Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Sparingowe zwycięstwo Narwi nad Spartą Szepietowo (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w kolejnym sprawdzianie przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej pokonali Spartę Szepietowo 2:1. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Romana strzelili w drugiej odsłonie meczu Piotr Kubat i Mateusz Nakielski. Niebiesko-czerwoni w drugich 45 minutach gry testowali białoruskiego napastnika.

Sparta Szepietowo prowadzenie objęła już w czwartej minucie meczu po trafieniu Patryka Pasko, który wykorzystał niefrasobliwość obrony gospodarzy i skierował futbolówkę do bramki bezradnego w tej sytuacji Andrzeja Łyzińskiego.

W kolejnych minutach meczu obie drużyny stwarzały nieliczne sytuacje strzeleckie. Dla Narwi bramkę mógł zdobyć Tomasz Niedźwiecki. Do przerwy utrzymało się prowadzenie gości 1:0. Po przerwie nastąpiło kilka zmian w naszej drużynie, które ożywiły grę. Pojawili się m.in. Daniel Wargulewski, Piotr Kubat, Tomasz Jóźwiak, wspomniany wcześniej testowany Marek Charmuszka z Białorusi.

W efekcie po kwadransie gry to Narew przejęła inicjatywę i stwarzała kolejne sytuacje strzeleckie, które na zdobycze bramkowe zamienili Piotr Kubat, a następnie Mateusz Nakielski zapewniając niebiesko-czerwonym zwycięstwo w sobotniej sparingowej konfrontacji.

Narew Ostrołęka - Sparta Szepietowo 2:1 (0:1)
Bramki: Kubat 75. Nakielski 82. - Pasko 4.

Narew: Łyziński - Dzwonkowski, Jędrzejczyk, Zalewski, Gawrych - Kuczewski, Strzeżysz, Dawidzki, Wiski - Stachowicz, Niedźwiecki oraz Kubat, Wargulewski, Jóźwiak, Charmuszka, Kaczyński, Pełtak, Nakielski.

Spotkanie kontrolne: Narew Ostrołęka - Sparta Szepietowo (4.08.2012)