« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzech ostrołęczan w dziesiątce Grand Prix Czterech Miast

Rafał Wyrębek
Rafał Wyrębek

Adam Styła umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej Grand Prix Czterech Miast po pięciu turniejach. Łomżanin będący członkiem Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowego zgomadził na swoim koncie 72 punkty i wyprzedza wyraźnie kolejnych zawodników, którzy biorą udział w rywalizacji.


Przypomnijmy, iż Adam Styła w tym sezonie wygrywał już czterokrotnie pokonując w finałach trzykrotnie Janusza Zalewskiego i raz Jacka Klimaszewskiego z Białegostoku. W pierwszym turnieju cyklu musiał uznać wyższość Jordana Czapskiego.

Kolejne imprezy będą miały miejsce 21 lipca na kortach w Wyszkowie i 4 sierpnia na kortach w Ostrowi Mazowieckiej. Finał masters na początku września rozegrany zostanie w Wyszkowie z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów całych rozgrywek.

Klasyfikacja po pięciu turniejach: 1. Adam Styła (Łomża) - 72 pkt, 2. Janusz Zalewski (Łomża) - 51 pkt, 3. Waldemar Rępa (Ostrów Mazowiecka) - 39 pkt., 4. Krzysztof Bułkowski (Łomża) - 36 pkt, 5. Jordan Czapski (Ostrołęka) - 33 pkt, 6-9. Artur Borowy (Ostrów Mazowiecka) - 15 pkt, Krzysztof Burta (Zambrów) - 15 pkt, Piotr Mrozek (Ostrołęka) - 15 pkt, Wojciech Lisek (Białystok) - 15 pkt, 10. Rafał Wyrębek (Ostrołęka) - 13 pkt.

Odsłon: 4513
Komentarzy: 0
17:10, 11.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo