« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzisiejszy mecz z Radomiakiem bez udziału kibiców

(fot. Urząd miasta)

U przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa rozgrywek sportowych i zabezpieczenia porządku publicznego - informuje urząd miasta.


W spotkaniu uczestniczyli: Stanisław Szcześniak - Komendant Miejskiej Policji w Ostrołęce, Andrzej Siurnicki - Naczelnik Wydziału Patrolowego KMP, Sławomir Królak - Naczelnik Sztabu KMP, Marek Borek - Kierownik Sekcji Kontrolno - Rozpoznawczej, Radosław Stachacz - z-ca Dyrektora MZOS-TiIT, Piotr Wiski - MKS Narew, Piotr Liżewski - Komendant Straży Miejskiej, Wiesława Reguła - Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich, Agata Sosińska - Kierownik Referatu Kultury Sportu i Turystyki, Janusz Pawelczyk - Doradca Prezydenta Miasta oraz Dariusz Maciak - Przewodniczący Rady Miasta.

 

Po spotkaniu zarząd klubu MKS Narew zdecydował o rozegraniu meczu z Radomiakiem Radom bez udziału kibiców - informuje urząd miasta.

 

Oświadczenie Zarządu Klubu MKS Narew Ostrołęka

Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka informuje, że mecz 30. kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy łódzko-mazowieckiej MKS Narew Ostrołęka - RKS Radomiak Radom w dniu 30.05.2012 o godz. 17:30 na boisku przy ul. Witosa 1, ze względów bezpieczeństwa zostanie rozegrany bez udziału kibiców.

 

W związku z brakiem zamówienia na bilety wstępu dla kibiców drużyny RKS Radomiak oraz nie dostarczeniem organizatorom imiennych list kibiców, którzy chcieliby wejść na stadion i kibicować drużynie RKS Radomiak Radom w meczu z MKS Narew Ostrołęka oceniamy, iż organizacja meczu z udziałem kibiców może realnie naruszyć porządek publiczny i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników, a zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas tego meczu może być bardzo utrudnione.

 

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd klubu MKS Narew postanowił jak na wstępie.

 

Zarząd MKS Narew Ostrołęka

Odsłon: 3500
Komentarzy: 9
13:50, 30.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

kibic @ 15:28, 30.05.2012r. IP: *.*.31.6

bylo oddac lepiej mecz walkowerem:) szkoda pieniedzy na ochrone? wstyd i zenada a propo to po co zebranie u pana maciaka? wiadomo ze ma wiodacy glos i to on rozdaje karty itd w narwi

Kuba @ 19:06, 30.05.2012r. IP: *.*.149.172

Brak mi słów.

tomasz @ 20:58, 30.05.2012r. IP: *.*.150.151

jak narew?

zły kibolu @ 21:21, 30.05.2012r. IP: *.*.69.67

sensacyjnie ograła radomiaka 3:1 ;)

hip, hip, hura

alfons @ 21:27, 30.05.2012r. IP: *.*.143.158

0-5 w łeb

Mops @ 21:52, 30.05.2012r. IP: *.*.22.228

I tak zawsze bylo wiadomo że ochrona na meczach to WIELKA lipa i wyraczaste kamizele zakladają ludzie z ulicy po to zeby obserwator sie nie czepiał za wargiego lub sieruty to jeszcze za taką przysługę klub wynagradzał ochrone a teraz to w gratisie takie kamizelki mozna bylo dostać i poświrować pawiana ze sie jest security tylko ze potem juz nawet taka lipa nie przechodzila i weszla opcja bialoczerwonej tasmy i sciemy ze nie mecz nie jest impreza masowa a jak sie zachciało kibicom z radomiaka podjechac to już jest sraczka i trzeba komisje zwoływać. TO JEST DOPIERO ŻENADA panowie prezesi jak sie nie ma jajec to trzeba w domu siedziec i do kościola w niedziele a nie do Piłki. Żegnaj III ligo

kibic @ 22:15, 30.05.2012r. IP: *.*.17.195

taka prawda panowie prezesi klubu maciak i bartkowski bylo lepiej walkowerem mecz oddac

do Mops @ 22:17, 30.05.2012r. IP: *.*.69.67

może przeczytał byś Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i wiedział byś że mecze Narwi już od dawna nie są imprezami masowymi według przepisów i faktów ;))

widz @ 23:13, 30.05.2012r. IP: *.*.171.214

ta nie mogli oglądać to się w grodzisku bawili :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo