Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Słabsza dyspozycja Pekpolu i porażka z Cuprum Mundo Lubin (zdjęcia)

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu wystawili nerwy kibiców na sporą próbę już na początku fazy play-off I ligi. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca przegrali przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia z Cuprum Mundo Lubin 1:3, oddalając od siebie awans do półfinału tych rozgrywek.

W pierwszym secie to goście mający w składzie m.in. wielokrotnego reprezentanta Polski Roberta Szczerbaniuka byli stroną zdecydowanie przeważającą. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca popełniali sporo błędów i nie byli wstanie zatrzymać dobrze dysponowanych lubinian.

Mimo, że szkoleniowiec Pekpolu szukał dobrych rozwiązań na boisku i co chwilę rotował składem, nasi siatkarze przegrali również kolejną partię. Tym razem po niesamowitej walce w końcówce i kilku piłkach setowych dla naszego zespołu, to rywale okazali się lepsi, wygrywając 32:30.

Przełamanie naszego zespołu nastąpiło w trzecim secie, kiedy to ostrołęczanie uwierzyli we własne umiejętności i pokazali, że drzemią w nich naprawdę duże rezerwy. Wygrana w secie 25:22, dała nie tylko przedłużenie sobotniego meczu o przynajmniej jeden set, ale również wiarę w końcowy sukces.

W czwartym secie mimo ambitnej gry naszych siatkarzy i prowadzenia do stanu 14:13, w kolejnych minutach i akcjach to goście wykazywali więcej opanowania i byli zespołem skuteczniejszym. W efekcie wygrali czwartego seta 25:20 i całe spotkanie 3:1, sprawiając sporą niespodziankę.

Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin 1:3 (15:25, 30:32, 25:22, 20:25)

Pekpol: Woroniecki, P. Pietkiewicz, Żyliński, Sacharewicz, Stańczuk, Rutecki, Mihułka (l) oraz Stanisławajtys, Rutecki, Białek, Szczygielski.

Pierwszy mecz fazy play-off I ligi: Pekpol Ostrołęka - Cuprum Lubin (17.03.2012)

Odsłon: 2729
Komentarzy: 12
19:53, 17.03.2012r.

Gracze Edyty Zyśk z triumfem (zdjęcia)

Z udziałem dwóch zespołów w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta w piłce siatkowej chłopców organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Najlepsi okazali się gracze "Piątki", którzy w zmaganiach "czwórek", czyli uczniów klas VI i młodszych pokonali reprezentację "Dwójki".

Siatkarki Żebrowskiego przed ekipami Kosek i Nowak (zdjęcia)

W minioną środę Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta w piłce siatkowej dziewcząt organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Tego dnia do rywalizacji przystąpiły zespoły „czwórkowe”, czyli uczennice klas VI i młodsi.

Olimp trzeci w Jastrzębiu Zdroju. Wielkie brawa

Zespół młodzików Olimpu Ostrołęka prowadzony przez Edytę Zyśk zakończył długi i udany sezon ligowy. Dzięki sukcesom osiąganym w poprzednich etapach rozgrywek: awansie z mistrzostw Mazowsza do rozgrywek centralnych i zajęciu drugiego miejsca w turnieju 1/8 mistrzostw Polski, nasz zespół awansował do turnieju ćwierćfinałowego, rozgrywanego w Jastrzębiu Zdroju.

Anna Siudek i Amelia Rychlicka w półfinale mistrzostw Mazowsza (zdjęcia)

Podopieczne Mirosława Górski wzięły udział w siatkarskich mistrzostwach Mazowsza w kategorii dwójek dziewcząt. OTPS Nike Ostrołęka wystawił do walki pod siatką sześć zespołów. Najlepiej zaprezentowały się: Anna Siudek i Amelia Rychlicka.

SPS Volley zleciał z ligi...

Nie udało się. W przyszłym sezonie zabraknie w Ostrołęce siatkówki na drugoligowym poziomie. SPS Volley żegna się z ligą. Nasi przegrali ostatni mecz i podzielili los KS-u Błonie. Nie tak miało być...

XXXXX @ 20:32, 17.03.2012r. IP: *.*.170.157

Brawo Lubin!!!!!!!!1

s @ 20:54, 17.03.2012r. IP: *.*.127.183

czekamy na szczekaczy teraz i kibiców drużyn mogacych czyścic nam buty, głosniej :)

Fan pekpol @ 20:55, 17.03.2012r. IP: *.*.164.161

Mecz ciężki był.Panowie , bierzemy sprawy w swoje ręcę

kiibic @ 21:27, 17.03.2012r. IP: *.*.151.208

może by w końcu górecki zagrał ?!!!

do kiibic @ 21:38, 17.03.2012r. IP: *.*.83.39

Edek nie jest od grania... tylko od brania pensji ;) taka jego rola w zespole bo umiejętnościami mocno odstaje od reszty kolegów...

PŁAK @ 22:09, 17.03.2012r. IP: *.*.90.44

weź człowieku się zastanów co piszesz!!!! wejdź Ty na boisko i pokaż co potrafisz!!! bo patrze że rozumu do grania to Ty nie masz!!! ;D;D:D

ponformowany @ 11:58, 18.03.2012r. IP: *.*.146.110

zgadzam sie jak to mowi stare skandynawskie przyslowie nie ma sianka nie ma granka :p

skutek @ 13:05, 18.03.2012r. IP: *.*.20.53

zdecydowanie zgadzam się z poprzednikami;
mając najwięcej dotacji ze wszystkich drużyn Ostrołęki, grając na zapleczu +Ligii, mając tylu sponsorów i nie płacić zawodnikom za ich bardzo dobrą grę, zalegać z pensjami to raczej
ie wypada kulturalnie mówiąc;
nie zdziwmy się jak po sezonie najlepsi zawodnicy pouciekają z klubu tam, gdzie dostaną na czas wynagrodzenie, a nie zapewnienia, że wszystko będzie uregulowane, bo ile można ???

a co do zmian... bez komentarza
Edward siedzi cały sezon na trybunach a jak już jest w meczowym składzie przy bardzo złej grze reszty mógłby dostać szansę, bo gorzej niż wczoraj zagrać się nie dało.
Białek- przyjęcie niczym na wf w gimnazjum...

prawda @ 13:07, 18.03.2012r. IP: *.*.137.208

były już chwile podniety, a teraz zaczyna się upadek zespołu...standardowy scenariusz, za rok nie będzie tej drużyny!

as @ 13:23, 18.03.2012r. IP: *.*.127.183

prawda, a twoja drużyna będzie za rok? bo chyba też nie, albo może gdzie jest teraz??? a my przetrwamy wszystko, na przekór tym co nigdy w nas nie wierzyli!!!

kibic @ 18:03, 18.03.2012r. IP: *.*.21.187

Brak kasy ,oznacza w przyszłym sezonie grę o utrzymanie , zostaną tylko Ci co będą chcieli grać za darmo , jak nie ma sianka to nie ma granka taka jest sportowa prawda , lepiej nie wybierac się z motyką na słońce . Srodek I ligi to max dla takiego miasta jak Ostrolęka no chyba że Energa tj elektrownia da sporą kasę , jak nie da to du pa nie ma tu miejsca na awans .

julia @ 07:14, 21.03.2012r. IP: *.*.233.192

Tylko pozazdrościć chłopakom z Pekpolu tak wiernych i \super\ lojalnych kibiców. 18 na 22 wygranych meczy to dla Was nic. To że nie mają wypłacanych wynagrodzeń to nie jest powód ich ostatniej porażki - gdyby tak było to musieliby przestać grać w połowie sezonu. Dlaczego tzw. trener, którego beznadziejne zmiany, brak zaufania do zawodników jest jeszcze w tym klubie??? Przepraszam już wie - Znajomości!!!