« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik rozbił Rzekuniankę w sparingowym starciu

Czwarty sparing na sztucznej murawie boiska bocznego przy ulicy Witosa rozegrali piłkarze myszynieckiego Bartnika. Beniaminek A klasy tym razem okazał się lepszy od Rzekunianki Rzekuń, pewnie wygrywając 5:1. Towarzyskie spotkanie rozegrane w niedzielne południe stało na przeciętnym poziomie.


Stroną przeważającą początkowo był Bartnik, który wyszedł na prowadzenie po dobrej akcji i trafieniu Daniela Niksy. Rzekunianka jednak zdobyła kontaktową bramkę. Strzelcem okazał się Piotr Karczewski. Chwila dekoncentracji tylko pomogła graczom prowadzonym przez trenera Arkadiusza Chmielewskiego. Tuż przed przerwą Daniel Kaliszewski podwyższył rezultat spotkania na 2:1.
 
Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczął myszyniecki Bartnik. Trafienia Daniela Kaliszewskiego, Daniela Niksy oraz Daniela Dziekońskiego ostatecznie przypieczętowały wynik meczu. Mimo to wynik jest złudny, ponieważ zwycięstwo beniaminka A Klasy powinno być zdecydowanie wyższe. 
 
Rzekunianka Rzekuń - Bartnik Myszyniec 1:5 (1:2)
Bramki: Piotr Karczewski - Daniel Niksa 2, Daniel Kaliszewski 2, Daniel Dziekoński
 
Bartnik: Mateusz Warych - Sebastian Osiewski, Tomasz Klimek, Paweł Lis, Rafał Lemański, Artur Warych, Adam Kobus, Paweł Balcerczyk, Mateusz Wróblewski, Daniel Niksa, Daniel Kaliszewski oraz Sławomir Kośnik, Zdzisław Laska, Marek Lis, Daniel Dziekoński, Dominik Kulas.
Odsłon: 1745
Komentarzy: 2
15:46, 05.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

ha ha ha @ 11:09, 06.03.2012r. IP: *.*.70.194

HA HA HA ja cie nie mogę taki mocny Rzekuń a tu od myszyńca dostaje baty

PANKA @ 18:12, 06.03.2012r. IP: *.*.25.180

To nic zaraz się zacznie amatorska liga na witosa to se chłopaki odbiją.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo