Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Dwadzieścia spotkań i wreszcie zwycięstwo Narwi!

Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego w wyjazdowym starciu okazali się zespołem lepszym od Orła Wierzbica, wygrywając 1:0. Bramkę na miarę trzech punktów zdobył niezawodny Piotr Strzeżysz.

Co ciekawe kapitan Narwi jesienią strzelił właśnie temu rywalowi dwa gole i sprawił, iż niebiesko-czerwoni zremisowali wówczas 2:2. Tym razem jego trafienie po składnej akcji z Przemysławem Olesińskim w 40. minucie meczu wyprowadził Narew na prowadzenie, które nasz zespół utrzymał do samego końca.

W drugiej połowie meczu z powodu obfitych opadów śniegu i gradu spotkanie zostało przerwane na dziesięć minut. Nie przeszkodziło to Narwi w odniesieniu pierwszego ligowego tryumfu w tym sezonie.

Orzeł Wierzbica - Narew Ostrołęka 0:1 (0:1)
Bramka: Strzeżysz 40.

Narew: Łyziński - Stachowicz (87. Jóźwiak), Pełtak, Zalewski, Dzwonkowski - Sowa, Nowak (78. Kobrzyński), Dawidzki (65. Roman), Strzeżysz, Gwiazda - Olesiński (65. Niedźwiecki)