« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewiąty sezon z Grand Prix Czterech Miast

Już za kilka dni tenisiści ponownie będą mieli do dyspozycji korty ziemne przy ulicy Hallera i rozpoczną przygotowania do najważniejszych imprez sezonu letniego. Już po raz dziewiąty zostanie rozegrany cykl zawodów Grand Prix Czterech Miast, którego głównym organizatorem jest ostrowianin Waldemar Rępa.


Podobnie jak w poprzednim sezonie do rywalizacji zawodnicy z całego regionu przystąpią na kortach ziemnych w Ostrołęce, Zambrowie, Ostrowi Mazowieckiej i Wyszkowie. Tenisiści zbierać będą punkty w siedmiu imprezach, a na koniec zagrają w dwudniowym mastersie, który w tym sezonie rozegrany zostanie na kortach ziemnych w Wyszkowie.

Rywalizacja rozpocznie się 19 maja na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce, a zakończy się 16 września mastersem. Co ciekawe, gdyby dokonać zestawienia najlepszych zawodników z ostatnich ośmiu lat, to na prowadzeniu zdecydowanie znajdowałby się Waldemar Rępa. Ostrowianin uzbierał bowiem 581 pkt i wyprzedza Adama Styłę (Łomża) - 477 pkt. i Jakuba Noska 309 pkt.

Terminarz turniejów tenisowych z cyklu GRAND PRIX CZTERECH MIAST (Ostrołęka – Ostrów Mazowiecka – Wyszków – Zambrów) w sezonie 2012: sobota, 19 maja - Ostrołęka, sobota, 2 czerwca - Ostrołęka, sobota, 9 czerwca - Zambrów, sobota, 16 czerwca - Ostrów Mazowiecka, sobota, 23 czerwca - Wyszków, sobota, 21 lipca - Wyszków, sobota, 4 sierpnia -Ostrów Mazowiecka, sobota - niedziela, 15-16 września - Wyszków (Finał Masters)

Zgłoszenia do turniejów w Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowie i Zambrowie przyjmowane są do godz. 9.00 pierwszego dnia zawodów. Do turnieju w Ostrołęce zgłoszenia przyjmowane są do czwartku (przed imprezą) do godz. 21.00 tel. 668777393 (Pan Jędrzej Nowak) lub e-mail Plan gier dostępny w piątek (przed imprezą) po godz. 18.00 na stronie internetowej www.tenis-ostroleka.pl.

Odsłon: 1467
Komentarzy: 1
23:43, 16.04.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

o,O @ 19:08, 18.04.2012r. IP: *.*.157.139

Mumin co ty tam robisz haha

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo