« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przyłącz się do akcji Polska Biega w Goworowie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie zapraszam do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Polska Biega do której przyłączyła się gmina. Impreza odbędzie się w piątek, 18 maja, a dla uczestników czekają atrakcje m.in. ognisko z kiełbaskami oraz nagrody rzeczowe w kilku kategoriach.


Rozpoczęcie biegu godz. 10.00. Start z boiska przy kościele w Goworowie, biegniemy ulicami Goworowa. Trasa wynosi ok. 3 km. Nie musisz cały czas biec, ważne jest byś przyłączył się do akcji - podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia.

Na starcie zostaną wręczone numery poszczególnym uczestnikom, a na trasie niespodzianki dla uczestników.
Po ukończeniu biegu mamy dla zawodników wiele atrakcji m.in.: ognisko z kiełbaskami i wręczenie nagród

Nagrody przewidziane w kategoriach:
- najstarszego i najmłodszego uczestnika
- grupy w oryginalnym stroju, wyróżniającym szkołę, miejscowość, zakład pracy, klub
zainteresowań, itp.
- najliczniejszej rodziny biorącej udział w biegu
- najwyższego i najniższego zawodnika

Liczymy na Wasz udział! Pamiętajcie! 18 maja spotykamy się w Goworowie!

Zgłoszenia przyjmujemy:
● do 17 maja od szkół i grup zorganizowanych z załączoną liczbą uczestników
● do 18 maja osoby indywidualne - godzinę przed biegiem w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie ul. Szkolna 16 A tel.: (029) 76 15 246 oraz na placu przy kościele.

Koordynatorem akcji jest Pani Anna Wachowska.

Odsłon: 1474
Komentarzy: 0
21:51, 08.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

18 medali Siódemki

18 medali Siódemki

23 przedstawicieli UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnich zawodach lekkoatletycznych w sezonie 2020 na otwartym stadionie. W Łomży odbył się "Czwartek Lekkoatletyczny". Podopieczni trenerów: Dariusza Dąbrowskiego, Adama Długokęckiego i Marianny Pędzich wywalczyli 18 medali, w tym siedem złotych, pięć srebrnych i sześć brązowych. Ponadto ustanowili 15 rekordów życiowych.

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Nową trenerką Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki została Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. Jak to się stało, że rozpoczęła pracę? Który sukces w swoim życiu sportowym ceni najbardziej? Zapraszamy do lektury.

Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Władze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ogłosiły, iż do sztabu szkoleniowego dołączyła Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. To ambitna kobieta z cudownym podejściem do dzieci i młodzieży.

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wystartował w VI Biegu Siedmiu Róż, który odbył się w weekend w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. Przemysław Dąbrowski nie dał szans przeciwników i był najszybszy w gronie blisko 140 zawodników.

Złoto Zielińskiej i Prusińskiego

Złoto Zielińskiej i Prusińskiego

Znakomity występ podczas deszczowych Mistrzostw Mazowsza w lekkiej atletyce odnotowali przedstawiciele UKS Clan Ostrołęka. Podopieczni Haliny Pierzchały dwukrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium. Oboje ustanowili swoje nowe rekordy życiowe. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo