Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

MKS Przasnysz nie dał szans Koronie (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w kolejnym sprawdzianie w okresie przygotowawczym na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach przegrali z czwartoligowym MKS Przasnysz 1:3. Podopieczni trenera Tomasza Słowika popełnili zbyt dużo błędów w obronie, aby myśleć o zwycięstwie w sobotniej konfrontacji.

Już w drugiej minucie meczu nieupilnowany w polu karnym Piotr Piasecki po otrzymaniu dokładnego podania dał prowadzenie gościom. Dokładnie osiem minut później drugie trafienie dla przasnyszan zaliczył najlepszy strzelec MKSu Paweł Olszewski.

Gospodarze zepchnięci do defensywy robili wszystko, aby nie stracić kolejnych bramek i starali się groźnie kontratakować. Dogodnej sytuacji nie potrafił jednak wykorzystać Sebastian Rudziński. Na sześć minut przed końcem pierwszej części gry bramkę zdobył Patryk Wysocki, ale niespełna minutę później kolejne trafienie zaliczył Jakub Wróblewski.

W drugiej połowie meczu nieliczni kibice zebrani na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach obejrzeli bardzo przeciętne widowisko bez bramek.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:3 (1:3)
Bramki: Wysocki 39. - Piasecki 2. Olszewski 10. J. Wróblewski 40.

Korona HiD: Szczechowiak - Górski, Manowski, Karczewski, Sakowski - Dzbeński, Wysocki, Duda, Rudziński, Nosek, Sokół oraz Grochocki, Kurpiewski, Olkowski, Kaczyński, Stworzyjan, Łępicki, Kobyłecki, Słowik.

Spotkanie kontrolne: Korona HiD Ostrołęka - MKS Przasnysz (4.08.2012)

Odsłon: 2177
Komentarzy: 6
13:42, 04.08.2012r.

Nasi ludzie w filmie 'Druga Połowa'. Staszewski: Jakie zwycięstwo smakuje lepiej, niż w meczu z Niemcami?

Nasi ludzie w filmie "Druga Połowa". Staszewski: Jakie zwycięstwo smakuje lepiej, niż w meczu z Niemcami?

Sebastian Staszewski pochodzi z Myszyńca. Jest dziennikarzem sportowym. 29 maja do kin wejdzie film "Druga Połowa", przy którym były prezes Bartnika Myszyniec pracował jako scenarzysta i drugi reżyser.

Były prezes i piłkarze Bartnika oraz zawodnik Narwi wystąpili w filmie (wideo)

Już od 29 maja na ekranach kin pojawi się komedia romantyczna "Druga Połowa" z reprezentacją Polski w tle. Autorem scenariusza, drugim reżyserem, a także reżyserem montażu, jest Sebastian Staszewski, czyli były prezes Bartnika Myszyniec. Czy tylko on pojawi się w filmie?

KS Łomianki przeskoczyły KS CK Troszyn

Piłkarze Marcina Truszkowskiego mieli przymusowe wolne. Klub zwrócił się z prośbą o przełożenie starcia z Mławianką Mława. Mecz odbędzie się 19 maja o godz. 18:00. W 21. kolejce KS Łomianki ograł 2:1 Nadnarwiankę Pułtusk i zepchnął ekipę z Troszyna na dziewiąte miejsce w stawce.

Narew ciągle na miejscu barażowym

Do końca sezonu w Klasie Okręgowej dziewięć kolejek. Narew Ostrołęka cały czas ogląda plecy Żbika Nasielsk, który ma o dwa punkty więcej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego mają na koncie 17 zwycięstw, jeden remis i trzy porażki. Przed zespołem spotkanie u siebie z KS Wąsewo, który broni się przed spadkiem.

Rzekunianka na autostradzie do 'Okręgówki'. Kurpik spadł z podium. Bartnik z triumfem

Rzekunianka na autostradzie do "Okręgówki". Kurpik spadł z podium. Bartnik z triumfem

Bardzo ciekawe wyniki w Klasie A. Rzekunianka Rzekuń rozbiła 5:0 na wyjeździe Wymakracz Długosiodło i ma osiem punktów przewagi nad Wkrą Radzanów, która niespodziewanie uległa 1:2 Koronie Karolinowo. Kurpik Kadzidło sensacyjnie uległ 3:4 GKS Andrzejewo i został wyprzedzony przez GUKS Krasnosielc. Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Bartnik Myszyniec.

kibic @ 13:46, 04.08.2012r. IP: *.*.2.19

przasnysz gral ciekawa szybką pilke i w pierwszej polowie byl druzyna lepsza co wskazuje wynik a co do korony na tle przeciwnika grala nie żle i jak by wykorzystała kilka sytuacji na sam z bramkarzem to wyik bylby korzystniejszy

observer @ 14:03, 04.08.2012r. IP: *.*.236.168

A kolega kibic napisze kto miał te sytuacje sam na sam bo oglądałem mecz i nie widziałem.Przasnysz miał jeszcze kilka okazji i ich nie wykorzystał

uhhah @ 14:18, 04.08.2012r. IP: *.*.68.41

mial ten dzbenski i rudzinski co mu bramkarz noga obronil i w 2 polowie mial sokol i ten mlody-nazwiska nie znam

luki @ 23:24, 04.08.2012r. IP: *.*.168.79

orzeł sypniewo wygrał z tym przasnyszem 4:0

ha ha @ 06:52, 05.08.2012r. IP: *.*.154.106

tylko ze przasnysz gral rezerwami ( 9juniorami)

Orzeł Sypniewo @ 12:27, 05.08.2012r. IP: *.*.32.100