Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Zawodnik z Bieżunia pobił sędziego, mecz Korona - Wkra przerwano

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w ramach spotkania 29. kolejki rozgrywek ligi okręgowej podejmowali na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa Wkrę Bieżuń. Podopieczni trenera Tomasza Słowika walczyli o komplet punktów przedłużający nadzieje na awans do IV ligi, ale w 43. minucie gry musieli opuścić plac gry.

W 30. minucie spotkania za uderzenie Tomasza Słowika zawodnik Wkry Bieżuń musiał upuścić plac gry ukarany czerwoną kartką. Dokładnie trzynaście minut później za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartkę obejrzał kolejny zawodnik z Bieżunia. Nie zgadzał się jednak z sędzią, co skomentował w taki sposób, iż sędzia wyciągnął czerwony kartonik i wyrzucił zawodnika Wkry z boiska.

Napastnik gości w efekcie postanowił wymierzyć sprawiedliwość sędziemu i udowodnić, że posiada również umiejętności bokserskie. W efekcie arbiter główny spotkania Piotr Falęcki nie był wstanie dalej prowadzić meczu i postanowił go przerwać.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Bieżuń 0:0 (przerwany w 43. minuty)
Korona: Szczechowiak - Manowski, Kubat, Gawrych, Mierzejewski, Wysocki, Olkowski, Nosek, Słowik, Sokół, Szkopek

Odsłon: 4758
Komentarzy: 14
19:24, 02.06.2012r.

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

k @ 21:09, 02.06.2012r. IP: *.*.138.173

rychlik na ławce:) wreszcie tam jest jego miejsce i jeszcze do kompletu brakuje tylko kubata i gawrycha:)

Piotr @ 21:34, 02.06.2012r. IP: *.*.151.38

Ktoś wie z jakiego miasta był sędzia Piotr Falęcki?

no @ 21:52, 02.06.2012r. IP: *.*.46.175

sedzia jest z mławy

kibic @ 22:45, 02.06.2012r. IP: *.*.189.99

raciąż - sypniewo 1-2

no @ 23:20, 02.06.2012r. IP: *.*.46.175

sona przegrywa w glinojecku,żbik u siebie z troszynem i raciaz musi wygrac w pniewie i korona wygrywa w makowie i korona gra w barazu.czy to jest realne?
moze

dada @ 00:29, 03.06.2012r. IP: *.*.33.124

Tęcza Łyse 3-1 Kryształ Glinojeck

kibic @ 07:48, 03.06.2012r. IP: *.*.55.17

Byłem na meczu i 3 sztuki poszły.

kolega @ 08:00, 03.06.2012r. IP: *.*.134.225

widać że są w tej druzynie zawistni ludzie żeby podszywać się za trenera i pisać takie brednie......powinien trener zgłosic do administratora strony o wydruk ip. i dojść bo to napewno pisze jakiś zawodnik z drużyny a prezes takiego buntownika powinien wywalić z klubu

paul @ 08:15, 03.06.2012r. IP: *.*.65.14

sędzia nazywał się marcin falencki jego brat piotr gra chyba w III lidze w Działdowie

Deja vu? @ 22:59, 03.06.2012r. IP: *.*.13.140

Zawodnik z Andzina pobił sędziego, mecz Kurpik Kadzidło- Wkra Andzin przerwano. Polewa, to samo wydarzylo sie w Kadzidle. Kurpik prowadził 5:3. 2 zawodnikow z Andzina obejrzalo czerwone kartki.

Kurpik @ 01:15, 04.06.2012r. IP: *.*.12.196

W kadzidle to samo sedzia dostal w mazak od zawodnika gosci i wojt z kadzidla tez prawie dostal w latare i swoje bryle ale ogarnieto temat. Pchal sie gosc gdzie nie powinien. Pilka nozna to nie wierszyki

Ultras @ 16:59, 04.06.2012r. IP: *.*.208.42