« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty ostrołęckich kolarzy w Różanie (zdjęcia)

Jednym z ostatnich akcentów tegorocznych "Dni Różana" był wyścig MTB. W niedzielę 5 sierpnia w Różanie odbył się VII etap cyklu Legia MTB Maraton. Zawodnicy mieli do wyboru trzy długości tras: Liga szkolna - 1 runda o długości 16 km, Mega - 2 rundy - 32 km i Giga - cztery rundy - 64 km.


Na imprezę pojechały dwa ostrołęckiego zespoły czyli Ostrołęka Cycling Team oraz BGŻ Kurpie Ostrołęka pojechały składzie: Krzysztof Serafiński, Norbert Siemiątkowski, Marek Karczewski, Maria Kamińska, Artur Budny, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa.

Najwyższe miejsce na podium w swojej kategorii wywalczył Wiesław Kamiński. Artur Budny, Krzysztof Serafiński, Wojciech Bukowski i Wiesław Podeszwa uplasowali się w swoich kategoriach na drugich pozycjach, Maria Kamińska była trzecia.

Start w Różanie był dla nich dobrym treningiem przed X i XI etapem Merida Mazovia MTB Marathon. Impreza ta odbędzie się już w najbliższy weekend na mazurach. W dniach 11 sierpnia w Ełku i 12 sierpnia w Orzyszu.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig MTB w Różanie, fot. Jerzy Jabłonowski (5.08.2012)

Odsłon: 2104
Komentarzy: 4
12:57, 07.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

» Wasze komentarze

rower @ 13:43, 07.08.2012r. IP: *.*.192.138

gratki za dobry wyścig

szacun @ 14:39, 07.08.2012r. IP: *.*.65.18

szacun
że tez wam sie chce tak męczyć :)

Paweł.P @ 23:18, 07.08.2012r. IP: *.*.121.33

trasa 32 km w ile czasu pierwszy ją pokonał ?

rower @ 08:21, 08.08.2012r. IP: *.*.192.138

Zwycięzca trasę 32 km pokonał w czasie 01:04:35

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo