Aktualności
Trzy medale lekkoatletów OKLA w przełajach
W miniony weekend w Józefowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych w których wystartowała spora grupa lekkoatletów ostrołęckiego OKLA. Najlepiej zaprezentowała się podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego - Emilia Kurpiewska, która wywalczyła złoty medal w biegu na 2500 metrów w kategorii młodziczek.
Po srebro sięgnął z kolei w biegu na 2000 metrów juniorów młodszych Paweł Polakowski, a brązowy medal na 1500 metrów w kategorii młodziczek przypadło Paulinie Kojtek.
Tuż za podium rywalizacji, na czwartej pozycji znaleźli się z kolei, Wioleta Głażewska, Mateusz Zalewski i Mateusz Grabowski. Piąte miejsce zajęła Aleksandra Gruz, a szóste Damian Świerdzewski.
Wyniki naszych lekkoatletów dały OKLA czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej na dwadzieścia sklasyfikowanych klubów. Najlepszy okazał się MUKS Płock, przez Pogonią Siedlce i Polonią Warszawa.
- Odsłon: 2350
- Komentarzy: 2
- 13:24, 13.03.2012r.
» Powiązane artykuły

Ekipa Szusterów w Olecku
Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.

Kornelia w mieście Kopernika
Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej
Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem
Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach
Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.
» Wasze komentarze
. @ 13:47, 13.03.2012r. IP: *.*.192.124
Emilka wygrała także Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek ;) Podwójne złoto ;) Brawo Emilka :)
xxx @ 10:54, 14.03.2012r. IP: *.*.147.43
no Mateusz Z. wez sie za siebie :)