« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Silna obsada sobotniego Turnieju Czterech Miast

Blisko trzydziestu tenisistów wystąpi w sobotnio-niedzielnych zawodach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w ramach Turnieju Czterech Miast. W rywalizacji nie zabraknie lidera rankingu Adam Styły z Łomży, a także innych niezwykle skutecznie grających w tym sezonie zawodników z Podlasia Janusza Zalewskiego i Krzysztofa Bułkowskiego.


To jednak gospodarze zawodów na czele z liderem rankingu Bartłomiejem Otłowskim i powracającym do najwyższej formy Jordanem Czapskim powinni w najbliższych zawodach odegrać znaczące role. Pewne jest to, że czeka nas niezwykle emocjonujący turniej w którym może dojść do niespodzianek.

Turniejowe spotkanie rozgrywane będą do dwóch wygranych setów piłkami Dunlop Fort. W przypadku remisu w setach 1:1, o zwycięstwie decyduje tie-break do 10 punktów. W trakcie turnieju zostanie przeprowadzony również turniej pocieszenia dla zawodników, którzy zakończyli rywalizacji już w pierwszej rundzie, bądź nie uczestniczyli w turnieju głównym.

Plan gier I rundy - sobota 7 lipiec:
godz. 9.00
Jędrzej Nowak - Maciej Leonarski
Wiesław Wyszkowski - Artur Kowalczyk
Piotr Mrozek - Dariusz Rostkowski

godz. 10.15
Janusz Czapski - Daniel Dąbrowski
Konrad Czapski - Janusz Tyszka
Cezary Brzuzy - Krzysztof Szkopek

godz. 11.30
Paweł Borucki - Bartłomiej Otłowski
Adam Sado - Michał Skwarski
Rafał Kowalczyk - Rafał Wyrębek

godz. 12.45
Mateusz Matyczak - Kamil Tyszka
Jordan Czapski - Arkadiusz Żerański
Grzegorz Prot - Wojciech Lisek

W dalszej części turnieju przystąpią do rywalizacji najwyżej sklasyfikowani zawodnicy w rankingu - godz. 14.30: Adam Styła, Janusz Zalewski, Krzysztof Bułkowski (wszyscy Łomża) oraz Waldemar Rępa (Ostrów Maz.).

Organizatorzy proszą o punktualne przybycie na mecz. 15-minutowe spóźnienie powodu automatyczny krecz zawodnika w turnieju.

Odsłon: 1590
Komentarzy: 2
11:09, 06.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

JAnek @ 19:34, 06.07.2012r. IP: *.*.73.97

a nasz Bułkowski rodzimy w jakiej formie obecnie??

hmm @ 20:56, 06.07.2012r. IP: *.*.102.166

wiadomo jakie pilki a jakie buty i rakiety? jaka firma dostarcza siatke?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo