« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piętnaście medali Mistrzostw Polski w Ringo reprezentantów Jantaru (zdjęcia)

Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy z Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo Jantar w Mistrzostwach Polski w Ringo, które odbyły się w Opolu w dniach 29 czerwca - 1 lipca na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków. Mistrzostwa zgromadziły czołówkę ringowców z Polski i Białorusi.


Podczas tegorocznych zmagań, zawodnicy z trzech klubów z gminy Lelis (Nasiadki, Lelis, Łęg Starościński) po raz pierwszy wystąpili w barwach Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo „Jantar”. W nie najsilniejszym składzie udało się zdobyć 15 medali, w tym tylko trzy złote. Najbardziej cieszy postawa juniorki, Karoliny Siernickiej, która wraz z zawodniczką z Mogielnicy wygrała bardzo trudną kategorię: dwójki kobiet. Była to jedna z czterech tegorocznych sensacji.

Bardzo silnie obsadzoną kategorię, jedną z dwóch najważniejszych dla kobiet, wygrały dziewczęta, które występują w kategorii szkolnej. Nie zawiódł Wiktor Puławski (młodzik) zdobywając złoto i obrończyni tytułu, Izabela Kowalczyk (młodziczka). Był to ich ostatni występ podczas Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Ważne są również występy juniorów i juniorki, którzy już niedługo opuszczą kategorie szkolne i będą rywalizować w kasie otwartej.

Złoci medaliści:
Wiktor Puławski w kategorii młodzik,
Izabela Kowalczyk w kategorii młodziczka.
Karolina Siernicka w kategorii dwójki kobiet

Srebrni medaliści:
Aleksandra Siernicka w kategorii żaczka
Przemysław Duszak w kategorii żak
Karolina Siernicka w kategorii juniorka
Damian Piersa w kategorii junior
Wiktor Puławski/ Konrad Surgiewicz - dwójki chłopców do lat 16

Brązowi medaliści:
Cezary Kowalczyk w kategorii żak
Julita Kowalczyk w kategorii żaczka
Kacper Brzeski w kategorii młodzik
Patryk Brzeski w kategorii kadet
Jakub Brzeski w kategorii junior
Sylwia Smilgin-Kamińska w kategorii seniorka
Patryk Brzeski/ Bartek Bloch - dwójki chłopców do lat 16

 

Zobacz zdjęcia:

XL Mistrzostwa Polski w Ringo (29.06 - 1.07.2012)

Odsłon: 2798
Komentarzy: 2
21:18, 09.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

tabaczysty @ 22:22, 10.07.2012r. IP: *.*.134.1

SMOKI RINGO

HEHE @ 06:04, 11.07.2012r. IP: *.*.50.48

Wielkie mi mistrzostwa tylko z nazwy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo