« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sparingowe szlify Victorii z kadrą olimpijską (zdjęcia, wideo)

Od kilku dni olimpijska kadra polskich bokserów trenuje w hali MZOS-TiT przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce przygotowując się do kolejnych ważnych zawodów. Podopieczni trenera Wiesława Rudkowskiego i Czesława Ptaka w Ostrołęce przebywać będą do piątku, 23 marca.


W tym czasie zaplanowany mają szereg treningów, który ma ich przygotować do Międzynarodowego Turniej im. Feliksa Stamma, który odbędzie się w dniach 25-27 marca oraz turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Londynie, który w kwietniu odbędzie się Stambule w Turcji.

W piątkowy wieczór kadra olimpijska zaliczyła kolejne sparingi, a tym razem na przeciw stanęli zawodnicy ostrołęckiej Victorii, Kamil Ziemek, Paweł Żarnoch, Przemysław Zyśk i Rafał Sodór, dla których była to kolejna szansa złapania doświadczenia, a dla ostatniego z wymienionych zawodników powrotu do dobrej dyspozycji po kontuzji łuku brwiowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, a do treningów kadry narodowej powrócimy jeszcze w naszym serwisie.

 

Zobacz zdjęcia:

Sparingi bokserów Kadry Olimpijskiej z Victorią Ostrołęka (16.03.2012)

Sparingi bokserów Kadry Olimpijskiej z Victorią Ostrołęka (16.03.2012)

 

 

 

 

 

Zobacz materiał filmowy z treningów kadry olimpijskiej z ostrołęcką Victorią:

Odsłon: 2397
Komentarzy: 1
11:25, 17.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

» Wasze komentarze

qqq @ 13:55, 20.03.2012r. IP: *.*.200.96

Jak się trenuje w Ostrołęce

http://www.sport.pl/sport-pozn an/1,124485,11373972,Bunt_boks erow__Brak_planu__treningi_bez _sensu__zimno.html

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo