Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Dwadzieścia spotkań i wreszcie zwycięstwo Narwi!

Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego w wyjazdowym starciu okazali się zespołem lepszym od Orła Wierzbica, wygrywając 1:0. Bramkę na miarę trzech punktów zdobył niezawodny Piotr Strzeżysz.

Co ciekawe kapitan Narwi jesienią strzelił właśnie temu rywalowi dwa gole i sprawił, iż niebiesko-czerwoni zremisowali wówczas 2:2. Tym razem jego trafienie po składnej akcji z Przemysławem Olesińskim w 40. minucie meczu wyprowadził Narew na prowadzenie, które nasz zespół utrzymał do samego końca.

W drugiej połowie meczu z powodu obfitych opadów śniegu i gradu spotkanie zostało przerwane na dziesięć minut. Nie przeszkodziło to Narwi w odniesieniu pierwszego ligowego tryumfu w tym sezonie.

Orzeł Wierzbica - Narew Ostrołęka 0:1 (0:1)
Bramka: Strzeżysz 40.

Narew: Łyziński - Stachowicz (87. Jóźwiak), Pełtak, Zalewski, Dzwonkowski - Sowa, Nowak (78. Kobrzyński), Dawidzki (65. Roman), Strzeżysz, Gwiazda - Olesiński (65. Niedźwiecki)

Odsłon: 2619
Komentarzy: 15
17:16, 31.03.2012r.

Kiedy KS CK Troszyn zagra puchar?

W weekend miał odbyć się finał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wiadomo, że w najbliższych dniach nie dojdzie do tego spotkania. W najważniejszym starciu pucharowym KS CK Troszyn ma zmierzyć się z MKS Przasnysz. Mimo iż, nie jest znany triumfator, oba zespołu mogą szykować się do kolejnej rundy. Dlaczego?

Funzone Paintball Olszewka mistrzem. LZS Obierwia drugi (zdjęcia)

Znamy końcowe rozstrzygnięcia w Wakacyjnej Lidze Oldbojów. Mistrzostwo wywalczył Funzone Paintball Olszewka. Za nami ostatnie spotkania w tym sezonie. Chudek Oldboje na boisku w Dylewie ograli 6:3 Kruszę gm. Turośl.

Koronawirus w Narwi

Jeden z zawodników lidera Klasy Okręgowej dzisiaj otrzymał wynik pozytywny testu na koronawirusa. Wiadomo, że od kilkunastu dni nie trenował i nie spotykał się z resztą zespołu. Dzisiejsze zajęcia Narwi Ostrołęka zostały profilaktycznie odwołane.

Nasi gracze w reprezentacji województwa!

Gros zawodników z naszego powiatu znalazło się w obrębie zainteresowań trenera reprezentacji województwa mazowieckiego rocznika 2009. Z ekip: APN Ostrołęka, AP Waleczni Olszewo-Borki oraz Rzekunianki Rzekuń na konsultację selekcyjną pojedzie aż 10 chłopców. Sprawdź, kto może zagrać w reprezentacji Mazowsza.

Rzekunianka druga, Kurpik piąty, a Bartnik? (wyniki, tabela)

Za nami 13. kolejka w Klasie A. Dwie drużyny cieszyły się z punktów. Rzekunianka nie dała szans Opii Opinogóra, zaś ekipa z Kadzidła wygrała z trzecią siłą rozgrywek - Orzycem Chorzele. Jedynie w Myszyńcu nie mieli powodów do świętowania. Bartnik uległ Wymakraczowi.

emu @ 17:31, 31.03.2012r. IP: *.*.79.139

brawa dla chłopaków! niepotrzebnie prowokacyjny tytuł, bo wywołuje negatywne komentarze, a trolle tylko na to czekają...

ja mam nadzieje, że to początek lepszego jutra dla Narwi i trzymam kciuki za ten zasłużony dla Ostrołęki klub

eeeee @ 17:56, 31.03.2012r. IP: *.*.23.147

ohohohohohhhhhohohohohoh

lol @ 18:01, 31.03.2012r. IP: *.*.90.57

no to mają już 5 pkt po 20 meczach wow, nawet nie wiedziałem, że w tym sezonie wszyscy nimi pomiatają jak chcą heh

polewa !!!!! :))))

teraz juz kazik moze konczyc kariere i reszta bandy tez. cel osiagniety wygrana ha ha ha ha

skutek @ 21:26, 31.03.2012r. IP: *.*.50.251

To jest duma Ostrołęki, a nie tam jakiś Pekpol.

Narwiak @ 21:30, 31.03.2012r. IP: *.*.96.32

Brawo ....budujemy drużynę, są efekty ciężkiej pracy to najważniejsze.Drodzy komentatorzy docencie nie zwycięstwo jeśli jest Wam ciężko ale to że ci Panowie ciężko pracują codziennie na treningach a Narew jest dla nich marką.

Krystuś @ 07:29, 01.04.2012r. IP: *.*.59.63

zaczynam wierzyć że nie spadniemy !:D

janek @ 08:33, 01.04.2012r. IP: *.*.254.122

no sukces dziewczyn zaskakujący dla wszystkich ODWRÓC TABELE I NAREW BEDZIE NA CZELE!!

janusz @ 11:23, 01.04.2012r. IP: *.*.181.99

Wreszcie! Brawo, oby tak dalej. Co będzie, to będzie, ale walka to podstawa.

kibic @ 13:23, 01.04.2012r. IP: *.*.173.129

i tak spadniemy,ale widać dobrą grę w przeciwieństwie od jesieni.Narew buduję drużynę która będzie walczyła o czołowe miejsca w 4 lidzę,i walczyć o 3 ligę.