Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Bartnik rozbił Rzekuniankę w sparingowym starciu

Czwarty sparing na sztucznej murawie boiska bocznego przy ulicy Witosa rozegrali piłkarze myszynieckiego Bartnika. Beniaminek A klasy tym razem okazał się lepszy od Rzekunianki Rzekuń, pewnie wygrywając 5:1. Towarzyskie spotkanie rozegrane w niedzielne południe stało na przeciętnym poziomie.

Stroną przeważającą początkowo był Bartnik, który wyszedł na prowadzenie po dobrej akcji i trafieniu Daniela Niksy. Rzekunianka jednak zdobyła kontaktową bramkę. Strzelcem okazał się Piotr Karczewski. Chwila dekoncentracji tylko pomogła graczom prowadzonym przez trenera Arkadiusza Chmielewskiego. Tuż przed przerwą Daniel Kaliszewski podwyższył rezultat spotkania na 2:1.

Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczął myszyniecki Bartnik. Trafienia Daniela Kaliszewskiego, Daniela Niksy oraz Daniela Dziekońskiego ostatecznie przypieczętowały wynik meczu. Mimo to wynik jest złudny, ponieważ zwycięstwo beniaminka A Klasy powinno być zdecydowanie wyższe.

Rzekunianka Rzekuń - Bartnik Myszyniec 1:5 (1:2)
Bramki: Piotr Karczewski - Daniel Niksa 2, Daniel Kaliszewski 2, Daniel Dziekoński

Bartnik: Mateusz Warych - Sebastian Osiewski, Tomasz Klimek, Paweł Lis, Rafał Lemański, Artur Warych, Adam Kobus, Paweł Balcerczyk, Mateusz Wróblewski, Daniel Niksa, Daniel Kaliszewski oraz Sławomir Kośnik, Zdzisław Laska, Marek Lis, Daniel Dziekoński, Dominik Kulas.