« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nagroda starosty dla Michała Zyska (video)

Michał Zysk, wychowanek Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin otrzymał Okolicznościową Nagrodę Starosty Ostrołęckiego. Osiemnastolatek na swoim koncie ma m.in. tytuł mistrza Polski, który zdobył podczas XII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Podczas zawodów ostrołęczanin nie miał sobie równych wygrywając swoją kategorię 70 kg.


- Chciałbym ci bardzo pogratulować, wiem, że kosztowało cię to wiele wysiłku i pracy - zwrócił się do laureata Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki - Jesteś doskonałym przykładem na to, jak można osiągnąć sukces, a także wzorem do naśladowania dla wielu młodych ludzi. Życzę ci dalszych sukcesów.

Michał Zysk od władz powiatowych otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych.
- Bardzo dziękuję za przyznanie mi tej nagrody - powiedział ostrołęczanin. - Cieszę się, że ktoś docenia to co robię, bo wymaga to ode mnie wielu wyrzeczeń. Nagrodę zamierzam przeznaczyć na dalsze doskonalenie swoich zdolności.

Sportowiec wyróżnienie odebrał w środę, 6 czerwca podczas sesji rady powiatu. Michał Zysk w 2012 roku ma na koncie już kolejny duży sukces. Podczas Mistrzostw Austrii Seniorów w Wiedniu zajął pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 70 kg. Na początku czerwca zaliczył również debiut w Mistrzostwach Europy Seniorów w Budapeszcie.

 

Michał Zysk zostaje Mistrzem Polski Juniorów Młodszych


Debiut w Mistrzostwach Europy z włoskim karateką w kat. 70 kg

Odsłon: 2643
Komentarzy: 1
13:59, 11.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Oficjalnie! Zawodnik Fight Academy Ostrołęka już 22 sierpnia powalczy podczas FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki zmierzy się z Patrykiem Raschem. Fighterzy zmierza w pojedynku w formule K-1.

» Wasze komentarze

LP @ 22:51, 12.06.2012r. IP: *.*.177.124

Gratulacje Michałku :) Tak trzymaj!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo