« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane występy kolarzy w Merida Mazovia MTB Marathon (zdjęcia)

W minioną niedzielę, 6 maja na szlakach pod olsztyńskich lasów miały miejsce kolejne zawody cyklu Merida Mazovia MTB Marathon. Na czwartym etapie cyklu pojawiło się 960 zawodników. Przygotowane przez organizatora trasy były wymagające technicznie i kondycyjnie.


W efekcie zawodnicy skupieni na pokonywaniu trudnych odcinków nie zauważali urokliwych widoków na mazurskie jeziora i lasy. Drużyna Ostrołęka Cycling Team zaliczyła udany start w zawodach: Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska, Artur Budny, Jacek Mierzejewski, Michał Dudzisz, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa.

Artur Budny zdobył w pierwsze miejsce w kategorii open młodzików i mimo, że to dopiero drugie jego podium w tym cyklu, ma duże szanse, by wywalczyć wysoka lokatę w końcowej klasyfikacji na koniec sezonu.

Na podium zawodów stanęły też obie zawodniczki ostrołęckiego zespołu. Maria Kamińska zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii, a Agnieszka Mażewska drugie. Duże pochwały należą też się dla Wojtka Bukowskiego i Michała Dudzisza, którzy wzięli na swoje barki zdobycie jak największej ilości punktów dla drużyny. Dzięki ich wysiłkowi drużyna awansowała o pięć miejsc w klasyfikacji generalnej.

Kolejne zawody cyklu Merida Mazovia MTB Marathon już w najbliższą niedzielę 13 maja w Legionowie.

 

Zobacz zdjęcia:

Zawody MTB w Olsztynie (06.05.2012)

Zawody MTB w Olsztynie (06.05.2012)

Odsłon: 1303
Komentarzy: 1
22:03, 08.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

» Wasze komentarze

rr @ 12:26, 09.05.2012r. IP: *.*.192.138

GRATULACJE

dla
Agnieszki
Marii
Wieśka
Wieśka
Jacka
Artura
Wojtka
i
Michała

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo