Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Zawodnik z Bieżunia pobił sędziego, mecz Korona - Wkra przerwano

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w ramach spotkania 29. kolejki rozgrywek ligi okręgowej podejmowali na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa Wkrę Bieżuń. Podopieczni trenera Tomasza Słowika walczyli o komplet punktów przedłużający nadzieje na awans do IV ligi, ale w 43. minucie gry musieli opuścić plac gry.

W 30. minucie spotkania za uderzenie Tomasza Słowika zawodnik Wkry Bieżuń musiał upuścić plac gry ukarany czerwoną kartką. Dokładnie trzynaście minut później za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartkę obejrzał kolejny zawodnik z Bieżunia. Nie zgadzał się jednak z sędzią, co skomentował w taki sposób, iż sędzia wyciągnął czerwony kartonik i wyrzucił zawodnika Wkry z boiska.

Napastnik gości w efekcie postanowił wymierzyć sprawiedliwość sędziemu i udowodnić, że posiada również umiejętności bokserskie. W efekcie arbiter główny spotkania Piotr Falęcki nie był wstanie dalej prowadzić meczu i postanowił go przerwać.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Bieżuń 0:0 (przerwany w 43. minuty)
Korona: Szczechowiak - Manowski, Kubat, Gawrych, Mierzejewski, Wysocki, Olkowski, Nosek, Słowik, Sokół, Szkopek

Odsłon: 4741
Komentarzy: 14
19:24, 02.06.2012r.

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

k @ 21:09, 02.06.2012r. IP: *.*.138.173

rychlik na ławce:) wreszcie tam jest jego miejsce i jeszcze do kompletu brakuje tylko kubata i gawrycha:)

Piotr @ 21:34, 02.06.2012r. IP: *.*.151.38

Ktoś wie z jakiego miasta był sędzia Piotr Falęcki?

no @ 21:52, 02.06.2012r. IP: *.*.46.175

sedzia jest z mławy

kibic @ 22:45, 02.06.2012r. IP: *.*.189.99

raciąż - sypniewo 1-2

no @ 23:20, 02.06.2012r. IP: *.*.46.175

sona przegrywa w glinojecku,żbik u siebie z troszynem i raciaz musi wygrac w pniewie i korona wygrywa w makowie i korona gra w barazu.czy to jest realne?
moze

dada @ 00:29, 03.06.2012r. IP: *.*.33.124

Tęcza Łyse 3-1 Kryształ Glinojeck

kibic @ 07:48, 03.06.2012r. IP: *.*.55.17

Byłem na meczu i 3 sztuki poszły.

kolega @ 08:00, 03.06.2012r. IP: *.*.134.225

widać że są w tej druzynie zawistni ludzie żeby podszywać się za trenera i pisać takie brednie......powinien trener zgłosic do administratora strony o wydruk ip. i dojść bo to napewno pisze jakiś zawodnik z drużyny a prezes takiego buntownika powinien wywalić z klubu

paul @ 08:15, 03.06.2012r. IP: *.*.65.14

sędzia nazywał się marcin falencki jego brat piotr gra chyba w III lidze w Działdowie

Deja vu? @ 22:59, 03.06.2012r. IP: *.*.13.140

Zawodnik z Andzina pobił sędziego, mecz Kurpik Kadzidło- Wkra Andzin przerwano. Polewa, to samo wydarzylo sie w Kadzidle. Kurpik prowadził 5:3. 2 zawodnikow z Andzina obejrzalo czerwone kartki.

Kurpik @ 01:15, 04.06.2012r. IP: *.*.12.196

W kadzidle to samo sedzia dostal w mazak od zawodnika gosci i wojt z kadzidla tez prawie dostal w latare i swoje bryle ale ogarnieto temat. Pchal sie gosc gdzie nie powinien. Pilka nozna to nie wierszyki

Ultras @ 16:59, 04.06.2012r. IP: *.*.208.42