« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale ostrołęckich ratowników w Mistrzostwach Polski (zdjęcia)

Bardzo dobry występ odnotowali zawodniczki i zawodnicy z Ostrołęki (Magdalena Bobrowska, Aleksandra Milewska, Manuela Wikieł, Paweł Szulerecki), którzy w dniach 15 – 17 czerwca wystartowali w reprezentacji Mazowsza na Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym Seniorów.


Zawody były rozgrywane na basenie 50 metrowym w oddalonym o prawie 600 km Drzonkowie. Trenerem kadry Mazowsza, tak jak w poprzednich latach był Dariusz Małkowski pełniący jednocześnie funkcje wiceprezesa mazowieckiego WOPR oraz prezesa WOPR – OS Ostrołęka. Nasze zawodniczki razem z koleżankami z kadry po dwóch latach dominacji tym razem zdobyły tytuł Wicemistrzyń Polski, co zdaniem trenera jest dużym osiągnięciem tym bardziej, że większość z zawodników kadry to juniorzy. Ponadto Magdalena Bobrowska zdobyła 2 złote medale (Mistrzostwo Polski w sztafecie 2 x 25 m holowanie manekina i sztafeta 4 x 50 m z pasem ratowniczym) oraz brązowy medal w rzucie liną, również Manuela Wikieł zdobyła złoty medal (sztafeta 4 x 50 m z pasem) oraz brązowy medal na 200 m super ratownik.

 

W klasyfikacji indywidualnej za wszystkie starty w punktacji wielobojowej Manuela Wikieł uplasował się na VII pozycji, Magdalena Bobrowska na X pozycji, Aleksandra Milewska na XXIV pozycji wśród 50 startujących zawodniczek, natomiast Paweł Szulerecki wśród mężczyzn uplasował się na XI pozycji wśród 51 startujących zawodników. Trener Dariusz Małkowski ocenia starty naszych reprezentantów bardzo dobrze, tym bardziej że startowali oni wśród seniorów, a wyniki uzyskane przez Magdalenę Bobrowską i Pawła Szulereckiego powinny im zapewnić miejsce w Reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy Juniorów.

 

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym (23.06.2012)Zobacz zdjęcia!

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym (17.06.2012)

Odsłon: 2552
Komentarzy: 3
20:29, 26.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

Sienkiewicz wygrał 'generalkę'. Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

Sienkiewicz wygrał "generalkę". Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

34 zawodników walczyło w szóstej, a zarazem ostatniej kolejce Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Wydarzenie odbyło się bez publiczności, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych oraz przy zamkniętym lokalu oraz zepsutej maszynie do smarowania torów.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Dogtrekking jest aktywnością, która z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jest to dyscyplina sportu, w której organizowane są zawody, ale sprawdza się także jako rekreacyjna i nieco bardziej aktywna forma spaceru ze swoimi czworonogami. Jak to działa?

» Wasze komentarze

w @ 07:50, 27.06.2012r. IP: *.*.92.11

Brawa dla zespołu, Brawo Magda

ratownik @ 15:15, 27.06.2012r. IP: *.*.140.97

gratulacje dla wszystkich zawodników

! @ 23:53, 27.06.2012r. IP: *.*.160.59

magda

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo