« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rutkowski ograł Kołodziejskiego w finale turnieju o puchar NSZZ Solidarność

Organizator zawodów - Waldemar Rępa w akcji
Organizator zawodów - Waldemar Rępa w akcji

Osiemnastu zawodników z ośmiu miejscowości walczyło o Puchar Prezesa NSZZ Solidarność Region Mazowsze na kortach ziemnych przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszy okazał się Andrzej Rutkowski z Gdyni. W pierwszej rundzie triumfator całego turnieju wyeliminował Michała Szcześnika z Węgrowa, a kolejnych meczach ...


okazał się lepszy od Marka Zdrojkowskiego, Waldemara Rępy, a w finale pokonał powracającego do gry na korty ostrołęczanina Rafała Kołodziejskiego.

- Cieszę się, że aż na korty zawitali zawodnicy aż z ośmiu miejscowości i stworzyli naprawdę dobre widowiska - mówi główny organizator zawodów Waldemar Rępa, który sam musiał uznać wyższość triumfatora imprezy w półfinale. - Andrzej Rutkowski z Gdyni na korty do Ostrowi Mazowieckiej zawitał po kilku latach przerwy i pokazał, że wciąż jest w świetnej dyspozycji.

Skrócone wyniki turnieju - ćwierćfinały:
Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) - Michał Klimiuk (Wyszków) 9:5
Andrzej Rutkowski (Gdynia) - Marek Zdrojkowski (Ostrów Maz.) 9:3
Janusz Strzelczyk (Ostrów Maz.) - Daniel Krych (Dybki) 5:9
Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) - Zbigniew Kosik (Kosów Lacki) 9:4

Półfinały:
Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) - Andrzej Rutkowski (Gdynia) 4:9
Daniel Krych (Dybki) - Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) 2:9

Finał:
Andrzej Rutkowski (Gdynia) - Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) 9:5

Odsłon: 2833
Komentarzy: 0
18:29, 20.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

Dobre otwarcie Falkowskiej

Dobre otwarcie Falkowskiej

Niespełna 21-letnia tenisistka, której rodzice i dziadkowie pochodzą z Ostrołęki i okolic ma za sobą pierwszym meczu w turnieju ITF World Tennis Tour. W Portugalii rozprawiła się z wyżej notowaną zawodniczką z Korei. Weronika Falkowska wygrała w dwóch setach. 

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Niespełna 21-letnia Weronika Falkowska w najbliższych dniach wystartuje w turnieju tenisa w Portugalii. Pula nagród to 25 000 dolarów. Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu.

Siódma wygrana UKS Mag

Siódma wygrana UKS Mag

Tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka występujący w V lidze - gr. B wrócili do gry. Jan Klemendorf i spółka wybrali się do Nasielska na starcie z miejscową Spartą. Przed pierwszą grą było wiadomo, że walka będzie się toczyć o drugie miejsce w tabeli. Nasi gracze bez większych problemów poradzili sobie z miejscowymi i plasują się tuż za liderem - Spartą Szczytno.

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i mistrzowskich zawodach, zwyciężając w łącznej punktacji w rankingu open.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo