« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski pokonał Styłę w finale pierwszego Turnieju Czterech Miast (zdjęcia)

Zwycięstwem Jordana Czapskiego zakończyły się pierwsze zawody zaliczane do cyklu Turnieju Czterech Miast na kortach ziemnych w Ostrołęce. W finale ostrołęczanin pokonał łomżanina Adama Styłę 7:6, 4:6, 10:5 i przerwał jego świetną passę zwycięstw.


Do rywalizacji w zawodach otwierających rywalizacji w Turnieju Czterech Miast przystąpiło 24 zawodników m.in. z Łomży, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Wąsewa. Zabrakło natomiast gospodarzy kolejnych zawodów cyklu z Zambrowa i Wyszkowa.

Skrócone wyniki turnieju, ćwierćfinały: Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) - Piotr Mrozek (Ostrołęka) 3:6, 6:7, Rafał Wyrębek (Ostrołęka) - Jordan Czapski (Ostrołęka) 0:6, 3:6, Janusz Zalewski (Łomża) - Jędrzej Nowak (Ostrołęka) 6:1, 6:3, Adam Styła (Łomża) - Krzysztof Bułkowski (Łomża) 6:2, 6:2.

Półfinały: Jordan Czapski (Ostrołęka) - Piotr Mrozek (Ostrołęka) 6:3, 6:1, Janusz Zalewski - Adam Styła (walkower dla Styły).

Finał: Jordan Czapski (Ostrołęka) - Adam Styła (Łomża) 7:6, 4:6, 10:5.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Czterech Miast - Ostrołęka (20.05.2012)

Odsłon: 1250
Komentarzy: 3
15:07, 20.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Mops @ 17:21, 20.05.2012r. IP: *.*.149.159

Adaś odkąd sie ożenił już tak nie biega do każdej piłki Jadzia wysysa energię z niego za to Jordan ciągle w stanie kawalerskim lata jak oszalały. Baby mu trzeba.

mm @ 00:53, 21.05.2012r. IP: *.*.101.67

dzordzu pozdro od żylety hehe

Ania @ 18:48, 21.05.2012r. IP: *.*.51.121

Dzordzu jestes najlepszy!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo