« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pekpol zrezygnował z usług Pawła Pietkiewicza

Porażka siatkarzy ostrołęckiego Pekpolu w spotkaniach z Cuprum Mundo Lubin pociągnęła decyzje zarządu odnośnie zespołu i ostatnich wydarzeń z nim związanych. Dotychczasowy kapitan i przyjmujący Paweł Pietkiewicz nie jest już zawodnikiem biało-czerwonych, bowiem działacze i szkoleniowiec zrezygnowali z jego usług.


Czarę goryczy miało przelać zachowanie siatkarza wobec trenera podczas ostatnich spotkań oraz treningów. Zarząd klubu samej decyzji komentować nie chce i jak podkreśla, że chciałby ostudzić złą atmosferę i sprawić, aby siatkarze w spokoju przygotowywali się do kolejnych spotkań z Cuprum Mundo Lubin.

Po dwóch porażkach w rundzie ćwierćfinałowej play-off nasz zespół ma małe szanse na awans do dalszych gier. W przypadku porażki zgodnie z regulaminem zajmie piąte miejsce, czyli takie same, jak w poprzednim sezonie.

Kibice mają jednak nadzieję, że brak Artura Jacyszyna i Pawła Pietkiewicza w kolejnych spotkaniach nie będzie miał decydującego znaczenia i potencjalni rezerwowi mając otwartą możliwość do gry w pierwszym składzie, wezmą na siebie ciężar gry i w sobotnio-niedzielnych meczach odniosą zwycięstwa.

Odsłon: 4837
Komentarzy: 5
17:16, 21.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

fan @ 20:01, 21.03.2012r. IP: *.*.151.208

oby wzieli ten ciężar gry na siebie i żeby dobrze serwowali i kończyli akcje !!

jol @ 17:12, 22.03.2012r. IP: *.*.55.65

Bez nich łatwo nie będzie ale do boju PEKPOL

julia @ 19:11, 22.03.2012r. IP: *.*.83.179

Może łatwo nie będzie, ale na szansę i zaufanie zasługują też inni zawodnicy. Powodzenia!!!

ja @ 20:32, 22.03.2012r. IP: *.*.50.4

Powodzenia!

dre @ 21:28, 22.03.2012r. IP: *.*.11.51

Bez tego zawodnika mniej zagrywek skończy w siatce.Brawo Pekpol - do boju.Jesteśmy z Was dumni.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo