« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska biega. Goworowo przyłączyło się do akcji (zdjęcia)

Ulicami Goworowa przebiegło ponad 260 uczestników, którzy zaznaczyli w ten sposób swój udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Polska biega”. Ideą kampanii jest promowanie aktywności fizycznej poprzez bieganie. 


Ale żeby zmotywować i zachęcić do takiej formy spędzania wolnego czasu lokalny organizator akcji – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie postanowił nagrodzić uczestników.

 

Najszybszych chłopców: Marcina Dudźca, Kamila Szewczyka i Mariusza Brzozowskiego.
Najszybsze dziewczęta: Agnieszkę Ziębę, Paulinę Sobiech Barbarę Zwalińską.


Nagrodzono biegaczy, którzy na mecie pojawili się jako: „dziesiąty” - Karol Tworkowski, „dwudziesty” – Górzyński Bartek, „dwudziesty piąty” – Głażewski Eryk, „pięćdziesiąty” – Pazuła Hubert,  „setny” – Machnowski Marek, „sto pięćdziesiąta” – Pietras Aleksandra, „dwusetna” – Dzwonkowska Edyta, „dwieście pięćdziesiąta” – Walczak Patrycja.


Nagroda trafiła też dla najstarszego biegacza – Jadwigi Zdziarstek i najmłodszego – Oskara Ostrowskiego.
Dla najmniejszego uczestnika – Bartka Bukowskieoo i najwyższego – Czarka Dudźca również ufundowano nagrody.
Organizatorzy nagrodzili najliczniejszą rodzinę, której kapitanem była Hanna Wyrębek. Uhonorowano także grupy zorganizowane takie jak – zespoły szkolne, koło gospodyń wiejskich „Dziewczyny jak maliny” .


Bieganie promowali także radni gminy Goworowo z przewodniczącą na czele, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Goworowie.
Nagrody ufundowali: Przewodnicząca Rady Gminy Goworowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.
Lokalni organizatorzy akcji: GOKSiR w Goworowie z wolontariuszami, Posterunek Policji w Goworowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Goworowie.


Zobacz zdjęcia:
Polska biega w Goworowie

Odsłon: 4909
Komentarzy: 1
11:18, 21.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordy życiowe Zielińskiej, Prachniak, Prusińskiego i Markowskiego

Rekordy życiowe Zielińskiej, Prachniak, Prusińskiego i Markowskiego

Dwa Wakacyjne Mitingi Lekkoatletyczne mają za sobą przedstawiciele UKS Clan. Ekipa z Ostrołęki startowała w Białymstoku, notując dobre wyniki. Trójka podopiecznych Haliny Pierzchały poprawiła własne rekordy życiowe.

Dobry sprawdzian w Białymstoku

Dobry sprawdzian w Białymstoku

8 sierpnia liczna grupa przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Mitingu Kwalifikacyjnym w Białymstoku. Czworo lekkoatletów pobiło rekordy życiowe, a większość zaliczyło cenne rezultaty w swojej przygodzie z "królową sportu".

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Skoczkini wzwyż z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki nawiązała współpracę z fizjoterapeutą. Aleksandra Dobkowska ma duże wsparcie od strony specjalisty. - Wszystko po to, by zapobiec kontuzjom i urazom w dalszym etapie przygody sportowej - mówi Bartosz Witkowski, szkoleniowiec 14-latki.

Marta Łada druga w Białymstoku

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

» Wasze komentarze

lol @ 13:12, 21.05.2012r. IP: *.*.111.190

lol

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo