« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olbrychski, Szurkowski i pół tysiąca kolarzy w Węgrowie (zdjęcia)

To była bardzo miła niespodzianka dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. Daniel Olbrychski i Ryszard Szurkowski wystartowali w Poland Bike Marathon w Węgrowie. Wybitny aktor i legendarny kolarz stanęli na starcie siódmego etapu tegorocznego cyklu wyścigów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa.


To był mój debiut w maratonie rowerowym i jestem zachwycony – powiedział Daniel Olbrychski. – Chyba złapałem kolarskiego bakcyla. Bardzo dziękuję za zaproszenie, czułem się na Poland Bike Marathon znakomicie. Miałem lekką tremę, ale dałem radę jadąc obok mojego mistrza Ryszarda Szurkowskiego. Perfekcyjna organizacja, fantastyczna atmosfera i niezwykła serdeczność – to przede wszystkim zapamiętam ze swojej wizyty w Węgrowie.

W niedzielę 22 lipca VII etapie Poland Bike Marathon w Węgrowie, nie zabrakło naszej drużyny czyli Ostrołęka Cycling Team. OCT wystartowała w składzie: Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska, Artur Budny, Grzegorz Ziemak, Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa.

Artur Budny, najmłodszy zawodnik naszej drużyny w tym wyścigu o przysłowiowy włos przegrał z bardziej doświadczonym zawodnikiem (Mateusz Pomaskim z drużyny UKK BDC Huragan Wołomin), ostatecznie zajmując drugie miejsce w kategorii open.

W swoich kategoriach także drugie miejsca zdobyli: Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska i Wiesław Podeszwa. Grzegorz Ziemak zdobył trzynasty miejsce w swojej kategorii. Wiesław Kamiński tego dnia uzyskał najlepszą pozycję na podium, był pierwszy w kategorii M5.

Zobacz zdjęcia:
Poland Bike Marathon w Węgrowie, fot. Radek Rajczyk i Ela Podeszwa (21.07.2012)

Odsłon: 1739
Komentarzy: 2
15:44, 26.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

» Wasze komentarze

karol @ 06:37, 27.07.2012r. IP: *.*.65.18

szkoda, że nie mogłem być :)

rr @ 08:30, 27.07.2012r. IP: *.*.192.138

Gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo