« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści stołowi zmierzą się w specjalnym turnieju

Tenisiści stołowi podobnie jak tenisiści ziemni chcą rywalizować w otwartych zawodach. W efekcie grupa zapaleńców postanowiła zorganizować zawody w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta i rywalizować o puchar prezydenta miasta Ostrołęki.


Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: open i +45 lat. Początek zawodów przewidziany na godz. 9.30 - sobota, 23 czerwca. Zapisy do zawodów przyjmowane będą w dniu imprezy do godz. 9.00.

Każdy z uczestników ponosi wpisowe w wysokości 10 złotych. Oprócz pucharów i dyplomów za pierwsze cztery miejsca w każdej kategorii organizator przewidział nagrody rzeczowe.

Z pewnością jeśli inicjatywa spotka się z zainteresowaniem amatorów, to być może w przyszłości zostaną rozegrane mistrzostwa naszego miasta w kategorii open.

Odsłon: 2036
Komentarzy: 4
08:05, 22.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

Tenis stołowy do obstawiania

Tenis stołowy do obstawiania

Tenis stołowy jest nie tylko w cieniu tenisa ziemnego, ale również w wielu miastach kibice często zapominają, że działają tam kluby tenisa stołowego. Nieco pomijany sport zyskał na znaczeniu w czasie pandemii i nie należy go lekceważyć.

» Wasze komentarze

witaj @ 13:21, 22.06.2012r. IP: *.*.70.42

Czytając wyżej wywnioskowałem , że jest kategoria open :-) Pozdrawiam :D

a @ 20:30, 22.06.2012r. IP: *.*.54.217

ale jaki termin tych zawodów?;d

sdfa @ 21:37, 22.06.2012r. IP: *.*.71.228

jutro

sdfa @ 21:37, 22.06.2012r. IP: *.*.71.228

jutro

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo