« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Wyścig MTB "Kurpiowskie Piaski" już w niedzielę!

Już w niedzielę 17 czerwca o godz. 11.00 wystartuje II edycja wspaniałej imprezy kolarskiej MTB w naszym regionie. Na liście zgłoszeń jest blisko stu zawodników w różnym wieku, którzy wystartują z miejscowości Kamianka (10 km od Ostrołęki) - start i meta w okolicy Remizy Strażackiej.


Do udziału w wyścigu organizatorzy zapraszają dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów, młodzież, dorosłych oraz wszystkich kolarzy amatorów. Trasa wyścigu zostanie poprowadzona po drogach leśnych. Do pokonania będą zróżnicowane dystanse: dzieci ze szkół podstawowych ok. 6 km - dystans MINI, dzieci z gimnazjów oraz dorośli ok. 35 km - dystans OPEN.

Formuła wyścigu będzie podobna do wyścigów MTB XC, które rozgrywane są na kilku okrążeniach a zawodnicy muszą w jak najkrótszym czasie przejechać wyznaczoną ilość okrążeń. Dla zwycięzców poszczególnych klasyfikacji organizator zapewnia puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo sporo niespodzianek w postaci losowania nagród rzeczowych (kolarskich, ogólnosportowych i innych).

Dla dzieci ze szkół podstawowych organizatorzy zapewniają bezpłatny udział. W tegorocznej edycji wyścigu nie zabraknie dodatkowych atrakcji takich jak: komentatorem wyścigu będzie Wojtek Dudkowski, który po wyścigu zagra wraz ze swoim zespołem "Droga na Ostrołękę" koncert (wstęp wolny), występ muzyczny koła Gospodyń Wiejskich z Kamianki i może coś jeszcze...

Pozostało niewiele czasu na przygotowania do zmierzenia się z rowerem, leśną trasą i rywalami. Zachęcamy serdecznie do czynnego udziału. Więcej o wyścigu na specjalnej podstronie! TUTAJ

Odsłon: 1833
Komentarzy: 1
07:50, 15.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

fanka @ 23:39, 19.06.2012r. IP: *.*.91.95

Ciekawe dlaczego komentarze są usuwane??? nie było obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawe tylko własne obserwacje organizacji zawodów

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo