« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zgłoś się do IV edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza na IV edycję Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki "Wiosna 2012". Rozgrywki Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7” prowadzone są systemem „każdy z każdym” zgodnie z opracowanym terminarzem, uzależnionym od ilości zgłoszonych drużyn.


Rozgrywki odbywać się będą w każdy piątek w godzinach wieczornych na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witosa 1. W drużynach przystępujących do Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7” mogą występować zawodnicy, którzy w dniu rozpoczęcia rozgrywek będą mieli ukończone 18 lat i nie będą jednocześnie członkami drużyn klubów sportowych uczestniczących w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez PZPN.

Potwierdzenia zespołu do uczestnictwa w rozgrywkach należy dokonać pisemnie lub za pomocą poczty elektronicznej w terminie do dnia 6 kwietnia 2012r., załączając imienną listę zawodników i uiszczając wpisowe. Potwierdzenie zespołu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu rozgrywek.

Wpisowe od drużyny wynosi 500,- złotych (słownie: pięćset złotych), płatne przelewem na konto nr BPS 11 1930 1666 2340 0345 2512 0001 lub gotówką w kasie MZOS-TiIT przed rozpoczęciem rozgrywek.

Zawodnik, który zostanie zgłoszony do drużyny nie może występować w trakcie trwania rozgrywek w innym zespole. W trakcie trwania rozgrywek istnieje możliwość zgłoszenia dodatkowych zawodników nie będących jednak wcześniej członkami innych drużyn. Ekipy ze względów organizacyjnych mogą składać się z 8-14 zawodników.

Na boisku występuje siedmiu graczy, w tym bramkarz. Wszystkie mecze prowadzone są przez sędziego wyznaczonego wcześniej przez organizatora rozgrywek, zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną ze szczególnym uwzględnieniem zasady fair play:

Dla drużyn, które na koniec sezonu zajmą trzy czołowe lokaty, przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe. Dla wszystkich
uczestniczących zespołów pamiątkowe dyplomy. Organizator zapewnia także trzy nagrody indywidualne, zastrzegając sobie prawo do ustanowienia kategorii.

Odsłon: 1347
Komentarzy: 1
22:08, 22.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

kolo @ 14:16, 23.03.2012r. IP: *.*.41.171

Lige czas zacząć mam nadzieje że z 15 drużyn się uzbiera

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo