« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy Fight Academy w Sochaczewie (zdjęcia)

W niedzielę, 4 marca w Sochaczewie, odbyła się największa amatorska impreza MMA jaką była ALMMA 18, która oficjalnie była Pucharem Polski Wschodniej MMA. W zawodach wzięło udział 180 zawodników z całej Polski w tym 2 reprezentantów Fight Academy Ostrołęka.


Mateusz Mierzejewski w najlepiej obsadzonej kategorii wagowej -73kg wygrał pierwszą walkę na punkty , pewnie kontrolując przeciwnika w parterze. W drugim starciu niestety musiał uznać wyższość dużo mocniejszego fizycznie przeciwnika, który bał się podjąć walki z Mateuszem w stójce i skutecznie wykorzystywał swoja przewagę siłową w klinczu sprowadzając naszego zawodnika do parteru. Mateusz przegrał na punkty.

W tzw kategorii królewskiej świetny występ zanotował Igor Daniłowicz. W finale zawodnik Fight Academy zmierzył się z podopiecznym Temistoklesa Teresiewicza (zawodnik który w 2002r stoczył pierwszą oficjalną walkę MMA w Polsce) Igor kontrolował walkę i w połowie rundy sprowadził ok 20kg cięższego rywala do parteru gdzie był bliski zakończenia walki przed czasem przez dźwignie łokciową, jednak to się nie udało i Igor zwyciężył na punkty tym samym zdobył złoto w Pucharze Polski Wschodniej MMA!

Zobacz zdjęcia:
Puchar Polski Wschodniej MMA (4.03.2012)

Odsłon: 3168
Komentarzy: 4
09:42, 09.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

hehe @ 10:39, 09.03.2012r. IP: *.*.190.162

Świetny występ Igora Daniłowicza to...jedna walka:) Gratulujemy wygranej:)))

bbb @ 10:40, 09.03.2012r. IP: *.*.94.215

zdjecia nie dzialaja

Zaniek @ 14:49, 09.03.2012r. IP: *.*.23.40

Brawo ! do przodu !

Olek @ 18:50, 09.03.2012r. IP: *.*.94.215

Brawo Panowie tak trzymać :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo