« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Studenci z Warszawy mistrzami w futsalu (zdjęcia)

Zespół Studentów z Warszawy okazał się najlepszy w futsalowych mistrzostwach Ostrołęki rozgrywanych w sobotę, 12 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Po zaciętej rywalizacji w decydującym spotkaniu pokonał Ismenę Olszewo-Borki 4:2 i wzniósł do góry puchar dla zwycięzcy pierwszych takich zawodów w naszym mieście.


Wyniki poszczególnych spotkań mistrzostw:
Jantar Ostrołęka - Studenci z Warszawy 5:6 (bramki: Rafał Kosek 4, Sebastian Kosek -  Michał Markowski 2, Szymon Drozdowski 2, Adrian Chorąży, Marcin Buchalski).
Kapsle Ostrołęka - Ismena Olszewo-Borki 2:3 (bramki: Jakub Siurnicki 2 - Rafał Wyrębek 2, Mariusz Głosek).
Jantar Ostrołęka - Ismena Olszewo-Borki 3:4 (bramki: Sebastian Kosek 3 - Rafał Wyrębek 2, Mariusz Głosek, Jarosław Tyszka)
Studenci z Warszawy - Kapsle Ostrołęka 3:2 (bramki: Marcin Buchalski, Janusz Chorąży, Michał Markowski - Karol Chodkowski, Jakub Siurnicki)
Jantar Ostrołęka - Kapsle Ostrołęka 1:2 (bramki: Rafał Kosek - Wiktor Antośkiewicz, Jakub Siurnicki)
Ismena Olszewo-Borki - Studenci z Warszawy 2:4 (bramki: Rafał Wyrębek 2 - Szymon Drozdowski 2, Michał Markowski, Adrian Chorąży).

 

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Rafał Wyrębek (Ismena)
Najlepszy zawodnik: Marcin Buchalski (Studenci)
Najlepszy bramkarz: Adrian Drężek (Kapsle)


Upominki dla nagrodzonych zawodników w klasyfikacji indywidualnej ufundowała hurtownia kosmetyków Ismena Marka Szczęsnego.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki w Futsalu (12.05.2012)

Odsłon: 4310
Komentarzy: 0
15:27, 13.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo