« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty młodych pływaków UKS Piątka

Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka, którzy w ostatni weekend wzięli udział w zawodach pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” rozgrywanych na basenie 50 metrowym w Warszawie.


Podopieczni Macieja Lewandowskiego i Adama Kurpiewskiego w składzie: Mateusz Adamski i Filip Gumowski wśród licznej konkurencji pokazali się z jak najlepszej strony, godnie reprezentując nasze miasto. W konkurencji 50 metrów stylem dowolnym Mateusz Adamski wśród licznej konkurencji ustanowił swój nowy rekord życiowy, który dał mu drugie miejsce i srebrny medal w roczniku 2002 na tym dystansie.

 

Ponadto Mateusz w starcie na dystansie 50 m stylem grzbietowym poprawił swoje dotychczasowe wyniki ustanawiając nowy rekord życiowy. Również Filip Gumowski, mimo że bez medali, w swoich startach na 50 metrów stylem dowolnym i grzbietowym poprawił dotychczasowe osiągnięcia życiowe. Mateusz i Filip trenują na co dzień w UKS Piątka Ostrołęka pod okiem doświadczonych trenerów. Jeśli chcesz do nich dołączyć serdecznie zapraszamy.

Odsłon: 4153
Komentarzy: 5
21:43, 17.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

eemaema @ 21:56, 18.05.2012r. IP: *.*.114.134

buhhahah Adam Kurpiewski trenerm chyba gangsterem

fanka pływania @ 09:54, 19.05.2012r. IP: *.*.200.183

Trener Włodzimierz Janczewski miał (jak zwykle) i na tych zawodach wiele medalistek i się tym nie chwali.

Gumak @ 13:17, 19.05.2012r. IP: *.*.50.238

Filip tak trzymaj ! brawo

Pff @ 11:51, 22.05.2012r. IP: *.*.170.148

Maciej Lewandowki to wychowanek Włodzimierza Janczewskiego, więc bez nich Piątka nic by nie odniosła. Brawa jedynie dla Pana Włodka i Maćka.

kk @ 14:55, 30.05.2012r. IP: *.*.170.148

zamiast kurpiewskiego powinni wpisać Pyskło Andrzeja na pewno lepiej się opiekuje i coś robi z tymi dziećmi. Kurpiewski robi tylko sztuczne zamiesznie na tym basenie szarogęsi się jakby to było jego!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo