« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy walczyli o miano najlepszego (zdjęcia)

W miniony weekend na basenie sportowym Parku Wodnego Aquarium zostały rozegrane I Mistrzostwa Ostrołęki w Ratownictwie Wodnym. W zawodach, których głównym organizatorem był WOPR – OS Ostrołęka, wzięło udział ponad 50 zawodniczek i zawodników.


W zawodach zaprezentowały się zespoły: GOS Raszyn – Stołeczne WOPR, Żyrardowskie WOPR, SRW 4K Szczytno, Ostrołęcki WOPR oraz gospodarze czyli WOPR – OS Ostrołęka.

Reprezentację gospodarzy WOPR–OS reprezentowali: Aleksandra Milewska, Zuzanna Piersa, Justyna Kowalczyk, Piotr Borowy, Michał Majewski, Marek Żebrowski, Dawid Świercz, Hubert Nakielski, Łukasz Ciskowski, Michał Ciskowski, Adrian Kowalczyk, Kamil Kamiński, Michał Zajda.

Spośród naszych wszystkich zawodniczek i zawodników na szczególne uznanie zasługuje Aleksandra Milewska zdobywczyni trzech złotych medali w swojej kategorii wiekowej, która zajęła również pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej (mężczyzn i kobiet) w kategorii junior. Ola dzięki swojej dobrej postawie została również uznana najlepszą zawodniczką z Ostrołęki i otrzymała puchar prezesa WOPR–OS. Również bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Piersa, która w kategorii Senior zdobył trzy srebrne medale oraz Dawid Świercz, który w kategorii młodzik wywalczył dwa srebrne medale i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn młodzik.

Wśród naszych zawodniczek wyróżnić należy również Justynę Kowalczyk dla której był to pierwszy start w tego typu zawodach, a która zdobyła jeden złoty i dwa srebrne medale zostając najlepszą zawodniczką wśród pań w swojej kategorii. Dobry start odnotowali również Adrian Kowalczyk, który zdobył dwa brązowe medale w kategorii senior oraz Hubert Nakielski zdobywca jednego brązowego medalu w kategorii młodzik. Uznanie należy się naszym wszystkim reprezentantom, którzy poprzez swoją postawę godnie reprezentowali naszą organizację.

 

Zobacz zdjęcia:
I Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym (19.05.2012)

Odsłon: 1751
Komentarzy: 5
10:08, 25.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super zabawa w gumowych kulach

Super zabawa w gumowych kulach

W gminie Lelis atrakcji na Dzień Dziecka ciąg dalszy. 4 czerwca na zaproszenie drużyny z Łęgu Starościńskiego Klub Aktywnych Dzieciaków udał się na boisko w Kurpiewskich. Tam czekały na nich gumowe kule. 

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Startowało tam czworo reprezentantów UKS Atlety Ostrołęka: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski. Zanotowali dobre wyniki.

Świetny start w Jednorożcu

Świetny start w Jednorożcu

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników reprezentujących cztery województwa. Pierwszy tegoroczny turniej w badmintona, w którym wzięli udział zawodnicy ze stolicy powiatu był ważnym sprawdzianem po długiej przerwie od rywalizacji sportowej. 

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Wielka gratka dla wszystkich pociech. 5 czerwca o godz. 10:00 radny Osiedla Witosa oraz Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowy Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Wystrzałowe zawody z okazji Dnia Dziecka

Wystrzałowe zawody z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca" serdecznie zaprasza 1 czerwca w godz. 9:30 - 14:30 na zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży z karabinka sportowego. W zawodach mogą wziąć udział dzieci od 10 roku życia i młodzież do 18 roku. 

» Wasze komentarze

Kibic @ 21:40, 25.05.2012r. IP: *.*.182.120

fajna i sympatyczna impreza sportowa, szczególnie podobali mi się najmłodsi zawodnicy na których dokonania patrzyłem z podziwem. Pozdrawiam ratowników i gratuluję organiozatorom

ratownik @ 21:47, 27.05.2012r. IP: *.*.79.28

tez byłem na tych zawodach i uważam że poziom organizacji był żałosny brak wyników i kompletna dezorganizacja po za tym mało zawodników szkoda kasy

do ratownik @ 22:34, 27.05.2012r. IP: *.*.215.105

z Ciebie taki ratownik że płakac się chce... i w twoim pobliżu nie wzywałabym pomocy. Byłam na zawodach i było fajnie, a wyniki były znane

d @ 22:08, 28.05.2012r. IP: *.*.211.51

szczegółowe wyniki dostepne są na www.wopros.pl

jola @ 22:37, 28.05.2012r. IP: *.*.131.91

więcej takich imprez na naszym basenie, niech coś się dzieje, a do wszystkich sceptyków niech zrobią coś sami, pozdrawiam organizatorów

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo