« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 26 października 2020 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzisiejszy mecz z Radomiakiem bez udziału kibiców

(fot. Urząd miasta)

U przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa rozgrywek sportowych i zabezpieczenia porządku publicznego - informuje urząd miasta.


W spotkaniu uczestniczyli: Stanisław Szcześniak - Komendant Miejskiej Policji w Ostrołęce, Andrzej Siurnicki - Naczelnik Wydziału Patrolowego KMP, Sławomir Królak - Naczelnik Sztabu KMP, Marek Borek - Kierownik Sekcji Kontrolno - Rozpoznawczej, Radosław Stachacz - z-ca Dyrektora MZOS-TiIT, Piotr Wiski - MKS Narew, Piotr Liżewski - Komendant Straży Miejskiej, Wiesława Reguła - Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich, Agata Sosińska - Kierownik Referatu Kultury Sportu i Turystyki, Janusz Pawelczyk - Doradca Prezydenta Miasta oraz Dariusz Maciak - Przewodniczący Rady Miasta.

 

Po spotkaniu zarząd klubu MKS Narew zdecydował o rozegraniu meczu z Radomiakiem Radom bez udziału kibiców - informuje urząd miasta.

 

Oświadczenie Zarządu Klubu MKS Narew Ostrołęka

Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka informuje, że mecz 30. kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy łódzko-mazowieckiej MKS Narew Ostrołęka - RKS Radomiak Radom w dniu 30.05.2012 o godz. 17:30 na boisku przy ul. Witosa 1, ze względów bezpieczeństwa zostanie rozegrany bez udziału kibiców.

 

W związku z brakiem zamówienia na bilety wstępu dla kibiców drużyny RKS Radomiak oraz nie dostarczeniem organizatorom imiennych list kibiców, którzy chcieliby wejść na stadion i kibicować drużynie RKS Radomiak Radom w meczu z MKS Narew Ostrołęka oceniamy, iż organizacja meczu z udziałem kibiców może realnie naruszyć porządek publiczny i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników, a zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas tego meczu może być bardzo utrudnione.

 

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd klubu MKS Narew postanowił jak na wstępie.

 

Zarząd MKS Narew Ostrołęka

Odsłon: 3524
Komentarzy: 9
13:50, 30.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka druga, Kurpik piąty, a Bartnik? (wyniki, tabela)

Rzekunianka druga, Kurpik piąty, a Bartnik? (wyniki, tabela)

Za nami 13. kolejka w Klasie A. Dwie drużyny cieszyły się z punktów. Rzekunianka nie dała szans Opii Opinogóra, zaś ekipa z Kadzidła wygrała z trzecią siłą rozgrywek - Orzycem Chorzele. Jedynie w Myszyńcu nie mieli powodów do świętowania. Bartnik uległ Wymakraczowi.

Bartnik grał z Wymakraczem...

Bartnik grał z Wymakraczem...

Piłkarze z Myszyńca grający w mocno osłabionym składzie nie dali rady ekipie z Długosiodła. Podopieczni Radosława Rogowskiego doznali najwyższej porażki w tym sezonie. Nasi przedstawiciele schodzili z boiska ze zwieszonymi głowami. Nie tak miało być...

Uwaga! Biją w Rzekuniu

Uwaga! Biją w Rzekuniu

Kto spodziewał się takiego wyniku? Piłkarze Rzekunianki przeszli do historii. Jako pierwsi w tym sezonie zdobyli dwucyfrową liczbę bramek. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego nie dali żadnych szans ekipie zamykającej tabelę - Opii Opinogóra. Wicelider Klasy A aż 12 razy cieszył się z trafień.

Żbik zbliżył się do Narwi (wyniki tabela)

Żbik zbliżył się do Narwi (wyniki tabela)

Niespodziewany remis zespołu z Ostrołęki pokrzyżował nieco plany ekipie Andrzeja Sieradzkiego. Ekipa Narwi pozostała liderem, ale najgroźniejszy przeciwnik z Nasielska ma zaledwie dwa punkty mniej. W sobotę strzelił aż dziewięć goli w starciu z GKS i to w Strzegowie.

 

Żyrardowianka wyprzedziła KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Żyrardowianka wyprzedziła KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Za nami 13. kolejka IV ligi, która okazała się pechowa dla naszego zespołu. Podopieczni Marcina Truszkowskiego przegrali 0:3 z KS Łomianki, odnosząc szóstą porażkę w rozgrywkach. Szansę wykorzystała Żyrardowianka Żyrardów, która po zwycięstwie 3:2 z Kasztelanem przeskoczyła KS CK Troszyn w tabeli. przegrał też lider z Mławy

 

» Wasze komentarze

kibic @ 15:28, 30.05.2012r. IP: *.*.31.6

bylo oddac lepiej mecz walkowerem:) szkoda pieniedzy na ochrone? wstyd i zenada a propo to po co zebranie u pana maciaka? wiadomo ze ma wiodacy glos i to on rozdaje karty itd w narwi

Kuba @ 19:06, 30.05.2012r. IP: *.*.149.172

Brak mi słów.

tomasz @ 20:58, 30.05.2012r. IP: *.*.150.151

jak narew?

zły kibolu @ 21:21, 30.05.2012r. IP: *.*.69.67

sensacyjnie ograła radomiaka 3:1 ;)

hip, hip, hura

alfons @ 21:27, 30.05.2012r. IP: *.*.143.158

0-5 w łeb

Mops @ 21:52, 30.05.2012r. IP: *.*.22.228

I tak zawsze bylo wiadomo że ochrona na meczach to WIELKA lipa i wyraczaste kamizele zakladają ludzie z ulicy po to zeby obserwator sie nie czepiał za wargiego lub sieruty to jeszcze za taką przysługę klub wynagradzał ochrone a teraz to w gratisie takie kamizelki mozna bylo dostać i poświrować pawiana ze sie jest security tylko ze potem juz nawet taka lipa nie przechodzila i weszla opcja bialoczerwonej tasmy i sciemy ze nie mecz nie jest impreza masowa a jak sie zachciało kibicom z radomiaka podjechac to już jest sraczka i trzeba komisje zwoływać. TO JEST DOPIERO ŻENADA panowie prezesi jak sie nie ma jajec to trzeba w domu siedziec i do kościola w niedziele a nie do Piłki. Żegnaj III ligo

kibic @ 22:15, 30.05.2012r. IP: *.*.17.195

taka prawda panowie prezesi klubu maciak i bartkowski bylo lepiej walkowerem mecz oddac

do Mops @ 22:17, 30.05.2012r. IP: *.*.69.67

może przeczytał byś Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i wiedział byś że mecze Narwi już od dawna nie są imprezami masowymi według przepisów i faktów ;))

widz @ 23:13, 30.05.2012r. IP: *.*.171.214

ta nie mogli oglądać to się w grodzisku bawili :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo