« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gladiatorzy w zawodowych walkach MMA (zdjęcia, wideo)

Adrian Dmochowski z Ostrołęckiego Gladiatora odniósł zawodowe zwycięstwo podczas Gali MMA Coloseum VIII „Kings Of Night”, która odbyła się 14 lipca w Szczytnie. Organizatorem gali była Zawodowa Organizacja MMA „Coloseum” z Nowego Sącza. To pierwsze zwycięstwo Adriana Dmochowskiego w zawodowej walce.


Tym bardziej cenne, że odniesione w spektakularny sposób – zakończenie walki przez poddanie przeciwnika.
- Adrian walkę rozpoczął według planu – relacjonuje Wojciech Dudkowski z Gladiatora – Spokojne rozpoznanie w stójce, a potem sprowadzenie do parteru i prowadzenie walki w płaszczyźnie, która odpowiada nam najbardziej. Nie do końca plan udało się zrealizować, bo to przeciwnik pierwszy zdecydował się na zawarcie i sprowadził Adriana do parteru. Ale to było nam na rękę, bo Adrian znakomicie walczy z pleców. Po krótkim „ustawianiu” sobie przeciwnika zaatakował rękę i bardzo szybko zmusił rywala do poddania dość bolesną dźwignią na łokieć.

Adrian Dmochowski był autorem najszybszego poddania na tej gali. Swojego przeciwnika pokonał w zaledwie 47 sekund!

W trakcie „Kings Of Night” w klatce walczył również drugi z Gladiatorów Krzysztof Żebrowski. Zmierzył się on z reprezentantem klubu Arrachion Olsztyn. Niestety w pierwszej rundzie doznał kontuzji po której lekarz nie zezwolił na kontynuowanie walki przez ostrołęczanina.
- Krzysiek doznał rozcięcia łuku brwiowego na tyle dużego, że potrzebne było szycie w szpitalu. Lekarz założył naszemu zawodnikowi dwa szwy – mówi trener Gladiatorów – W pierwszej rundzie w trakcie walki na ziemi pojawiło się nad lewym okiem Krzyśka dość głębokie rozcięcie. Nie wiedzieliśmy skąd się wzięło, bo żadnego uderzenia w tej fazie walki nasz zawodnik nie zainkasował. Na filmie jednak widać, że było to uderzenie głową! Faul przeciwnika, choć niezamierzony spowodował wykluczenie naszego zawodnika z dalszej walki. Taki sport i takie ryzyko wpisane w walkę. Trochę szkoda, bo Krzysiek był znakomicie do walki przygotowany.

Zobacz zdjęcia:
Gala MMA Coloseum VIII "Kings Of Night" (14.07.2012)

Walka Adriana Dmochowskiego z Gladiatora Ostrołęka na VII Zawodowej Gali MMA Coloseum "Kings Of Night" w Szczytnie 14 lipca 2012 roku.

 

Odsłon: 3688
Komentarzy: 2
08:15, 16.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

» Wasze komentarze

... @ 12:10, 16.07.2012r. IP: *.*.236.122

Gratulacje dla chłopaków! Zaprezentowali klub i miasto z najlepszej strony

235 @ 00:40, 17.07.2012r. IP: *.*.61.79

BRAAAAWOOOO MORDECZKI!!!;D

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo