« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty ostrołęckich kolarzy w Różanie (zdjęcia)

Jednym z ostatnich akcentów tegorocznych "Dni Różana" był wyścig MTB. W niedzielę 5 sierpnia w Różanie odbył się VII etap cyklu Legia MTB Maraton. Zawodnicy mieli do wyboru trzy długości tras: Liga szkolna - 1 runda o długości 16 km, Mega - 2 rundy - 32 km i Giga - cztery rundy - 64 km.


Na imprezę pojechały dwa ostrołęckiego zespoły czyli Ostrołęka Cycling Team oraz BGŻ Kurpie Ostrołęka pojechały składzie: Krzysztof Serafiński, Norbert Siemiątkowski, Marek Karczewski, Maria Kamińska, Artur Budny, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa.

Najwyższe miejsce na podium w swojej kategorii wywalczył Wiesław Kamiński. Artur Budny, Krzysztof Serafiński, Wojciech Bukowski i Wiesław Podeszwa uplasowali się w swoich kategoriach na drugich pozycjach, Maria Kamińska była trzecia.

Start w Różanie był dla nich dobrym treningiem przed X i XI etapem Merida Mazovia MTB Marathon. Impreza ta odbędzie się już w najbliższy weekend na mazurach. W dniach 11 sierpnia w Ełku i 12 sierpnia w Orzyszu.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig MTB w Różanie, fot. Jerzy Jabłonowski (5.08.2012)

Odsłon: 2013
Komentarzy: 4
12:57, 07.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

rower @ 13:43, 07.08.2012r. IP: *.*.192.138

gratki za dobry wyścig

szacun @ 14:39, 07.08.2012r. IP: *.*.65.18

szacun
że tez wam sie chce tak męczyć :)

Paweł.P @ 23:18, 07.08.2012r. IP: *.*.121.33

trasa 32 km w ile czasu pierwszy ją pokonał ?

rower @ 08:21, 08.08.2012r. IP: *.*.192.138

Zwycięzca trasę 32 km pokonał w czasie 01:04:35

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo