« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Studenci z Warszawy mistrzami w futsalu (zdjęcia)

Zespół Studentów z Warszawy okazał się najlepszy w futsalowych mistrzostwach Ostrołęki rozgrywanych w sobotę, 12 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Po zaciętej rywalizacji w decydującym spotkaniu pokonał Ismenę Olszewo-Borki 4:2 i wzniósł do góry puchar dla zwycięzcy pierwszych takich zawodów w naszym mieście.


Wyniki poszczególnych spotkań mistrzostw:
Jantar Ostrołęka - Studenci z Warszawy 5:6 (bramki: Rafał Kosek 4, Sebastian Kosek -  Michał Markowski 2, Szymon Drozdowski 2, Adrian Chorąży, Marcin Buchalski).
Kapsle Ostrołęka - Ismena Olszewo-Borki 2:3 (bramki: Jakub Siurnicki 2 - Rafał Wyrębek 2, Mariusz Głosek).
Jantar Ostrołęka - Ismena Olszewo-Borki 3:4 (bramki: Sebastian Kosek 3 - Rafał Wyrębek 2, Mariusz Głosek, Jarosław Tyszka)
Studenci z Warszawy - Kapsle Ostrołęka 3:2 (bramki: Marcin Buchalski, Janusz Chorąży, Michał Markowski - Karol Chodkowski, Jakub Siurnicki)
Jantar Ostrołęka - Kapsle Ostrołęka 1:2 (bramki: Rafał Kosek - Wiktor Antośkiewicz, Jakub Siurnicki)
Ismena Olszewo-Borki - Studenci z Warszawy 2:4 (bramki: Rafał Wyrębek 2 - Szymon Drozdowski 2, Michał Markowski, Adrian Chorąży).

 

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Rafał Wyrębek (Ismena)
Najlepszy zawodnik: Marcin Buchalski (Studenci)
Najlepszy bramkarz: Adrian Drężek (Kapsle)


Upominki dla nagrodzonych zawodników w klasyfikacji indywidualnej ufundowała hurtownia kosmetyków Ismena Marka Szczęsnego.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki w Futsalu (12.05.2012)

Odsłon: 4328
Komentarzy: 0
15:27, 13.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo