Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Zawodnik z Bieżunia pobił sędziego, mecz Korona - Wkra przerwano

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w ramach spotkania 29. kolejki rozgrywek ligi okręgowej podejmowali na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa Wkrę Bieżuń. Podopieczni trenera Tomasza Słowika walczyli o komplet punktów przedłużający nadzieje na awans do IV ligi, ale w 43. minucie gry musieli opuścić plac gry.

W 30. minucie spotkania za uderzenie Tomasza Słowika zawodnik Wkry Bieżuń musiał upuścić plac gry ukarany czerwoną kartką. Dokładnie trzynaście minut później za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartkę obejrzał kolejny zawodnik z Bieżunia. Nie zgadzał się jednak z sędzią, co skomentował w taki sposób, iż sędzia wyciągnął czerwony kartonik i wyrzucił zawodnika Wkry z boiska.

Napastnik gości w efekcie postanowił wymierzyć sprawiedliwość sędziemu i udowodnić, że posiada również umiejętności bokserskie. W efekcie arbiter główny spotkania Piotr Falęcki nie był wstanie dalej prowadzić meczu i postanowił go przerwać.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Bieżuń 0:0 (przerwany w 43. minuty)
Korona: Szczechowiak - Manowski, Kubat, Gawrych, Mierzejewski, Wysocki, Olkowski, Nosek, Słowik, Sokół, Szkopek

Odsłon: 5360
Komentarzy: 14
19:24, 02.06.2012r.

Narew. Strzelą więcej goli i dodrukują sobie trzy punkty z Drukarzem?

W piątek kolejne spotkanie zespołu Marcina Gałązki. Narew zagra na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na boisku w stolicy. Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.

Liczba Kolumbijczyków musi się zgadzać

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który związał się z KS CK Troszyn. W składzie ekipy Michała Złotkowskiego pojawił się gracz z Kolumbii. 24-latek ma ciekawą przeszłość.

Rzekunianka i Kurpik u siebie. ULKS Ołdaki zdobędzie Koronę?

Przed zespołami Klasy Okręgowej 18. kolejka. Dwie drużyny z naszego powiatu zagrają przed własną publicznością. Beniaminek wybierze się na bój do Szydłowa. Będzie ciekawie. Zobaczcie "rozkład jazdy" oraz tabelę "Okręgówki".

Wielka Sobota w Klasie A. Derby w Ostrołęce

Przed naszymi drużynami przedświąteczne granie. 30 marca swoje spotkania rozegrają piłkarze: Świtu Baranowo, Bartnika Myszyniec, Narwi II Ostrołołęka oraz GKS-u Łyse. Z pewnością nie zabraknie emocji.

Orz u siebie. Kolejny walkower w lidze!

W piątek o godz. 16:00 piłkarze z Goworowa rozegrają kolejny mecz o punkty. Przed tygodniem Orz pauzował ze względu na to, że WKS Mystówiec Stary wycofał się z ligi. Teraz podopieczni Bartosza Dziełaka zagrają z MKS-em II Przasnysz.

k @ 21:09, 02.06.2012r. IP: *.*.138.173

rychlik na ławce:) wreszcie tam jest jego miejsce i jeszcze do kompletu brakuje tylko kubata i gawrycha:)

Piotr @ 21:34, 02.06.2012r. IP: *.*.151.38

Ktoś wie z jakiego miasta był sędzia Piotr Falęcki?

no @ 21:52, 02.06.2012r. IP: *.*.46.175

sedzia jest z mławy

kibic @ 22:45, 02.06.2012r. IP: *.*.189.99

raciąż - sypniewo 1-2

no @ 23:20, 02.06.2012r. IP: *.*.46.175

sona przegrywa w glinojecku,żbik u siebie z troszynem i raciaz musi wygrac w pniewie i korona wygrywa w makowie i korona gra w barazu.czy to jest realne?
moze

dada @ 00:29, 03.06.2012r. IP: *.*.33.124

Tęcza Łyse 3-1 Kryształ Glinojeck

kibic @ 07:48, 03.06.2012r. IP: *.*.55.17

Byłem na meczu i 3 sztuki poszły.

kolega @ 08:00, 03.06.2012r. IP: *.*.134.225

widać że są w tej druzynie zawistni ludzie żeby podszywać się za trenera i pisać takie brednie......powinien trener zgłosic do administratora strony o wydruk ip. i dojść bo to napewno pisze jakiś zawodnik z drużyny a prezes takiego buntownika powinien wywalić z klubu

paul @ 08:15, 03.06.2012r. IP: *.*.65.14

sędzia nazywał się marcin falencki jego brat piotr gra chyba w III lidze w Działdowie

Deja vu? @ 22:59, 03.06.2012r. IP: *.*.13.140

Zawodnik z Andzina pobił sędziego, mecz Kurpik Kadzidło- Wkra Andzin przerwano. Polewa, to samo wydarzylo sie w Kadzidle. Kurpik prowadził 5:3. 2 zawodnikow z Andzina obejrzalo czerwone kartki.

Kurpik @ 01:15, 04.06.2012r. IP: *.*.12.196

W kadzidle to samo sedzia dostal w mazak od zawodnika gosci i wojt z kadzidla tez prawie dostal w latare i swoje bryle ale ogarnieto temat. Pchal sie gosc gdzie nie powinien. Pilka nozna to nie wierszyki

Ultras @ 16:59, 04.06.2012r. IP: *.*.208.42