Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

MKS Przasnysz nie dał szans Koronie (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w kolejnym sprawdzianie w okresie przygotowawczym na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach przegrali z czwartoligowym MKS Przasnysz 1:3. Podopieczni trenera Tomasza Słowika popełnili zbyt dużo błędów w obronie, aby myśleć o zwycięstwie w sobotniej konfrontacji.

Już w drugiej minucie meczu nieupilnowany w polu karnym Piotr Piasecki po otrzymaniu dokładnego podania dał prowadzenie gościom. Dokładnie osiem minut później drugie trafienie dla przasnyszan zaliczył najlepszy strzelec MKSu Paweł Olszewski.

Gospodarze zepchnięci do defensywy robili wszystko, aby nie stracić kolejnych bramek i starali się groźnie kontratakować. Dogodnej sytuacji nie potrafił jednak wykorzystać Sebastian Rudziński. Na sześć minut przed końcem pierwszej części gry bramkę zdobył Patryk Wysocki, ale niespełna minutę później kolejne trafienie zaliczył Jakub Wróblewski.

W drugiej połowie meczu nieliczni kibice zebrani na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach obejrzeli bardzo przeciętne widowisko bez bramek.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:3 (1:3)
Bramki: Wysocki 39. - Piasecki 2. Olszewski 10. J. Wróblewski 40.

Korona HiD: Szczechowiak - Górski, Manowski, Karczewski, Sakowski - Dzbeński, Wysocki, Duda, Rudziński, Nosek, Sokół oraz Grochocki, Kurpiewski, Olkowski, Kaczyński, Stworzyjan, Łępicki, Kobyłecki, Słowik.

Spotkanie kontrolne: Korona HiD Ostrołęka - MKS Przasnysz (4.08.2012)