« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy walczyli o miano najlepszego (zdjęcia)

W miniony weekend na basenie sportowym Parku Wodnego Aquarium zostały rozegrane I Mistrzostwa Ostrołęki w Ratownictwie Wodnym. W zawodach, których głównym organizatorem był WOPR – OS Ostrołęka, wzięło udział ponad 50 zawodniczek i zawodników.


W zawodach zaprezentowały się zespoły: GOS Raszyn – Stołeczne WOPR, Żyrardowskie WOPR, SRW 4K Szczytno, Ostrołęcki WOPR oraz gospodarze czyli WOPR – OS Ostrołęka.

Reprezentację gospodarzy WOPR–OS reprezentowali: Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Justyna Kowalczyk, Piotr Borowy, Michał Majewski, Marek Żebrowski, Dawid Świercz, Hubert Nakielski, Łukasz Ciskowski, Michał Ciskowski, Adrian Kowalczyk, Kamil Kamiński, Michał Zajda.

Spośród naszych wszystkich zawodniczek i zawodników na szczególne uznanie zasługuje Aleksandra Milewska zdobywczyni trzech złotych medali w swojej kategorii wiekowej, która zajęła również pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej (mężczyzn i kobiet) w kategorii junior. Ola dzięki swojej dobrej postawie została również uznana najlepszą zawodniczką z Ostrołęki i otrzymała puchar prezesa WOPR–OS. Również bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Piersa, która w kategorii Senior zdobył trzy srebrne medale oraz Dawid Świercz, który w kategorii młodzik wywalczył dwa srebrne medale i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn młodzik.

Wśród naszych zawodniczek wyróżnić należy również Justynę Kowalczyk dla której był to pierwszy start w tego typu zawodach, a która zdobyła jeden złoty i dwa srebrne medale zostając najlepszą zawodniczką wśród pań w swojej kategorii. Dobry start odnotowali również Adrian Kowalczyk, który zdobył dwa brązowe medale w kategorii senior oraz Hubert Nakielski zdobywca jednego brązowego medalu w kategorii młodzik. Uznanie należy się naszym wszystkim reprezentantom, którzy poprzez swoją postawę godnie reprezentowali naszą organizację.

 

Zobacz zdjęcia:
I Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym (19.05.2012)

Odsłon: 1640
Komentarzy: 5
10:08, 25.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Kibic @ 21:40, 25.05.2012r. IP: *.*.182.120

fajna i sympatyczna impreza sportowa, szczególnie podobali mi się najmłodsi zawodnicy na których dokonania patrzyłem z podziwem. Pozdrawiam ratowników i gratuluję organiozatorom

ratownik @ 21:47, 27.05.2012r. IP: *.*.79.28

tez byłem na tych zawodach i uważam że poziom organizacji był żałosny brak wyników i kompletna dezorganizacja po za tym mało zawodników szkoda kasy

do ratownik @ 22:34, 27.05.2012r. IP: *.*.215.105

z Ciebie taki ratownik że płakac się chce... i w twoim pobliżu nie wzywałabym pomocy. Byłam na zawodach i było fajnie, a wyniki były znane

d @ 22:08, 28.05.2012r. IP: *.*.211.51

szczegółowe wyniki dostepne są na www.wopros.pl

jola @ 22:37, 28.05.2012r. IP: *.*.131.91

więcej takich imprez na naszym basenie, niech coś się dzieje, a do wszystkich sceptyków niech zrobią coś sami, pozdrawiam organizatorów

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo