« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znana aktorka rywalką OCT na trasie Poland Bike Marathon (zdjęcia)

Joanna Jabłczyńska i Andrzej Litwinienko
Joanna Jabłczyńska i Andrzej Litwinienko
(fot. Jacek Czaplicki)

Krzyk żurawi oraz niebo pełne kluczy wędrownych ptaków gościło na zawodach MTB w Legionowie. Pierwsza tegoroczna edycja Poland Bike Marathon odbyła się w sobotę, 24 marca. Trasa biegnąca lasami na północ od Legionowa była trudna i wymagająca technicznie, podobała się jednak zawodnikom, którzy zdecydowali się wystartować.


Wystartowało ponad 480 amatorów jazdy na dwóch kółkach, wśród nich w barwach drużyny Ostrołęka Cycling Team: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Sylwester Grabowski, Grzegorz Ziemak, Wojciech Bukowski, oraz Krzysztof Serafiński, który po raz pierwszy założył koszulkę OCT.

Maria Kamińska była jak zwykle niezawodna i kolejny raz zajęła miejsce na podium, plasując się na drugiej pozycji. Z Ostrołęki wystartował również Artur Budny, młody i obiecujący zawodnik OCT. Mimo kłopotów technicznych na trasie zajął siódme miejsce w klasyfikacji open zawodników w wieku poniżej 14 lat.

Najbliższe zawody MTB, odbędą się w Otwocku w niedzielę, 1 kwietnia i będzie to pierwsza edycja cyklu Merida Mazovia MTB Marathon.

W zawodach wystartowała Joanna Jabłczyńska - aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej". Na zdjęciu z Andrzejem Litwinienko (jednym z najstarszym zawodników na trasach MTB, wielokrotnym mistrzem Polski).

Zobacz zdjęcia:
Poland Bike Marathon w Legionowie (25.03.2012)

Odsłon: 7756
Komentarzy: 2
11:20, 28.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

» Wasze komentarze

Panzerjager44 @ 15:13, 28.03.2012r. IP: *.*.79.187

Gratulacje Octciaki. Mam dużą frajdę gdy widzę was razem na wyścigu :) Tak trzymać ! Serav fajnie, że już z nami.

smaczny @ 19:06, 30.03.2012r. IP: *.*.144.168

Sylwester G. vel Sylwia .......czekamy na pudło! Moge byc serwisssssssmenem jak potrzeba .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo