« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy Fight Academy w MMA (zdjęcia)

Zawodnicy Fight Academy w dniach 11-12 maja odnotowali kolejny występ w zawodach sprawdzających aktualną dyspozycję. Tym razem był to Puchar Polski MMA „ALMMA22″.  Zawody podzielone były na dwa dni ze względu na bardzo dużą liczbę startujących w imprezie zawodników z całego kraju.


W pierwszym dniu zmagań zadebiutowali w MMA Piotr Szymborski i Czarek Dobkowski. Obaj juniorzy musieli uznać wyższość swoich przeciwników, chociaż Czarkowi do zwycięstwa zabrakło jedynie pięć sekund.

- Na kilka sekund przed końcem walki Czarek prowadził na punkty i tuż przed końcem rundy dał się złapać w dźwignię na łokieć - relacjonuje trener Arkadiusz Ludwiczak.

Tego samego dnia w formule BJJ NO GI brąz wywalczył Łukasz Płaczek (kat -80kg). W niedzielę 12 maja do walki o najwyższe trofea stanęli Mateusz Mierzejewski, Igor Leonarski i po raz kolejny Łukasz Płaczek. Mateusz przegrał pierwszą walkę na punkty. Igor w walce o złoto zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem gospodarzy i mimo mocnych starań musiał zadowolić się srebrem. Kolejnym debiutantem w formule MMA był Łukasz Płaczek, który pewnie wywalczył złoto w kat -87kg ważąc zaledwie 81,5kg.
 
- Zawody uważam za bardzo udane ze względu na zdobyte doświadczenie na największych amatorskich zawodach MMA w naszym kraju - podkreśla trener Arkadiusz Ludwiczak.

Zobacz zdjęcia:
Puchar Polski MMA z udziałem Fight Academy (12.05.2012)

Odsłon: 4761
Komentarzy: 6
22:21, 14.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Dociekliwy:) @ 22:49, 14.05.2012r. IP: *.*.64.236

Igor w walce o złoto... buahahahah..znów miał jednego przeciwnika w kategorii wagowej?? Bo nie ma takich kluchów więcej?:))))))

null @ 13:36, 15.05.2012r. IP: *.*.155.35

@Dociekliwy
Są zawodnicy, uwierz mi...

:) @ 15:23, 15.05.2012r. IP: *.*.64.236

no jakoś nie wierzę:))

kk @ 15:40, 15.05.2012r. IP: *.*.50.207

tylko że to był debiut Igora, a wcześniej inny Igor walczył oriencie jeden :)

vandammme @ 17:50, 15.05.2012r. IP: *.*.50.240

bijcie się bijcie po tych durnych łbach

Z @ 20:45, 15.05.2012r. IP: *.*.207.112

Wreszcie słychać o jakimś innym klubie walki. A nie tylko te karate.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo