Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Dobry początek Tęczy Łyse, Troszyn poległ w Strzegowie

Bardzo dobry początek rozgrywek mieli piłkarze Tęczy JBB Łyse prowadzeni przez byłego szkoleniowca ostrołęckiej Narwi Kazimierza Puławskiego. W wyjazdowym starciu w Jednorożcu pokonali beniaminka ligi okręgowej Mazowsze Jednorożec po ostrej wymianie ciosów 4:3. Jedną z bramek zdobył powracający z ekipy niebiesko-czerwonych Adrian Gwiazda.

Dwa trafienia zaliczył Krzysztof Szymański, a jedno dołożył Mateusz Majewski. Dla gospodarzy trafienia zaliczyli Grzegorz Siedlecki (dwa gole) i Adam Grabowski.

Drugi beniaminek ligi okręgowej GKS Strzegowo przed własną publicznością nie miał problemów z pokonaniem KS CK Troszyn po bramkach strzelonych przez Damiana Prusaka i Kamila Kruszewskiego.

Wyniki 1. kolejki rozgrywek ligi okręgowej - grupa Ciechanów-Ostrołęka: Korona HiD Ostrołęka - Boruta Kuczbork 0:0, Kryształ Glinojeck - MKS Ciechanów 2:2, Żbik Nasielsk - Korona Szydłowo 2:1, Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Bieżuń 3:4, Sona Nowe Miasto - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3:2, Mazowsze Jednorożec - Tęcza Łyse 3:4, GKS Strzegowo - KS CK Troszyn 2:0, Iskra Krasne - Orzeł Sypniewo 0:1.

21:40, 16.08.2012r.

Nasi ludzie w filmie 'Druga Połowa'. Staszewski: Jakie zwycięstwo smakuje lepiej, niż w meczu z Niemcami?

Nasi ludzie w filmie "Druga Połowa". Staszewski: Jakie zwycięstwo smakuje lepiej, niż w meczu z Niemcami?

Sebastian Staszewski pochodzi z Myszyńca. Jest dziennikarzem sportowym. 29 maja do kin wejdzie film "Druga Połowa", przy którym były prezes Bartnika Myszyniec pracował jako scenarzysta i drugi reżyser.

Były prezes i piłkarze Bartnika oraz zawodnik Narwi wystąpili w filmie (wideo)

Już od 29 maja na ekranach kin pojawi się komedia romantyczna "Druga Połowa" z reprezentacją Polski w tle. Autorem scenariusza, drugim reżyserem, a także reżyserem montażu, jest Sebastian Staszewski, czyli były prezes Bartnika Myszyniec. Czy tylko on pojawi się w filmie?

KS Łomianki przeskoczyły KS CK Troszyn

Piłkarze Marcina Truszkowskiego mieli przymusowe wolne. Klub zwrócił się z prośbą o przełożenie starcia z Mławianką Mława. Mecz odbędzie się 19 maja o godz. 18:00. W 21. kolejce KS Łomianki ograł 2:1 Nadnarwiankę Pułtusk i zepchnął ekipę z Troszyna na dziewiąte miejsce w stawce.

Narew ciągle na miejscu barażowym

Do końca sezonu w Klasie Okręgowej dziewięć kolejek. Narew Ostrołęka cały czas ogląda plecy Żbika Nasielsk, który ma o dwa punkty więcej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego mają na koncie 17 zwycięstw, jeden remis i trzy porażki. Przed zespołem spotkanie u siebie z KS Wąsewo, który broni się przed spadkiem.

Rzekunianka na autostradzie do 'Okręgówki'. Kurpik spadł z podium. Bartnik z triumfem

Rzekunianka na autostradzie do "Okręgówki". Kurpik spadł z podium. Bartnik z triumfem

Bardzo ciekawe wyniki w Klasie A. Rzekunianka Rzekuń rozbiła 5:0 na wyjeździe Wymakracz Długosiodło i ma osiem punktów przewagi nad Wkrą Radzanów, która niespodziewanie uległa 1:2 Koronie Karolinowo. Kurpik Kadzidło sensacyjnie uległ 3:4 GKS Andrzejewo i został wyprzedzony przez GUKS Krasnosielc. Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Bartnik Myszyniec.