker Piła. Bez względu na wynik sobotniej konfrontacji, jak i kolejnego starcia z BBTS Bielsko-Biała nasi siatkarze po rundzie zasadniczej zajmą drugie miejsce.


W sobotnie popołudnie dojdzie również do decydujących spotkań w ostatniej już kolejce spotkań Amatorskiej Ligi Futsalu ALF. Hitem spotkań będzie starcie El-Samu z Ismeną Olszewo-Borki, który zadecyduje o mistrzowskiej koronie w obecnym sezonie 2011/2012. Na wyjeździe w najbliższy weekend zagrają z kolei szczypiorniści ostrołęckiej Trójki.

Przed własną publicznością zaprezentują się z kolei zawodniczki ostrołęckiej Nike, który tym razem podejmować będą ŁKS Łódź. Podopieczne trenera Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego pewne są już miejsca w pierwszej czwórce ligowych zmagań i dalszej gry w fazie play-off. Kibice w najbliższy weekend emocjonować się z pewnością będą także kolejnymi spotkaniami sparingowymi ostrołęckiej Korony HiD i Narwi.

Piłka nożna - sparingi
Korona HiD Ostrołęka – MKS Przasnysz, sobota, 3 marca, godz. 12.00, boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Piłka nożna - sparingi
MKS Narew Ostrołęka – Podlasie Sokołów Podlaski, sobota, 3 marca, godz. 14.00, boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Koszykówka - mazowiecka liga kadetek
OSiR Trójka Żyrardów - MUKS Unia Basket Ostrołęka, sobota, 3 marca, godz. 14.00, spotkanie wyjazdowe.

Futsal - ALF
Spotkania 9. kolejki Amatorskiej Ligi Futsalu ALF: Ismena - El-Sam, godz. 15.00, Agenci - ZIS Mróz, godz. 15.40, Energa -  Sporting Bos, godz. 16.20, KS Tęcza - X Ostrołęka, godz. 17.00. Meritum Bank - Autokasacja, godz. 17.40.

Piłka nożna - sparingi
KS CK Troszyn – MKS Małkinia, sobota, 3 marca, godz. 16.00, boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Siatkówka - II liga kobiet
Nike Ostrołęka - ŁKS Łódź, sobota - 3 marca, godz. 16.00, hala przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Siatkówka - I liga mężczyzn
Pekpol Ostrołęka - Joker Rodło Piła, sobota - 3 marca, godz. 17.00, hala im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

Tenis ziemny - turnieje
Młodzieżowy Turniej Tenisa Ziemnego, niedziela - 4 marca, godz. 9.00, hala przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Piłka ręczna - II liga mężczyzn
KPR Legionowo - UMKS Trójka Ostrołęka, sobota - 4 marca, godz. 13.00, spotkanie wyjazdowe.


Piłka nożna - sparingi
Rzekunianka Rzekuń – Bartnik Myszyniec, niedziela - 4 marca, godz. 12.00, boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Odsłon: 2425
Komentarzy: 0
09:18, 02.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo