Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Kolejne złoto Mistrzostw Polski dla Angeliki Wikieł!

Kolejny złoty medal podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych na 25-metrowym basenie w Olsztynie wywalczyła zawodniczka UŚKS Ostrołęka Angelika Wikieł. W sobotnim finale podopieczna trenera Włodzimierza Janczewskiego tym razem okazała się najlepsza w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym.

Angelika Wikieł wyprzedziła drugą na mecie Nikolę Ketrys z Koszalina o blisko dwie sekundy. Trzecie miejsce zajęła z kolei Agata Mietlińska z Gliwic.

Medalistki w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym:
1. Angelika Wikieł 98 UŚKS Ostrołęka 2:37.86
2. Nikola Ketrys 98 Znicz Koszalin 2:39.57
3. Agata Mietlińska 98 MUKS Gilus Gilowice 2:39.94

Przypomnijmy, iż wczoraj zawodniczka UŚKS Ostrołęka został mistrzynią Polski w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym. W niedzielę, trzeci i zarazem ostatni dzień zawodów.

Odsłon: 3750
Komentarzy: 7
18:28, 10.03.2012r.

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

IRON-MEN.PL @ 21:39, 10.03.2012r. IP: *.*.164.181

Brawo i na takie talenty pan Kotowski powinien stawiać a nie na pseudo ligę i pseudo piłkarzy Narew Ostrołęka

kibic @ 07:23, 11.03.2012r. IP: *.*.148.238