« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty młodych pływaków UKS Piątka

Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka, którzy w ostatni weekend wzięli udział w zawodach pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka” rozgrywanych na basenie 50 metrowym w Warszawie.


Podopieczni Macieja Lewandowskiego i Adama Kurpiewskiego w składzie: Mateusz Adamski i Filip Gumowski wśród licznej konkurencji pokazali się z jak najlepszej strony, godnie reprezentując nasze miasto. W konkurencji 50 metrów stylem dowolnym Mateusz Adamski wśród licznej konkurencji ustanowił swój nowy rekord życiowy, który dał mu drugie miejsce i srebrny medal w roczniku 2002 na tym dystansie.

 

Ponadto Mateusz w starcie na dystansie 50 m stylem grzbietowym poprawił swoje dotychczasowe wyniki ustanawiając nowy rekord życiowy. Również Filip Gumowski, mimo że bez medali, w swoich startach na 50 metrów stylem dowolnym i grzbietowym poprawił dotychczasowe osiągnięcia życiowe. Mateusz i Filip trenują na co dzień w UKS Piątka Ostrołęka pod okiem doświadczonych trenerów. Jeśli chcesz do nich dołączyć serdecznie zapraszamy.

Odsłon: 4288
Komentarzy: 5
21:43, 17.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pokonali Supraśl

Pokonali Supraśl

Kolejne wyznawanie z Orionem zostało zrealizowane. Spływ kajakowy Supraśl Challenge odbył się w upalną sobotę i składał się z sześciu załóg. W sumie śmiałkowie pokonali około 90 km, zaś długość rzeki Supraśl wynosi 108,3 km. 11 osób wystartowało w miejscowości Radunin i skończyli wyzwanie na wprost wsi Złotoria.

Zuzia i Oliwia w blasku złota

Zuzia i Oliwia w blasku złota

13 czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz wystartowały w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo, które zostały rozegrane na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 21 klubów Mazowsza.

Wielki finał Zuzi Zecer. Dwa złote medale

Wielki finał Zuzi Zecer. Dwa złote medale

Na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie odbył się Wielki Finał zawodów pływackich - Od Młodzika do Olimpijczyka. W zawodach finałowych w każdej konkurencji indywidualnej i kategorii wiekowej wzięły udział trzy osoby, które uzyskały w sezonie 2020/2021 najlepsze wyniki według punktów FINA oraz 13 najlepszych osób według zestawienia punktów FINA, uwzględniającego pięć najlepszych wyników ze wszystkich zawodów eliminacyjnych.

Hubert Nakielski multimedalistą

Hubert Nakielski multimedalistą

Bardzo udany start podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu, które odbyły się na 50-metrowym basenie w Lublinie w dniach 11-12 czerwca odnotował zawodnik WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski. Podopieczny Dariusza Małkowskiego raz po raz wchodził na podium, by odbierać krążki za swoje występy.

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za 'pudłem' (zdjęcia)

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pierwszy weekend czerwca oznaczał start dwóch ekip z Ostrołęki podczas 11. edycji Regat Żeglarskich pod nazwą Regaty Węgorzewiaków. Zmagania odbyły się na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Do rywalizacji zgłosiło się 13 załóg.

» Wasze komentarze

eemaema @ 21:56, 18.05.2012r. IP: *.*.114.134

buhhahah Adam Kurpiewski trenerm chyba gangsterem

fanka pływania @ 09:54, 19.05.2012r. IP: *.*.200.183

Trener Włodzimierz Janczewski miał (jak zwykle) i na tych zawodach wiele medalistek i się tym nie chwali.

Gumak @ 13:17, 19.05.2012r. IP: *.*.50.238

Filip tak trzymaj ! brawo

Pff @ 11:51, 22.05.2012r. IP: *.*.170.148

Maciej Lewandowki to wychowanek Włodzimierza Janczewskiego, więc bez nich Piątka nic by nie odniosła. Brawa jedynie dla Pana Włodka i Maćka.

kk @ 14:55, 30.05.2012r. IP: *.*.170.148

zamiast kurpiewskiego powinni wpisać Pyskło Andrzeja na pewno lepiej się opiekuje i coś robi z tymi dziećmi. Kurpiewski robi tylko sztuczne zamiesznie na tym basenie szarogęsi się jakby to było jego!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo