« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne starty Ostrołęka Cycling Team w Merida Mazovia MTB (zdjęcia)

Zimna i deszczowa pogoda towarzyszyła zawodnikom, którzy wystartowali w ostatni weekend na X i XI etapie Merida Mazovia MTB Marathon. Frekwencja była mimo to wysoka, na obu etapach wystartowało ponad 700 zawodników. Sobotni X etap wystartował w Ełku.


Pierwsze kilometry poprowadzone zostały po pięknej malowniczej asfaltowej drodze, która biegnie obrzeżami Jeziora Ełckiego. Następnie trasa przeszła w szutrowe drogi, aby po pewnym czasie dowieźć zawodników do wzgórz typowych dla Mazur Garbatych. Od tego momentu droga wiodła na przemian w górę i w dół.

Końcówka maratonu to powrót na jezioro Ełk i finisz na pięknie położonej plaży miejskiej. Niedzielny XI etap miał miejsce w Orzyszu. Start i meta znajdował się na stadionu niedaleko plaży nad jeziorem Orzysz. A trasa wyścigu przebiegała wzdłuż jeziora Orzysz.

Z barwach drużyny w Ostrołęka Cycling Team w Ełku wystartowali: Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska, Artur Budny, Wiesław Kamiński, Wojciech Bukowski i Grzegorz Ziemak.
W Orzyszu drużyna wystąpiła w odrobinę innym składzie: Grzegorz Ziemak z powodu awarii sprzętu w poprzednim wyścigu nie pojechał, za to skład drużyny wzmocnili Krzysztof Serafiński i Wiesław Podeszwa.

W Ełku i w Orzyszu dwa razy triumfowali Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska i Artur Budny zajmując pierwsze miejsca na podium. Wiesławowi Podeszwie i Wiesławowi Kamińskiemu udało się wywalczyć drugie miejsce w swoich kategoriach na wyścigu w Orzyszu. W obu wyścigach wystartował także Patryk Konarzewski - ostrołęczanin jeżdżący w barwach drużyny: Jak-Jedziesz.pl Racing Team.

 

Zobacz zdjęcia: 

X i XI Merida Mazovia MTB Marathon (11-12.08.2012)

X i XI Merida Mazovia MTB Marathon (11-12.08.2012)

 
Odsłon: 1612
Komentarzy: 0
21:16, 16.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo