« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rutkowski ograł Kołodziejskiego w finale turnieju o puchar NSZZ Solidarność

Organizator zawodów - Waldemar Rępa w akcji
Organizator zawodów - Waldemar Rępa w akcji

Osiemnastu zawodników z ośmiu miejscowości walczyło o Puchar Prezesa NSZZ Solidarność Region Mazowsze na kortach ziemnych przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszy okazał się Andrzej Rutkowski z Gdyni. W pierwszej rundzie triumfator całego turnieju wyeliminował Michała Szcześnika z Węgrowa, a kolejnych meczach ...


okazał się lepszy od Marka Zdrojkowskiego, Waldemara Rępy, a w finale pokonał powracającego do gry na korty ostrołęczanina Rafała Kołodziejskiego.

- Cieszę się, że aż na korty zawitali zawodnicy aż z ośmiu miejscowości i stworzyli naprawdę dobre widowiska - mówi główny organizator zawodów Waldemar Rępa, który sam musiał uznać wyższość triumfatora imprezy w półfinale. - Andrzej Rutkowski z Gdyni na korty do Ostrowi Mazowieckiej zawitał po kilku latach przerwy i pokazał, że wciąż jest w świetnej dyspozycji.

Skrócone wyniki turnieju - ćwierćfinały:
Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) - Michał Klimiuk (Wyszków) 9:5
Andrzej Rutkowski (Gdynia) - Marek Zdrojkowski (Ostrów Maz.) 9:3
Janusz Strzelczyk (Ostrów Maz.) - Daniel Krych (Dybki) 5:9
Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) - Zbigniew Kosik (Kosów Lacki) 9:4

Półfinały:
Waldemar Rępa (Ostrów Maz.) - Andrzej Rutkowski (Gdynia) 4:9
Daniel Krych (Dybki) - Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) 2:9

Finał:
Andrzej Rutkowski (Gdynia) - Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) 9:5

Odsłon: 2744
Komentarzy: 0
18:29, 20.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

22 zawodników w stawce

22 zawodników w stawce

5 września na kortach przy ul. Hallera odbędzie się turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy, którzy mają na karku ponad 40 wiosen. Do rywalizacji zgłosiło się 22 uczestników. Tytułu bronić będzie Paweł Murach.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo