Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Unia przegrała ważne starcie z MKS Kutno, ale nadal ma szanse na medal (zdjęcia)

Koszykarki ostrołęckiej Unii Basket przegrały spotkanie z MKS Kutno 52:58 i do ostatniego dnia grupowej rywalizacji walczyć będą o miejsce w półfinale. Podopieczne trenera Macieja Kruszewskiego tym razem rozegrały bardzo słabe zawody, były nieskuteczne i nieoczekiwanie uległy najsłabszemu zespołowi w grupie.

W czwartkowe popołudnie w spotkaniu o wszystko nasze zawodniczki spotkają się z Wisłą Kraków.

MKS Sirmax Kutno - MUKS Unia Basket Ostrołęka 58:52 (17:9, 14:10, 11:15, 16:18)
Punkty dla Unii: Wołosiuk 18, Jakubiak 15, Grzyb 9, Pat. Jarka 5, Skrzecz 5, Stachacz 0, Jachimczyk 0, Mordecka 0, Koloszko 0, Pau. Jarka 0.

Pozostałe wyniki 4. kolejki grupy B:
PTK Pabianice - ZKS Stal Stalowa Wola 42:47 (14:18, 12:10, 5:7, 11:12)
TS Wisła Kraków - UKS Huragan Wołomin 61:92 (12:31, 17:21, 12:27, 20:13)

Wyniki 4. kolejki grupy A:
MUKS Poznań - KS Gorce Nowy Targ 86:19 (19:4, 19:9, 13:5, 35:1)
WKK Wrocław - OSiR Trójka Żyrardów 40:57 (11:12, 9:20, 9:13, 11:12)
VBW GTK Gdynia - UKS Piątka Lublin 62:49 (20:8, 17:15, 15:9, 10:17)

UKS Huragan Wołomin - PTK Pabianice, hala im. Arkadiusza Gołasia - godz. 13.00
OSiR Trójka Żyrardów - VBW GTK Gdynia - hala ZS nr 5 przy ulicy Berlinga, godz. 13.00
Stal Stalowa Wola - MKS Kutno, hala im. Arkadiusza Gołasia, godz. 15.15
UKS Piątka Lublin - MUKS Poznań - hala ZS nr 5 przy ulicy Berlinga, godz. 15.15
KS Gorce Nowy Targ - WKK Wrocław - hala im. Arkadiusza Gołasia, godz. 17.30
Unia Basket Ostrołęka - TS Wisła Kraków - hala ZS nr 5 przy ulicy Berlinga, godz. 17.30

Piąty dzień koszykarskich Mistrzostw Polski U-16 (23.05.2012)

Odsłon: 3186
20:55, 23.05.2012r.

Nasze koszykarki z tytułem najlepszych

W miniony weekend drużyna dziewcząt z roczników 2011 i 2012 z Ostrołęckiego Klubu Koszykówki wygrała turniej Nida Cup 2024 w Nidzicy. Zawodniczki OKK rozegrały w sumie pięć meczów. W rozgrywkach wygrały znaczną przewagą wszystkie starcia.

Koszykarki zagrają u siebie!

To już pewne. Nasze miasto będzie areną turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15 kobiet w koszykówce. Rywalizacja ekipy Tomasza Pierzchały oraz Mariusza Mierzejewskiego zagrają w hali III LO w Ostrołęce.

Koszykarki Unii w półfinałach!

Zawodniczki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15. Nasze koszykarki w ostatnim spotkaniu podczas zmagań w Tarnowie musiały uznać wyższość drużyny z Głuchołaz.

Zrobiły to!

Zrobiły to!

Koszykarki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce. Podczas 1/4 finału mistrzostw Polski w kategorii U-15 dziewcząt podopieczne Tomasza Pierzchały i Mariusza Mierzejewskiego nie dały szans gospodyniom zmagań.

Ostrołęczanki? Księżniczki koszykówki!

Świetny start zespołu Unii Basket Ostrołęka podczas 1/4 finału mistrzostw Polski kobiet U-15. W Tarnowie podopieczne Tomasza Pierzchały nie dały większych szans ekipie Basket 4EVER KSawerów.