« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska biega. Goworowo przyłączyło się do akcji (zdjęcia)

Ulicami Goworowa przebiegło ponad 260 uczestników, którzy zaznaczyli w ten sposób swój udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Polska biega”. Ideą kampanii jest promowanie aktywności fizycznej poprzez bieganie. 


Ale żeby zmotywować i zachęcić do takiej formy spędzania wolnego czasu lokalny organizator akcji – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie postanowił nagrodzić uczestników.

 

Najszybszych chłopców: Marcina Dudźca, Kamila Szewczyka i Mariusza Brzozowskiego.
Najszybsze dziewczęta: Agnieszkę Ziębę, Paulinę Sobiech Barbarę Zwalińską.


Nagrodzono biegaczy, którzy na mecie pojawili się jako: „dziesiąty” - Karol Tworkowski, „dwudziesty” – Górzyński Bartek, „dwudziesty piąty” – Głażewski Eryk, „pięćdziesiąty” – Pazuła Hubert,  „setny” – Machnowski Marek, „sto pięćdziesiąta” – Pietras Aleksandra, „dwusetna” – Dzwonkowska Edyta, „dwieście pięćdziesiąta” – Walczak Patrycja.


Nagroda trafiła też dla najstarszego biegacza – Jadwigi Zdziarstek i najmłodszego – Oskara Ostrowskiego.
Dla najmniejszego uczestnika – Bartka Bukowskieoo i najwyższego – Czarka Dudźca również ufundowano nagrody.
Organizatorzy nagrodzili najliczniejszą rodzinę, której kapitanem była Hanna Wyrębek. Uhonorowano także grupy zorganizowane takie jak – zespoły szkolne, koło gospodyń wiejskich „Dziewczyny jak maliny” .


Bieganie promowali także radni gminy Goworowo z przewodniczącą na czele, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Goworowie.
Nagrody ufundowali: Przewodnicząca Rady Gminy Goworowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.
Lokalni organizatorzy akcji: GOKSiR w Goworowie z wolontariuszami, Posterunek Policji w Goworowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Goworowie.


Zobacz zdjęcia:
Polska biega w Goworowie

Odsłon: 4998
Komentarzy: 1
11:18, 21.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

W czwartkach lekkoatletycznych, które 10 czerwca odbyły się w Łomży wystartowało 12-osobowa grupa najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka, podopiecznych Marianny Pędzich, Dariusza Dąbrowskiego i Adama Długokęckiego. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W sumie odnieśli cztery zwycięstwa, czterokrotnie zajmowali drugie miejsce, a trzykrotnie trzecie lokaty. Ponadto ustanowili 11 rekordów życiowych.

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ostrołęczanka wystartowała bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski Masters w trójboju sprinterskim. Ewa Bartosik, która w marcu skończyła 70 lat okazała się najlepsza w kraju i odebrała złoty medal.

Pozytywne występy OKLA w Słubicach

Pozytywne występy OKLA w Słubicach

W drugim dniu trwających od piątku do niedzieli w Słubicach Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w lekkiej atletyce juniorów U-18 i U-20 pojawili się kolejni reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka.  

Nikolina, Iza i Wiktoria z występem w Słubicach

Nikolina, Iza i Wiktoria z występem w Słubicach

W niedzielę zakończyły się trwające od piątku w Słubicach Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w lekkiej atletyce juniorów U-18 i U-20. W tej ostatniej kategorii wystąpiły trzy zawodniczki Siódemki Ostrołęka. 

Kowalczyk z brązem

Kowalczyk z brązem

W weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS U-18 i U-20 w lekkiej atletyce. W stawce nie mogło zabraknąć przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Pierwszego dnia najlepiej spisał się Dominik Kowalczyk.

» Wasze komentarze

lol @ 13:12, 21.05.2012r. IP: *.*.111.190

lol

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo