« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy walczyli o miano najlepszego (zdjęcia)

W miniony weekend na basenie sportowym Parku Wodnego Aquarium zostały rozegrane I Mistrzostwa Ostrołęki w Ratownictwie Wodnym. W zawodach, których głównym organizatorem był WOPR – OS Ostrołęka, wzięło udział ponad 50 zawodniczek i zawodników.


W zawodach zaprezentowały się zespoły: GOS Raszyn – Stołeczne WOPR, Żyrardowskie WOPR, SRW 4K Szczytno, Ostrołęcki WOPR oraz gospodarze czyli WOPR – OS Ostrołęka.

Reprezentację gospodarzy WOPR–OS reprezentowali: Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Justyna Kowalczyk, Piotr Borowy, Michał Majewski, Marek Żebrowski, Dawid Świercz, Hubert Nakielski, Łukasz Ciskowski, Michał Ciskowski, Adrian Kowalczyk, Kamil Kamiński, Michał Zajda.

Spośród naszych wszystkich zawodniczek i zawodników na szczególne uznanie zasługuje Aleksandra Milewska zdobywczyni trzech złotych medali w swojej kategorii wiekowej, która zajęła również pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej (mężczyzn i kobiet) w kategorii junior. Ola dzięki swojej dobrej postawie została również uznana najlepszą zawodniczką z Ostrołęki i otrzymała puchar prezesa WOPR–OS. Również bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Piersa, która w kategorii Senior zdobył trzy srebrne medale oraz Dawid Świercz, który w kategorii młodzik wywalczył dwa srebrne medale i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn młodzik.

Wśród naszych zawodniczek wyróżnić należy również Justynę Kowalczyk dla której był to pierwszy start w tego typu zawodach, a która zdobyła jeden złoty i dwa srebrne medale zostając najlepszą zawodniczką wśród pań w swojej kategorii. Dobry start odnotowali również Adrian Kowalczyk, który zdobył dwa brązowe medale w kategorii senior oraz Hubert Nakielski zdobywca jednego brązowego medalu w kategorii młodzik. Uznanie należy się naszym wszystkim reprezentantom, którzy poprzez swoją postawę godnie reprezentowali naszą organizację.

 

Zobacz zdjęcia:
I Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym (19.05.2012)

Odsłon: 1661
Komentarzy: 5
10:08, 25.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Kibic @ 21:40, 25.05.2012r. IP: *.*.182.120

fajna i sympatyczna impreza sportowa, szczególnie podobali mi się najmłodsi zawodnicy na których dokonania patrzyłem z podziwem. Pozdrawiam ratowników i gratuluję organiozatorom

ratownik @ 21:47, 27.05.2012r. IP: *.*.79.28

tez byłem na tych zawodach i uważam że poziom organizacji był żałosny brak wyników i kompletna dezorganizacja po za tym mało zawodników szkoda kasy

do ratownik @ 22:34, 27.05.2012r. IP: *.*.215.105

z Ciebie taki ratownik że płakac się chce... i w twoim pobliżu nie wzywałabym pomocy. Byłam na zawodach i było fajnie, a wyniki były znane

d @ 22:08, 28.05.2012r. IP: *.*.211.51

szczegółowe wyniki dostepne są na www.wopros.pl

jola @ 22:37, 28.05.2012r. IP: *.*.131.91

więcej takich imprez na naszym basenie, niech coś się dzieje, a do wszystkich sceptyków niech zrobią coś sami, pozdrawiam organizatorów

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo