« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT ma za sobą kolejne starty (zdjęcia)

W sobotę, 21 kwietnia zawodnicy Ostrołęka Cycling Team w składzie: Agnieszka Mażewska. Maria Kamińska, Wiesław Podeszwa i  Wiesław Kamiński stawili się na starcie Poland Bike Maraton’u w Nowym Dworze Mazowieckim. Naszym reprezentantom poszło wyśmienicie. Trzy razy trafione pudło robi wrażenie.


Maria była pierwsza w swojej kategorii, Wiesław podeszwa był drugi, także w swojej kategorii. Na szczególne oklaski zasłużyła Agnieszka Mażewska, która stając na pierwszym miejscu podium przełamała trapiącą ją od jakiegoś czasu „plagę czwartych miejsc”. Czwarty był Wiesław Kamiński.

W niedzielę, 22 kwietnia ostrołęccy kolarze zawitali do Chorzel.  Atrakcyjna trasa, ładna pogoda i niezbyt duża odległość od Ostrołęki sprawiły, że wielu „OCT-owców” zdecydowało się na start w Chorzelach, byli to: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Jacek Dmochowski, Jacek Mierzejewski, Wiesław Kamiński, Marek Karczewski Wiesław Podeszwa, Grzesiek Ziemak, Wojtek Bukowski, Krzysiek Serafiński i Artur Budny, młody chłopak o wielkim sercu do ścigania.

Tym razem nasi rowerzyści MTB zgarnęli innym sprzed nosa parę pucharów. Na podium stanęli Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska i Artur Budny.

 

Zobacz zdjęcia:

OCT ma za sobą kolejne starty

OCT ma za sobą kolejne starty

Odsłon: 2192
Komentarzy: 3
19:01, 26.04.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

» Wasze komentarze

gratulacje @ 06:48, 27.04.2012r. IP: *.*.21.246

GRATULACJE

iwona @ 08:16, 27.04.2012r. IP: *.*.50.39

GRATULACJE! Pięknie wyglądacie :)

rower @ 09:26, 27.04.2012r. IP: *.*.192.138

Gratuluję wyników ... chcemy więcej :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo