« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT ma za sobą kolejne starty (zdjęcia)

W sobotę, 21 kwietnia zawodnicy Ostrołęka Cycling Team w składzie: Agnieszka Mażewska. Maria Kamińska, Wiesław Podeszwa i  Wiesław Kamiński stawili się na starcie Poland Bike Maraton’u w Nowym Dworze Mazowieckim. Naszym reprezentantom poszło wyśmienicie. Trzy razy trafione pudło robi wrażenie.


Maria była pierwsza w swojej kategorii, Wiesław podeszwa był drugi, także w swojej kategorii. Na szczególne oklaski zasłużyła Agnieszka Mażewska, która stając na pierwszym miejscu podium przełamała trapiącą ją od jakiegoś czasu „plagę czwartych miejsc”. Czwarty był Wiesław Kamiński.

W niedzielę, 22 kwietnia ostrołęccy kolarze zawitali do Chorzel.  Atrakcyjna trasa, ładna pogoda i niezbyt duża odległość od Ostrołęki sprawiły, że wielu „OCT-owców” zdecydowało się na start w Chorzelach, byli to: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Jacek Dmochowski, Jacek Mierzejewski, Wiesław Kamiński, Marek Karczewski Wiesław Podeszwa, Grzesiek Ziemak, Wojtek Bukowski, Krzysiek Serafiński i Artur Budny, młody chłopak o wielkim sercu do ścigania.

Tym razem nasi rowerzyści MTB zgarnęli innym sprzed nosa parę pucharów. Na podium stanęli Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska i Artur Budny.

 

Zobacz zdjęcia:

OCT ma za sobą kolejne starty

OCT ma za sobą kolejne starty

Odsłon: 2160
Komentarzy: 3
19:01, 26.04.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

gratulacje @ 06:48, 27.04.2012r. IP: *.*.21.246

GRATULACJE

iwona @ 08:16, 27.04.2012r. IP: *.*.50.39

GRATULACJE! Pięknie wyglądacie :)

rower @ 09:26, 27.04.2012r. IP: *.*.192.138

Gratuluję wyników ... chcemy więcej :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo