« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzisiejszy mecz z Radomiakiem bez udziału kibiców

(fot. Urząd miasta)

U przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa rozgrywek sportowych i zabezpieczenia porządku publicznego - informuje urząd miasta.


W spotkaniu uczestniczyli: Stanisław Szcześniak - Komendant Miejskiej Policji w Ostrołęce, Andrzej Siurnicki - Naczelnik Wydziału Patrolowego KMP, Sławomir Królak - Naczelnik Sztabu KMP, Marek Borek - Kierownik Sekcji Kontrolno - Rozpoznawczej, Radosław Stachacz - z-ca Dyrektora MZOS-TiIT, Piotr Wiski - MKS Narew, Piotr Liżewski - Komendant Straży Miejskiej, Wiesława Reguła - Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich, Agata Sosińska - Kierownik Referatu Kultury Sportu i Turystyki, Janusz Pawelczyk - Doradca Prezydenta Miasta oraz Dariusz Maciak - Przewodniczący Rady Miasta.

 

Po spotkaniu zarząd klubu MKS Narew zdecydował o rozegraniu meczu z Radomiakiem Radom bez udziału kibiców - informuje urząd miasta.

 

Oświadczenie Zarządu Klubu MKS Narew Ostrołęka

Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka informuje, że mecz 30. kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy łódzko-mazowieckiej MKS Narew Ostrołęka - RKS Radomiak Radom w dniu 30.05.2012 o godz. 17:30 na boisku przy ul. Witosa 1, ze względów bezpieczeństwa zostanie rozegrany bez udziału kibiców.

 

W związku z brakiem zamówienia na bilety wstępu dla kibiców drużyny RKS Radomiak oraz nie dostarczeniem organizatorom imiennych list kibiców, którzy chcieliby wejść na stadion i kibicować drużynie RKS Radomiak Radom w meczu z MKS Narew Ostrołęka oceniamy, iż organizacja meczu z udziałem kibiców może realnie naruszyć porządek publiczny i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników, a zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas tego meczu może być bardzo utrudnione.

 

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd klubu MKS Narew postanowił jak na wstępie.

 

Zarząd MKS Narew Ostrołęka

Odsłon: 3482
Komentarzy: 9
13:50, 30.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

kibic @ 15:28, 30.05.2012r. IP: *.*.31.6

bylo oddac lepiej mecz walkowerem:) szkoda pieniedzy na ochrone? wstyd i zenada a propo to po co zebranie u pana maciaka? wiadomo ze ma wiodacy glos i to on rozdaje karty itd w narwi

Kuba @ 19:06, 30.05.2012r. IP: *.*.149.172

Brak mi słów.

tomasz @ 20:58, 30.05.2012r. IP: *.*.150.151

jak narew?

zły kibolu @ 21:21, 30.05.2012r. IP: *.*.69.67

sensacyjnie ograła radomiaka 3:1 ;)

hip, hip, hura

alfons @ 21:27, 30.05.2012r. IP: *.*.143.158

0-5 w łeb

Mops @ 21:52, 30.05.2012r. IP: *.*.22.228

I tak zawsze bylo wiadomo że ochrona na meczach to WIELKA lipa i wyraczaste kamizele zakladają ludzie z ulicy po to zeby obserwator sie nie czepiał za wargiego lub sieruty to jeszcze za taką przysługę klub wynagradzał ochrone a teraz to w gratisie takie kamizelki mozna bylo dostać i poświrować pawiana ze sie jest security tylko ze potem juz nawet taka lipa nie przechodzila i weszla opcja bialoczerwonej tasmy i sciemy ze nie mecz nie jest impreza masowa a jak sie zachciało kibicom z radomiaka podjechac to już jest sraczka i trzeba komisje zwoływać. TO JEST DOPIERO ŻENADA panowie prezesi jak sie nie ma jajec to trzeba w domu siedziec i do kościola w niedziele a nie do Piłki. Żegnaj III ligo

kibic @ 22:15, 30.05.2012r. IP: *.*.17.195

taka prawda panowie prezesi klubu maciak i bartkowski bylo lepiej walkowerem mecz oddac

do Mops @ 22:17, 30.05.2012r. IP: *.*.69.67

może przeczytał byś Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i wiedział byś że mecze Narwi już od dawna nie są imprezami masowymi według przepisów i faktów ;))

widz @ 23:13, 30.05.2012r. IP: *.*.171.214

ta nie mogli oglądać to się w grodzisku bawili :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo