« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne zwycięstwo Styły w Grand Prix Czterech Miast

Adam Styła wygrał drugie zawody w sezonie zaliczane do cyklu Turnieju Czterech Miast. Po ostatnim zwycięstwie w Zambrowie, tym razem okazał się najlepszy w zawodach na kortach w Ostrowi Mazowieckiej. Łomżanin, będący członkiem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe w ćwierćfinale pokonał gładko Krzysztofa Burtę z Zambrowa 6:1, 6:2.


W półfinale okazał się zdecydowanie lepsze od głównego organizatora impreza Waldemara Rępy 6:1, 6:1, a w finale nie dał żadnych szans Januszowi Zalewskiemu z Łomży 6:1, 6:1.

W klasyfikacji generalnej lider rankingu Adam Styła zgromadził 42 punkty i wyprzedza kolejnych zawodników Janusza Zalewskiego - 27 pkt., Krzysztofa Bułkowskiego - 24 pkt., Waldemarem Rępą 21 pkt. i Jordanem Czapskim - 15 pkt.

Ćwierćfinały Turnieju Czterech Miast w Ostrowi Mazowieckiej:
Adam Styła (Łomża) - Krzysztof Burta (Zambrów) 6:1, 6:2
Waldemar Rępa (Ostrów Mazowiecka) - Jan Puchalski (Ostrów Mazowiecka) 7:5, 6:3
Janusz Zalewski (Łomża) - Andrzej Rutkowski (Otwock) 5:7, 6:2, 10:3
Krzysztof Bułkowski (Łomża) - Artur Borowy (Ostrów Mazowiecka) 6:2, 6:2

Półfinały:
Adam Styła (Łomża) - Waldemar Rępa (Ostrów Mazowiecka) 6:1, 6:1
Janusz Zalewski (Łomża) - Krzysztof Bułkowski (Łomża) 7:6, 7:6

Finał:
Adam Styła (Łomża) - Janusz Zalewski (Łomża) 6:1, 6:1

Odsłon: 982
Komentarzy: 1
11:49, 19.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Rafał @ 21:20, 20.06.2012r. IP: *.*.102.118

Adam Vamos !!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo