« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty ostrołęckich kolarzy w Różanie (zdjęcia)

Jednym z ostatnich akcentów tegorocznych "Dni Różana" był wyścig MTB. W niedzielę 5 sierpnia w Różanie odbył się VII etap cyklu Legia MTB Maraton. Zawodnicy mieli do wyboru trzy długości tras: Liga szkolna - 1 runda o długości 16 km, Mega - 2 rundy - 32 km i Giga - cztery rundy - 64 km.


Na imprezę pojechały dwa ostrołęckiego zespoły czyli Ostrołęka Cycling Team oraz BGŻ Kurpie Ostrołęka pojechały składzie: Krzysztof Serafiński, Norbert Siemiątkowski, Marek Karczewski, Maria Kamińska, Artur Budny, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa.

Najwyższe miejsce na podium w swojej kategorii wywalczył Wiesław Kamiński. Artur Budny, Krzysztof Serafiński, Wojciech Bukowski i Wiesław Podeszwa uplasowali się w swoich kategoriach na drugich pozycjach, Maria Kamińska była trzecia.

Start w Różanie był dla nich dobrym treningiem przed X i XI etapem Merida Mazovia MTB Marathon. Impreza ta odbędzie się już w najbliższy weekend na mazurach. W dniach 11 sierpnia w Ełku i 12 sierpnia w Orzyszu.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig MTB w Różanie, fot. Jerzy Jabłonowski (5.08.2012)

Odsłon: 2075
Komentarzy: 4
12:57, 07.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

rower @ 13:43, 07.08.2012r. IP: *.*.192.138

gratki za dobry wyścig

szacun @ 14:39, 07.08.2012r. IP: *.*.65.18

szacun
że tez wam sie chce tak męczyć :)

Paweł.P @ 23:18, 07.08.2012r. IP: *.*.121.33

trasa 32 km w ile czasu pierwszy ją pokonał ?

rower @ 08:21, 08.08.2012r. IP: *.*.192.138

Zwycięzca trasę 32 km pokonał w czasie 01:04:35

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo