Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Bartnik Myszyniec przegrywa na starcie A klasy

Piłkarze myszynieckiego Bartnika, w niedzielę 25 marca od przegranej rozpoczęli rundę wiosenną piłkarskiej A klasy. Zespół Arkadiusza Chmielewskiego nie dał rady Konopiance Konopki, przegrywając na wyjeździe 2:4 i plasuje się obecnie w strefie spadkowej.

Lepiej spotkanie rozpoczęli przyjezdni, którzy w początkowych minutach meczu stworzyli sobie kilka dogodnych okazji. Zmarnowane okazje mogły szybko się zemścić, gdyby nie dobra postawa Mateusza Warycha w bramce Bartnika. Na pierwsze trafienie kibice czekali do 37 minuty. Wtedy to Daniel Kaliszewski wykorzystał fatalny błąd bramkarza Konopianki, posyłając piłkę do pustej bramki. Dwie minuty później gospodarze doprowadzili do remisu.

Drugą odsłonę z wysokiego "c" rozpoczęli zawodnicy Bartnika, a mimo to stracili bramkę po niesłusznie podyktowanym rzucie karnym. Chwilę później ponownie Daniel Kaliszewski trafił do bramki i wyrównał stan meczu. Pod koniec spotkania błąd obrony Bartnika wykorzystał zawodnik Konopek. W doliczonym czasie gry przeciwnik zadał ostateczny cios i ostatecznie wygrał to spotkanie.

Konopianka Konopki – Bartnik Myszyniec 4:2 (1:1)