« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale lekkoatletów OKLA w przełajach

(fot. P. Mieszkowski)

W miniony weekend w Józefowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych w których wystartowała spora grupa lekkoatletów ostrołęckiego OKLA. Najlepiej zaprezentowała się podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego - Emilia Kurpiewska, która wywalczyła złoty medal w biegu na 2500 metrów w kategorii młodziczek.


Po srebro sięgnął z kolei w biegu na 2000 metrów juniorów młodszych Paweł Polakowski, a brązowy medal na 1500 metrów w kategorii młodziczek przypadło Paulinie Kojtek.

Tuż za podium rywalizacji, na czwartej pozycji znaleźli się z kolei, Wioleta Głażewska, Mateusz Zalewski i Mateusz Grabowski. Piąte miejsce zajęła Aleksandra Gruz, a szóste Damian Świerdzewski.

Wyniki naszych lekkoatletów dały OKLA czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej na dwadzieścia sklasyfikowanych klubów. Najlepszy okazał się MUKS Płock, przez Pogonią Siedlce i Polonią Warszawa.

Odsłon: 2350
Komentarzy: 2
13:24, 13.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Szusterów w Olecku

Ekipa Szusterów w Olecku

Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

» Wasze komentarze

. @ 13:47, 13.03.2012r. IP: *.*.192.124

Emilka wygrała także Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek ;) Podwójne złoto ;) Brawo Emilka :)

xxx @ 10:54, 14.03.2012r. IP: *.*.147.43

no Mateusz Z. wez sie za siebie :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo