« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty młodych pływaków UKS Piątka

Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka, którzy w ostatni weekend wzięli udział w zawodach pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” rozgrywanych na basenie 50 metrowym w Warszawie.


Podopieczni Macieja Lewandowskiego i Adama Kurpiewskiego w składzie: Mateusz Adamski i Filip Gumowski wśród licznej konkurencji pokazali się z jak najlepszej strony, godnie reprezentując nasze miasto. W konkurencji 50 metrów stylem dowolnym Mateusz Adamski wśród licznej konkurencji ustanowił swój nowy rekord życiowy, który dał mu drugie miejsce i srebrny medal w roczniku 2002 na tym dystansie.

 

Ponadto Mateusz w starcie na dystansie 50 m stylem grzbietowym poprawił swoje dotychczasowe wyniki ustanawiając nowy rekord życiowy. Również Filip Gumowski, mimo że bez medali, w swoich startach na 50 metrów stylem dowolnym i grzbietowym poprawił dotychczasowe osiągnięcia życiowe. Mateusz i Filip trenują na co dzień w UKS Piątka Ostrołęka pod okiem doświadczonych trenerów. Jeśli chcesz do nich dołączyć serdecznie zapraszamy.

Odsłon: 4132
Komentarzy: 5
21:43, 17.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

» Wasze komentarze

eemaema @ 21:56, 18.05.2012r. IP: *.*.114.134

buhhahah Adam Kurpiewski trenerm chyba gangsterem

fanka pływania @ 09:54, 19.05.2012r. IP: *.*.200.183

Trener Włodzimierz Janczewski miał (jak zwykle) i na tych zawodach wiele medalistek i się tym nie chwali.

Gumak @ 13:17, 19.05.2012r. IP: *.*.50.238

Filip tak trzymaj ! brawo

Pff @ 11:51, 22.05.2012r. IP: *.*.170.148

Maciej Lewandowki to wychowanek Włodzimierza Janczewskiego, więc bez nich Piątka nic by nie odniosła. Brawa jedynie dla Pana Włodka i Maćka.

kk @ 14:55, 30.05.2012r. IP: *.*.170.148

zamiast kurpiewskiego powinni wpisać Pyskło Andrzeja na pewno lepiej się opiekuje i coś robi z tymi dziećmi. Kurpiewski robi tylko sztuczne zamiesznie na tym basenie szarogęsi się jakby to było jego!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo