« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik rozbił Rzekuniankę w sparingowym starciu

Czwarty sparing na sztucznej murawie boiska bocznego przy ulicy Witosa rozegrali piłkarze myszynieckiego Bartnika. Beniaminek A klasy tym razem okazał się lepszy od Rzekunianki Rzekuń, pewnie wygrywając 5:1. Towarzyskie spotkanie rozegrane w niedzielne południe stało na przeciętnym poziomie.


Stroną przeważającą początkowo był Bartnik, który wyszedł na prowadzenie po dobrej akcji i trafieniu Daniela Niksy. Rzekunianka jednak zdobyła kontaktową bramkę. Strzelcem okazał się Piotr Karczewski. Chwila dekoncentracji tylko pomogła graczom prowadzonym przez trenera Arkadiusza Chmielewskiego. Tuż przed przerwą Daniel Kaliszewski podwyższył rezultat spotkania na 2:1.
 
Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczął myszyniecki Bartnik. Trafienia Daniela Kaliszewskiego, Daniela Niksy oraz Daniela Dziekońskiego ostatecznie przypieczętowały wynik meczu. Mimo to wynik jest złudny, ponieważ zwycięstwo beniaminka A Klasy powinno być zdecydowanie wyższe. 
 
Rzekunianka Rzekuń - Bartnik Myszyniec 1:5 (1:2)
Bramki: Piotr Karczewski - Daniel Niksa 2, Daniel Kaliszewski 2, Daniel Dziekoński
 
Bartnik: Mateusz Warych - Sebastian Osiewski, Tomasz Klimek, Paweł Lis, Rafał Lemański, Artur Warych, Adam Kobus, Paweł Balcerczyk, Mateusz Wróblewski, Daniel Niksa, Daniel Kaliszewski oraz Sławomir Kośnik, Zdzisław Laska, Marek Lis, Daniel Dziekoński, Dominik Kulas.
Odsłon: 1725
Komentarzy: 2
15:46, 05.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

ha ha ha @ 11:09, 06.03.2012r. IP: *.*.70.194

HA HA HA ja cie nie mogę taki mocny Rzekuń a tu od myszyńca dostaje baty

PANKA @ 18:12, 06.03.2012r. IP: *.*.25.180

To nic zaraz się zacznie amatorska liga na witosa to se chłopaki odbiją.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo