« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty pływaków UŚKS w Giżycku

W dniach 14-15 kwietnia w Giżycku odbyły się wiosenne zawody o puchar burmistrza. Zawodnicy ostrołęckiego UŚKS Ostrołęka wywalczyli trzynaście medali: pięć złotych, cztery srebrne, cztery brązowe oraz puchar dla najlepszej zawodniczki całych zawodów, który otrzymała Angelika Wikieł.


Rozgrywana w Giżycku impreza od lat jest największymi zawody we wschodniej części Polski. Najlepiej w nich spisała się Angelika Wikieł zdobywając trzy złote medale na 50, 100 i 200 metrów stylem klasycznym oraz srebrny na 50 metrów stylem dowolnym oraz puchar dla najlepszej zawodniczki. Paweł Szulerecki zdobył złoty medal na 50 metrów stylem grzbietowym i dwa brązowe medale na 50 metrów stylem motylkowym oraz 100 metrów stylem dowolnym z nowym rekordem życiowym 0:56,61. W efekcie wywalczył czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Żaklina Wikieł zdobyła złoty medal na 100 metrów stylem klasycznym, dwa srebrne na 50 i 100 metrów stylem klasycznym oraz brązowy na 100 metrów stylem zmiennym, co dało jej w czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej na najlepszą zawodniczkę. Karol Bojarski powrócił z zawodów ze srebrnym medalem na 100 metrów stylem zmiennym, a Janek Karpiński z brązowym na 200 metrów stylem dowolnym.

Odsłon: 2014
Komentarzy: 2
20:59, 19.04.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Boguś @ 13:09, 20.04.2012r. IP: *.*.168.139

Gratulacje andzia ;)

Super @ 14:21, 20.04.2012r. IP: *.*.125.25

Gratulacje Tak Trzymać!!!
Najlepszy klub plywacki w dziejach naszego miasta!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo