« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zapisz się do biegu ulicznego w Goworowie

W niedzielę, 8 lipca podczas ósmego pikniku "Bawmy się trzeźwo i żyjmy zdrowo" odbędzie się I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo. Trasa biegu rozpocznie się na Placu ks. Mariana Jaroszka, start o godzinie 13.00. W biegu ulicznym prawo startu mają wyłącznie osoby, które w 2012 roku ukończą 11 lat.


Zgłoszenia wstępne przyjmowane są pod nr telefonu: 29 761 40 15 oraz adresem email: do 29 czerwca. Zapisać będzie się można również w dniu zawodów u organizatorów, którzy będą zlokalizowani w okolicach mety, plac ks. M. Jaroszka w Goworowie.

Za zgłoszenie pełne uważa się dostarczenie w dniu zawodów od godz. 11.00 do 12.45, do organizatorów wypełnionego i podpisanego własnoręcznie przez uczestnika oświadczenia. Oświadczenia będą dostępne organizatorów.

Program szczegółowy:
11.00 - otwarcie biura zawodów.
12.45 - 12:.59 - obowiązkowa rozgrzewka we własnym zakresie
13.00 - start do biegu na dystansie 1 km i 3 km
13.30 - start do biegu 9 km,
14.00 - zakończenie biegu
14.30 - ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Zawodnicy otrzymają numer startowy i agrafki. Wszyscy, którzy ukończą bieg otrzymują na mecie pamiątkowe medale. Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej wśród kobiet i mężczyzn otrzymują puchary Wójta Gminy Goworowo i nagrody rzeczowe. Puchar otrzyma także najstarszy zawodnik. Organizator zapewnia wodę do picia, herbatę, ciasto oraz zupę.

Organizatorami biegu są: Wójt Gminy Goworowo, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Klub Sportowy Orz Goworowo

Odsłon: 2599
Komentarzy: 3
11:37, 20.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sadłowski z wicemistrzostwem kraju

Sadłowski z wicemistrzostwem kraju

Duży sukces zawodnika z Suska Nowego. Piotr Sadłowski reprezentujący LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża wraz z drużyną wywalczył srebrny medal w klasyfikacji klubów do lat 23 podczas 92. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych w Kwidzynie.

Srebro i rekord Oli

Srebro i rekord Oli

Bardzo dobry występ ma za sobą Aleksandra Dobkowska, która w niedzielę startowała podczas ogólnopolskiego finału halowego - Lekkoatletyka dla każdego. Podopieczna Bartosza Witkowskiego z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki sięgnęła po srebrny medal oraz nowy rekord życiowy.

Dąbrowski ze srebrem

Dąbrowski ze srebrem

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wraz z drużyną wywalczył medal podczas 92. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. W Kwidzynie Przemysław Dąbrowski wraz ze swoją drużyną z klubu Prefbet Śniadowo Łomża sięgnął po srebrne medale.

Butler, Kowalczyk i Dąbrowski przed dużą próbą

Butler, Kowalczyk i Dąbrowski przed dużą próbą

Troje reprezentantów naszego powiatu weźmie udział w 92. PZLA Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w Kwidzynie. O medale powalczą: Katarzyna Butler, Dominik Kowalczyk (oboje Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki) w grupach młodzieżowych, zaś Przemysław Dąbrowski z miejscowości Borowe w gminie Rzekuń zmierzy się w gronie seniorów.

Srebra Kasi i Dominika przed wyjazdem do Kwidzyna

Srebra Kasi i Dominika przed wyjazdem do Kwidzyna

Dwa tytuły wicemistrzowskie oraz dwa szóste miejsca to wyniki osiągnięte przez reprezentację Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych rozegranych na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

» Wasze komentarze

Piotr @ 15:51, 21.06.2012r. IP: *.*.218.10

W biegu ulicznym prawo startu mają wyłącznie osoby, które w 2012 roku ukończą 11 lat.- wywnioskować można z tej treści,że tylko 11 latkowie mogą startować. Powinno być dodane np.słowo minimum

Piotr @ 15:51, 21.06.2012r. IP: *.*.218.10

W biegu ulicznym prawo startu mają wyłącznie osoby, które w 2012 roku ukończą 11 lat.- wywnioskować można z tej treści,że tylko 11 latkowie mogą startować. Powinno być dodane np.słowo minimum

Robert @ 16:52, 27.07.2012r. IP: *.*.8.0

nie mądrzyj się Piotrze (-:

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo