« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 czerwca 2021 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sparingowe szlify Victorii z kadrą olimpijską (zdjęcia, wideo)

Od kilku dni olimpijska kadra polskich bokserów trenuje w hali MZOS-TiT przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce przygotowując się do kolejnych ważnych zawodów. Podopieczni trenera Wiesława Rudkowskiego i Czesława Ptaka w Ostrołęce przebywać będą do piątku, 23 marca.


W tym czasie zaplanowany mają szereg treningów, który ma ich przygotować do Międzynarodowego Turniej im. Feliksa Stamma, który odbędzie się w dniach 25-27 marca oraz turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Londynie, który w kwietniu odbędzie się Stambule w Turcji.

W piątkowy wieczór kadra olimpijska zaliczyła kolejne sparingi, a tym razem na przeciw stanęli zawodnicy ostrołęckiej Victorii, Kamil Ziemek, Paweł Żarnoch, Przemysław Zyśk i Rafał Sodór, dla których była to kolejna szansa złapania doświadczenia, a dla ostatniego z wymienionych zawodników powrotu do dobrej dyspozycji po kontuzji łuku brwiowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, a do treningów kadry narodowej powrócimy jeszcze w naszym serwisie.

 

Zobacz zdjęcia:

Sparingi bokserów Kadry Olimpijskiej z Victorią Ostrołęka (16.03.2012)

Sparingi bokserów Kadry Olimpijskiej z Victorią Ostrołęka (16.03.2012)

 

 

 

 

 

Zobacz materiał filmowy z treningów kadry olimpijskiej z ostrołęcką Victorią:

Odsłon: 2460
Komentarzy: 1
11:25, 17.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Polała się krew. Marek Pietruczuk wrócił na ring

Polała się krew. Marek Pietruczuk wrócił na ring

W minioną sobotę na warszawskim Torwarze odbyła się już 59. edycja Grandy na pieści. Po trzy i półletniej przerwie w startach na ring wrócił najbardziej utytułowany zawodnik klubu Victoria Ostrołęka - Marek Pietruczuk. Marek to między innymi mistrz Polski seniorów w boksie z 2017 roku. W sumie czterokrotnie zdobywał tytuł najlepszego w kraju.

Złoto Dominiki Pyskło, srebro Beaty Opęchowskiej

Złoto Dominiki Pyskło, srebro Beaty Opęchowskiej

W Krakowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, organizowane przez Polski Związek Karate. W zawodach wzięły udział dwie zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Spisały się bardzo dobrze. Wróciły ze złotem i srebrem.

MKKK z 15 medalami i złotem drużynowo. Prusiński najlepszy

MKKK z 15 medalami i złotem drużynowo. Prusiński najlepszy

Świetny występ ekipy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate podczas zawodów w Ełku na Pucharze Mazur. Ekipa sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mierzyli się z karatekami z całej Polski, między innymi z: Warszawy, Mielna, Sandomierza czy Skarżyska-Kamiennej. Na mocno obsadzonym turnieju nasi wywalczyli 15 medali, co dało im pierwsze miejsce drużynowo.

Nakielski i Kołakowski ze złotem

Nakielski i Kołakowski ze złotem

Na warszawskich Włochach odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate, w której udział wzięli karatecy z roczników 2010, 2011, 2012. W zawodach startowało około 130 przedstawicieli z 16 klubów. Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate łącznie zdobyli siedem medali.

Święto karate w Ostrołęce (zdjęcia)

Święto karate w Ostrołęce (zdjęcia)

29 maja w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się IX Mistrzostwa Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyoksuhin. Udział w turnieju wzięli zawodnicy na co dzień ćwiczący w 13 różnych miejscowościach, gdzie prowadzone są zajęcia karate. Sędzią głównym był sensei Artur Prusiński, zaś technicznym sensei Marian Zając.

» Wasze komentarze

qqq @ 13:55, 20.03.2012r. IP: *.*.200.96

Jak się trenuje w Ostrołęce

http://www.sport.pl/sport-pozn an/1,124485,11373972,Bunt_boks erow__Brak_planu__treningi_bez _sensu__zimno.html

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo