« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Grand Prix Czterech Miast nie ma mocnego na Styłę

Łomżanin Adam Styła wygrał kolejne zawody z cyklu Turnieju Czterech Miast. Tym razem będący członkiem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zawodnik rządził na kortach ziemnych w Wyszkowie. W finale pokonał rywala z własnego podwórka Janusza Zalewskiego, bez większych problemów 6:2, 6:2.


Wcześniej okazał się lepszy od ostrołęczan Kacpra Kamińskiego i Jordana Czapskiego. Z drugim z wymienionych zawodników toczył niezwykle zacięty bój o zwycięstwo. Ostatecznie jednak okazał się lepszy i po raz trzeci w tym sezonie wygrał zawody zaliczane do klasyfikacji Grand Prix.

W rankingu Adam Styła (Łomża) prowadzi z dorobkiem 57 punktów, przed Januszem Zalewskim (Łomża) - 39 pkt. oraz Krzysztofem Bułkowskim (Łomża) i Waldemarem Rępą (Ostrów Maz.) - obaj po 30 pkt. Piąty w rankingu jest obecnie ostrołęczanin Jordan Czapski - 24 pkt.

Skrócone wyniki turnieju w Wyszkowie - ćwierćfinały: Adam Styła (Łomża) - Kacper Kamiński (Ostrołęka) 6:1 6:1, Jordan Czapski (Ostrołęka) - Krzysztof Bułkowski (Łomża) 6:2 6:4, Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) - Cezary Godlewski (Warszawa) 3:6 7:5 10:7, Janusz Zalewski (Łomża) - Artur Borowy (Ostrów Maz.) 6:1 6:1. Półfinały: Adam Styła (Łomża) - Jordan Czapski (Ostrołęka) 6:2 3:6 10:8. Janusz Zalewski (Łomża) - Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) 6:1 3:6 10:6 Finał: Adam Styła (Łomża)  - Janusz Zalewski (Łomża) 6:2 6:2.

Kolejne zawody w dniach 7-8 lipca na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

Odsłon: 1200
Komentarzy: 0
18:03, 28.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo