Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Rosja zdecydowanie lepsza od Polski w ćwierćfinale IO

Słabe spotkanie rozegrali polscy siatkarze w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Podopieczni Andrei Anastasiego byli zespołem słabszym w każdym elemencie gry i stracili niepowtarzalną szansę, aby powalczyć o olimpijski medal.

W pierwszym secie Rosjanie dysponowali szczelnym i skutecznym blokiem, co pozwoliło im wygrać pewnie seta 25:17. W kolejnej partii zbyt dużo błędów popełniali biało-czerwoni, a szczególnie rażące były zespute zagrywki przez nasz zespół. Ostatecznie seta przegraliśmy po zaciętej walce 23:25.

W trzecim secie Rosjanie na drugą przerwę techniczną schodzili prowadząc 16:9. Mimo ambitnej walki biało-czerwonym nie udało się odrobić strat i odnieść zwycięstwa w tej partii. W efekcie przegrali 20:25 i w całym spotkaniu 0:3.

Polska - Rosja 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
Polska: Nowakowski, Winiarski, Kurek, Bartman, Żygadło, Możdżonek, Ignaczak oraz Ruciak, Kosok, Jarosz.

Odsłon: 1477
Komentarzy: 3
22:01, 08.08.2012r.

O czym pamiętać podczas nauki pływania?

Umiejętność pływania pozwala kształtować organizm i ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Wzmacnia mięśnie, usprawnia wydolność oddechową, zwalcza cellulit i ma zbawienny wpływ na kręgosłup. Trzeba jednak wiedzieć, jak się zabrać do nauki, by sobie nie zaszkodzić.

EL. MŚ: Gorący kocioł Polakom niestraszny

Polska pokonała 2:1 Czarnogórę w spotkaniu rozegranym w ramach piątej kolejki fazy grupowej eliminacji do mistrzostw świata. Biało-czerwoni dzięki wygranej nad ekipą z Bałkanów są już na autostradzie do gry na mundialu w Rosji, mając już 13 "oczek" na koncie.

El. MŚ: Czarnogóra - Polska w niedzielny wieczór

Pod znakiem powiększenia przewagi w tabeli grupy E do swojego piątego spotkania w ramach eliminacji mistrzostw świata przystąpi zespół Adama Nawałki do starcia z Czarnogórą. Warto zaznaczyć, że Biało-czerwoni są niepokonani od pięciu spotkań.

Łomacz bez medalu IO w Rio de Janeiro

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz nie powalczy o medale Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Reprezentacja Polski w kiepskim stylu pożegnała się z turniejem, przegrywając ćwierćfinałowe spotkanie z USA. Kibicom Biało-czerwonych pozostał duży niedosyt.

Nie przegap! Łomacz walczy o półfinał IO

Turniej siatkarski Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio wkracza w decydującą fazę. Siatkarze reprezentacji Polski po pięciu meczach grupach rozegrają najważniejszy starcie. Stawką półfinał igrzysk. To również najważniejszy mecz w karierze Grzegorza Łomacza.

FRANC @ 22:15, 08.08.2012r. IP: *.*.232.71

DALI DU,PY NA MAXA!!!!!!!!!!!! NIBY W LIDZE ŚWIATOWEJ WYGRALI ,ALE JAK PRZYCHODZI WALKA W IMPREZIE PRESTIŻOWEJ TO JAK ZWYKLE DAJĄ DU,PY!!!!!

Romario @ 22:43, 08.08.2012r. IP: *.*.170.3

Teraz już wiadomo jak to się stało że z tak mierną grą można wygrać Ligę Światową. Otóż LŚ jest rozgrywana co roku a IO raz na 4 lata. Zespoły ze Światowej czołówki olały LŚ skupiając się na przygotowaniach do igrzysk. Przy okazji naszych robiąc w rogi dając wygrać LŚ, w którą nasi zaangażowali max swoich możliwości aby zostali ośmieszeni na olimpiadzie.

Magda @ 13:12, 09.08.2012r. IP: *.*.52.35

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Zawsze i na zawsze. Kocham was chłopaki:)